TERAZİ BURCUNDA AY TUTULMASI ve BURÇLARA ÖZEL OLUMLAMALAR…

moonshadow1_preview[1]

Aslına bakılırsa bugün sizlerle bir Ay Tutulması yazısı paylaşmak istiyordum. Ama tutulma haritasını açar açmaz vazgeçtim. Bu dönem gökyüzünde yoğun bir hareketlilik söz konusu ve kendinizi yoğun bir koşuşturma içerisinde bulabilirsiniz. Gerçeklerin bir bir karşınıza çıkacağı ve hayattan önemli dersler alacağınız bir zaman.

Gökyüzündeki bu hareketlilik aslına bakılırsa güzel ve yeni başlangıçların habercisi olacak. Önemli olan, karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirmeniz. Şunu hiç bir zaman unutmamanız gerekiyor :

“ Sorunlar ve problemler, kılık değiştirmiş fırsatlardır…”

Genel anlamıyla Ay Tutulması zamanları tamamlanmaların, olumlu ve zorunlu bitişlerin ve farkındalıkların zamanıdır. Bunları iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Geçmişte yaşadığınız deneyimlerin ışığında bazı kararlar almanız gerekliliğinin bilincinde olmalısınız. Bugünden itibaren geçmişin yükünü omuzlarınızdan bir an önce atın ve hayatınıza yeni bir sayfa açarak yaşama sevgiyle merhaba deyin.

Olumlamaları yaparken Yükselen burcunuzun olumlamasını da yapın…

Işık ve sevgi sizlerle olsun… Sevgiyle kalın…

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

KOÇ ve Yükselen KOÇ Olumlamaları:

Ben’in Sen, Sen’in Ben olduğunu biliyorum. Sen’le birlikte biz demeyi seçiyorum. İlişkilerimde sevgi, mutluluk ve paylaşım ön planda. Sevgi dolu bir ilişkim var ve kendimi ilişkilerimde rahatça ifade ediyorum. Seviyor ve seviliyorum. Kendime olan sevgim günden güne artıyor ve arttıkça çevrem tarafından da fark ediliyor.

BOĞA ve Yükselen BOĞA Olumlamaları:

Sevdiğim bir işte, sevgi dolu bir ortamda çalışmayı seçiyorum. Gündelik işlerim her zaman su gibi kolaylıkla akıyor ve halloluyor. Sükûnet içinde her işimi bitiriyorum. Her türlü canlıya karşı sevgi ve merhamet doluyum. Bu dünya hepimizin ve ben paylaşmayı biliyorum. Sağlıklı ve huzurluyum. İşlerimi yoluna koymuş olmanın dinginliği içindeyim.

İKİZLER ve Yükselen İKİZLER Olumlamaları:

Seviyor ve seviliyorum. Hayatım sevginin kıymetini bilen insanlarla çevrili. Aşkın en güzel hallerini yaşamayı ve karşılıklı aşkı seçiyorum şimdi. (Çocuklarımla birlikte hayatın tüm güzelliklerini yaşıyor ve paylaşıyoruz. Hayırlı , başarılı evlatlarım var ve onlarla gurur duyuyorum.) Evimin bereketi ve bolluğu ihtiyacı olanlarla paylaşabilecek kadar çok. Soframız bolluk ve bereket içinde. Gezmenin, görmenin tatil yapmanın tadını çıkarıyorum bu yıl. Kendime zaman ayırmaktan zevk alıyor ve bunu sık sık tekrarlıyorum. Ben şanslıyım!

YENGEÇ ve Yükselen YENGEÇ Olumlamaları:

Mutlu ve huzurlu bir yuvam var. Şen ve neşeli bir aileyiz. Çok şükür ki, evimizin bereketi ve bolluğu yerinde. Ailemle birlikte istediğimiz her şeye kavuşuyoruz. Evim tam da benim istediğim gibi. Aydınlık, ferah, sıcak olan evimde mutluluğu buluyorum. Dostlarımla birlikte evimde ne güzel anlar paylaşıyoruz. Ailem ve ben uzun ömrümüzün sonuna kadar sağlık, huzur ve mutluluk içindeyiz.

ASLAN ve Yükselen ASLAN Olumlamaları:

Anlıyor ve anlaşılıyorum. Yakınlarımla ve çevremde var olan insanlarla uyum içindeyim. İlişkilerimde sevgi doluyum. Seviyorum ve seviliyorum. Zihinsel kavrayışım ve ezberim kuvvetli. İhtiyacım olan bilgileri depolayıp, gerektiğinde kullanmayı biliyorum. Beden dilim herkes üzerinde olumlu bir etki bırakıyor. Kendimi sözlü, yazılı ve beden olarak doğru bir şekilde ifade ediyorum. Hayatın bana sunduğu tüm sınavlardan başarı ile çıkmayı seçiyorum.

BAŞAK ve Yükselen BAŞAK Olumlamaları:

Ben bolluk ve bereket içinde bir hayatı seçiyorum. İsteklerimi karşılayacak gelire sahibim. Hatta kazancımla sadece kendi isteklerimi değil, başkalarının da isteklerini yerine getirebiliyorum. Kendimi geliştirmek için her türlü girişime açığım. Ben kendi kıymetimi biliyorum. Hem ruhsal hem de bedensel açıdan seçtiğim gelişmeleri yaşıyorum. Ben kıymetliyim, her varlığın kıymetli olduğu gibi, ben de sevgiyi hak ediyorum.

TERAZİ ve Yükselen TERAZİ Olumlamaları:

Ben değerliyim. İyiyi ve güzeli hak ediyorum. Hem ruhsal hem de bedensel sağlığım yerinde. Fit bir bedene sahibim ve enerji doluyum. Hangi işe başlarsam başlayayım, o işi tamamlama enerjisini içimde taşıyorum. Başkaları tarafından fark ediyorum. Ben övgüye değerim. Kıymetliyim. Ben değerimi nasıl anlıyorsam, başkaları da bunu anlıyor. Seviyor, seviliyorum. Sevdiğim insan benim tüm güzel yönlerimin farkında. Şükranla ve neşeyle doluyum.

AKREP ve Yükselen AKREP Olumlamaları:

Ben bağımsız ve özgürüm. Hayatımda sadece kendi rızam ve bilincimle taşımak istediklerim var. Evrenle bir bütünüm ve uyum içerisindeyim. Kendimi akışa bırakmayı ve ihtiyaçlarımın doyumla karşılık bulduğu bir hayat yaşamayı seçiyorum.

YAY ve Yükselen YAY Olumlamaları:

Ben seviyor ve seviliyorum. Etrafım sevgi dolu bir dost topluluğu ile çevrelenmiş durumda. Başarımı ve yükselişimi kutlayan bana destek veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Biliyorum; seviyor ve seviliyorum. Aklı ve beklentileri benimle bir olan beni mutlu eden bir aşkın içindeyim.

OĞLAK ve Yükselen OĞLAK Olumlamaları:

Çok şükür ki, arzuladığım hedefler artık bir bir gerçekleşiyor. Hangi işe elimi atarsam atayım, karşılığını kat kat alıyorum. Ben ne istediğimi biliyorum ve bu isteklerimin gerçekleşmesini seçiyorum. Özgüvenim tam! Sevgi ve saygı ile anılıyorum.

KOVA ve Yükselen KOVA Olumlamaları:

İhtiyacım olan bilgiye ve o bilgileri aldıktan sonra kullanmaya hazırım. Hayatın tüm güzellikleri bana eşlik ediyor. Zihnim açık anlıyor ve anlaşılıyorum. Her sabah güne gülümseyerek başlıyorum ve her sabah yaşadığım tüm deneyimlere şükrediyorum. Uzak diyarlar bana yakın artık. Biliyorum evrensel bilgi kendini bana sunmaya hazır, ben de onu şükranla kabul ediyorum.

BALIK ve Yükselen BALIK Olumlamaları:
Hayatın ve evrenin bilinen ve bilinmeyen her türlü bilgisini almaya hazırım. Ben hayatım boyunca cesaretli olmayı seçiyorum. Güçlü bir hafızam var ve elime aldığım iş ne olursa olsun, o işi bitirmeyi, tamamlamayı başarıyorum. Ben bütçemi organize etmeyi ve ihtiyaçlarımı karşılamayı seçiyorum. Hayatım bolluk ve bereket içinde.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: