ESKİ SEVGİLİYLE BAĞ KESME VE YENİ İLİŞKİ İÇİN DİLEK DİLEME MEDİTASYONU

IMG_0418

Öncelikle duygularınızı, değişime uğratacağınız yeşil bir ışık evi hayal etmenizi istiyorum.
Şimdi gözleriniz kapalı burnunuzdan nefes alıp nefes veriyorsunuz.Nefes alıp nefes veriyorsunuz…
Ve bağ kesmek istediğiniz kişiye ait tüm kızgınlığınızı yeşil ışıklı eve sokuyorsunuz ve orada bu duygunuzu dönüştürüp sakinleşmiş olarak çıkarıyorsunuz.
Bağ kesmek istediğiniz kişiye ait tüm acınızı yeşil ışıklı eve sokuyorsunuz ve orada bu duygunuzu dönüştürüp anlayış olarak çıkartıyorsunuz.
Bağ kesmek istediğiniz kişiye ait tüm kırgınlığınızı yeşil ışıklı eve sokuyorsunuz ve orada bu duygunuzu dönüştürüp deneyim olarak çıkartıyorsunuz.
Bağ kesmek istediğiniz kişiye ait tüm ağlamalarınızı yeşil ışıklı eve sokuyorsunuz ve orada bu duygunuzu dönüştürüp yeni başlangıçlara hazır olarak çıkartıyorsunuz.
Şimdi o kişiyi yeşil ışıklı eve sokuyorsunuz ve göbek deliklerinizin siyah uzun bir kordonla birbirine bağlı olarak görüyorsunuz ve elinize aldığınız altın makasla o bağı kesiyorsunuz ve onu evden dışarı yolluyorsunuz siz de yeşil ışıklı evde sağlıkla huzurla, mutlulukla, bereketle bol bol yıkandıktan sonra evden güle oynaya çıkıyorsunuz.
Ve evden çıktıktan sonra yemyeşil kırlarda koşup oynamaya başlıyorsunuz ve şunları söylüyorsunuz ‘’Allahım; geçmiş deneyimlerimden şunu öğrendim: ilişkilerde kimseyi hayatımın merkezi yapmayacağım, alma verme dengesini koruyacağım, gitmesi gerekeni kolaylıkla bırakacağım. Allahım lütfen bana yardım et, sağlıklı ilişkiler kurmama yardım et, mutlu, huzurlu olmama yardım et, hayatıma doğru insanların çıkmasına yardım et. Artık kendimi ve ilişkilerimi sana emanet ediyorum. SENİ ÇOK SEVİYORUM…
Burnumuzdan nefes alıp vermeye devam ediyoruz.
Hayatıma çekeceğim tüm ilişkiler benim ve bütünün hayrına olsun. Hayatıma çekeceğim tüm ilişkiler benim ve bütünün hayrına olsun. Hayatıma çekeceğim tüm ilişkiler benim ve bütünün hayrına olsun.
Hazır olduğunuz da yavaş yavaş gözlerini aç.
Sağlıcakla,
Anette İnselberg

Çalakalem Yazılarım... kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: