6 Haziran 2015e kadar gökyüzü..

 10888842_1398781887082832_8613040141351196627_n[2]

Koç-Terazi ekseni nedir en önemli konu insan hayatında frown ifade simgesi hepinizin önceliği farklı anlayabiliyorum fakat öyle bir görünüm var ki sizleri etkileyen maddi anlamda refah diyor Gökyüzü fakat eş sebebiyle kaybı da gösteriyor ve kronik rahatsızlıkları, ekstra çıkacak masrafları, açığa çıkacak mahcubiyet yaşatacak sırlar, eşin arzu ve isteklerine sırt çevirmek, bireylerin cinsel zevklere aşırı meyil göstermesi ve ihanet…

Alaca karanlıkta kalmış her ruh gibi sizinde biraz beyaza ihtiyacınız olacak…

Boğa-Akrep ekseni frown ifade simgesi dünyevi değerler smile ifade simgesi bu kadar hırslarınıza yenilmeyin yaşamak neticede üç-beş kısa mutlu andan ibaret. Aşırı inatçılık ve bencillik üzerinize yapışıyor mihenk gibi lakin sağlık ya gönül mevzuları eş ile aranıza giren bu mesafe ilişkilerinize daha fazla özen göstermeniz gerekliliğini vurguluyor. Davalar, hukuksal konular, düşmanlıklar, üzüntüler ve cinsel soğukluk.

Bir düşün orta yerinde doğar insan ve huzuru hiç kaçmayacak zanneder, bir rüyanın ise en güzel anında gülümser uyandığında anlar ki o sadece rüyadır…

İkizler-Yay ekseni smile ifade simgesi yanınızda çalıştırdığınız personel epeyce bir canınızı sıkacağa benziyor. Beraberinde devlet dairelerinde işleri olanlar içinde zorluklar sabrı sınayacaktır. Gizli düşmanlar kadar en fazla kötülüğün akrabalardan geldiğine şahitlik edeceksiniz. En büyük avantaj ise bu süreçte göreceğiniz rüyaların haber verici yönde olması kadar sezgisel anlamda güçlü olacağınız bir evredir.

Nasılsınız? diye sorduklarında ”HİÇ” bu kadar boş bakıp ”HİÇ” bu kadar duyarsız kaldığınız bir zaman olmayacak.

Yengeç-Oğlak ekseni smile ifade simgesi ahhhh bu gönül şarkıları smile ifade simgesi bebek bekleyenler için çocuk kaybı frown ifade simgesi düşük belirtisi, duyguların hezeyanı, ilişkilerde kadersel kayıplar, hüsranlar, çocuğu olanlar için soruMluluklarda artış ve eğlence ortamlarından soyutlanma. Boş verin işte yazdıklarım Haziran’a kadar avantajlı kısmı ise maddi kazançlarda artış ve arkadaş gruplarında aranan birey olma modeli.

Kim girerse girsin hayatına sen bundan sonra hep eksik kalacaksın. Çünkü ”bende kalan senin ruhunun diğer yarısı”…..Nefes dahi alman mümkün değil…..

Aslan-Kova ekseni frown ifade simgesi bu üst düzey yöneticiler çok can sıkıcı frown ifade simgesi gayret göstermeniz farz normalin üzerinde bir efor bu lider konumuna geçmeniz ve yükselmenizde olasılıklar arasında çok çalışmanız lazım. Kalp kırıklığı, uykusuzluk, anne adına üzüntü, annenin sağlığı, gayrimenkuller adına kayıplar, araçlarla ilgili bağdaşık sorunlar, belkide yaşadığınız çevreden başka bir yere taşınma.

Hüznüm ağlıyor, kalbim yosunlu, kalbim kaygan, kalbimden hiç tükenmeyen sızılar sızıyor, dokunduğum her kalpten bir soğukluk bulaşıyor üzerime….Üşüyorum…

Başak-Balık ekseni frown ifade simgesi ne kadar çok mağduriyet o kadar çok ilahiyat ve manevi yükseliş veriyor ruha. Balık-Başak ekseni ekliptik düzlemin ellerinde frown ifade simgesi üstüne birde tutulma serisi frown ifade simgesi kardeşleriniz yada komşularınız ile aranız limoni. Yüksek Eğitim sürecinde olanlar ise motivasyon düşüklüğü yaşayabilirler. Arkadaşlarınızın farklı farklı yüzlerine tanıklık edeceksiniz ve netice yol ayrımı. Bu sürecin en önemli etkisi uzun yolculuklarda dikkatli olmanız yönündedir. Kehanet gücü verecek rüyalar göreceksiniz.

Uykusuzluk halinden uyku haline geçişiniz ölümü böylesine beklercesine olmamıştı….Ayşen tok

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: