KİLOLUSUN; senin için durum kabul edilebilir değil ve ZAYIFLAMAK İSTİYORSUN…


Beden mühendisi Bahar Pançuk Deniz (www.bedenmuhendisi.com.tr
0 533 743 52 25)
ile ideal kilodan çok daha fazlası özgürlüğün sihirli dünyasına davetlisin. Çözüm sandığından çok daha kolay.
Kilo vermeye çalıştıkça daha kilolu bir hale geliyorsan, başaracağına inancın kalmamış ve artık ben yapamam diyorsan derin bir uykudasın demektir. Ve bu uyku hali de bu sistemi devreye sokanların besini oluyor. Bu sadece ticari bir eylem. Aksi olsaydı zaten dünyada kilo problemi katlanarak büyüyor olur muydu? Bizim gerçekte bireysel olarak potansiyelimizi ortaya çıkarmaktan başka bir şeye ihtiyacımız yok. Neden her yıl kilolu insan sayısı önceki yıllardan daha fazla? Çünkü inandırıldığınız bu ümit olarak sunulan şeyler aslında tamda bunu sağlamak için. Sisteme bağımlı köleler yaratmak için. Yanlış beklentileri bırakın ki sahtekarlıkları daha net görebilesiniz. Bir avuç şundan ye, istediğini ye zayıfla gibi mantık dışı uygulamalara inancımız nereden kaynaklanıyor? Haplardan, cd’lerden, taytlardan, altın çilekten, gojibery’den, elma kromdan, mide balonundan, hipnozdan, kendisi bu psikolojiyi hiç yaşamamış umut tacirlerinden vs vs vs medet umuyorsan ilüzyon dünyasında yaşıyorsun demektir. İlüzyon! Bir kutu kapsül sizi kalıcı zayıflatabilir mi? Diyet bilinci de öyle, mide kelepçesi de, balonu da.. Mide balonu çıkar verdiğin kilonun iki katını alırsın. Mesela ben 6 ayda 10 kilo verip balon çıktıktan sonra 3 ayda 27 kilo almıştım. Hepsini yaşadım.
Online destek programları ve zayıflama kampları çığ gibi büyüyor. İnsanlar zayıflıyor ve sonra yine aynı. Neden? Bu döngü kar amaçlı!!! Hele hele yorumlar, bir çoğu para karşılığı yazdırılan kurmaca öyküler.
45 kilo vermiş ve kalıcı zayıflamayı başarmış biri olarak bu engebeli yolun tüm ayrıntılarını yaşadım ve sistemin tüm tuzaklarına rağmen kalıcı zayıflamayı başarım.
Şimdi bu başarı dalgasını çığ gibi büyütme zamanı. Yaz gelmeden başaranlar ordusuna katılma zamanı.
Bizi kurtaracak bizim dışımızda hiç bir şey olamaz, bu yazıyı okuyorsan bunu keşfetme zamanın geldi demektir. Hayatta ki hiç bir şey KARARLI BİR KADINDAN daha güçlü değildir.
Karar vermek sizden, gerisi bizden. Başaranlar kulübüne hoş geldin.
http://www.bedenmuhendisi.com.tr
0 533 743 52 25

One Response to “KİLOLUSUN; senin için durum kabul edilebilir değil ve ZAYIFLAMAK İSTİYORSUN…”

  1. zafer akgümüş Says:

    İlgilenebilirim


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: