ETERİK KORDONLAR…

sigdirfc647134-8452-4b28-afd7-44c96a171ddb[1]

Eterik kordon, bizim çakramızdan çıkan ve duygusal anlamda ilişkili olduğumuz insan, nesne veya mekâna uzanarak gidip gelen bir eterik enerji hattıdır. Eterik kordonlar en genelde yakınlarımız ile babamız, annemiz, eşimiz, eski eşimiz, eski sevgililerimiz, şimdiki sevgilimiz, arkadaşımız, evimiz, çocuklarımıza kadar uzanır…

Eterik kordonlar pozitif bağlar olduğu gibi, nega…tif bağlarda olabilir… Pozitif bağlar esenlik duygusu verirken negatif bağlar enerjimizi aşağı çeker, tüketir.

Çok sıklıkla, cinsel ilişki yaşadığınız insanlar sizin sakral (2 nci) çakranıza bağlanmıştır. Tartışma deneyimlediğiniz insanlar solar pleksusunuza bağlanır. Üzüntü duyduğunuz/sizi mutsuz eden insanlar kalp çakranıza bağlanır. Acı verici ilişkiler yaşadığınız insanlar veya tüm yükü omuzlarınızda taşıdığınız bir ilişki yaşadığınız insanlar omuzlarınıza bağlanır.

Yakınlarımıza bağımlı olmak da negatif yönde bir eterik kordondur.

Yakınlarımıza bağımlı olmanın nedeninde yatan duygular maddi veya manevi anlamda güçsüz, yetersiz hissetme, güvende olamama hissi ve dolayısı ile ayrılık & terk edilme korkusu olabilir. Bu negatif bir bağdır… Bu durum özellikle karsı tarafı huzursuz ve güçsüz bırakır… Eterik bağ sevdiğimiz nesneler ile de ilgili olabilir… Örneğin anlam yüklediğimiz veya uğuruna inandığımız bir nesneye duyduğumuz bağımlılık gibi.

Bu bağları kesmek o nesneyi veya insanı kaybedeceğimiz anlamına gelmez. Sadece korkuyu veya endişeyi serbest bırakırız…

Bir insana sürekli öfke ve affetmeme duygusu taşımak da o kişi ile eterik bağımızı negatif yönde aktif tutacağından ilerde ciddi ruhsal ve fiziksel rahatsızlıklara neden olabilir…

Eterik bağ, bulunduğumuz mekan veya şehir ile de ilgili olabilir.Oraya yüklediğimiz anlam nedeni ile oradan ayrılmak istemeyebiliriz…Başka bir yerde daha iyi imkanlarla yaşamak mümkün olduğu halde, sırf bu mekan bağımlılığı yüzünden önümüze çıkan fırsatları kaçırabiliriz…

Eterik bağ güçlendirmesi, bu gibi bağları kolay bir şekilde kesmemizi sağlar.

Eterik kordon temizlik & güçlendirmesi:

*Öncelikle artık bırakmaya hazır olduğumuz ya da zaten auramıza bağlı olmaması gereken bağlardan arınmamızı sağlayacaktır.

*Sonrasında kopmayan bağların enerjisini şifalandıracaktır. Bu sadece sizi şifalandırmakla kalmaz aynı zamanda bağın diğer tarafındaki kişiye de şifa enerjisi gönderir.

*Negatif bağların çoğu Eterik bağ güçlendirmesi sayesinde kopacaktır.

*Kopmayanların daha çok şifaya ihtiyacı vardır.

*Kopmayan negatif bağların kopmama sebebi genellikle kişinin onu bırakmak istememesidir. Kişi hazır olduğunda bağlar daha kolay bir şekilde kopacaktır.

Eterik kordon güçlendirmesinin yararları:

*Daha sağlıklı olacak ve enerji seviyenizi yüksek tutabileceksiniz.

*Daha hafif ve topraklanmış hissedeceksiniz.

*Başkalarının negatif duygularıyla olan bağlantınızı sonlandıracaksınız.

*Kendinizle uyumlu hale geleceksiniz.

Ayfer İĞDEBELİ

Not: bu bağların kopması için dolunaylarda yaptığm geçmişin yükleriyle bağ kesme çalışmalrına gelebilirsiniz Rez: 0536 798 68 68 Anette

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: