RENKLERİN ENERJİSİNİ KULLANARAK GİYİNEBİLİRSİZ.

bu-yilin-en-yeni-neon-renk-kiyafetler-konbini[1]

Kırmızı:
iliskilerinizde soğukluk olan biriyle yapacağınız görüşmelerde  kırmızı rengi tercih edebilirsiniz. Kırmızı Feng-Shui’ye göre
iyi şans’ın ve şöhretin rengidir. Eğer ön plana çıkmanız gereken  bir yerde bulunacaksanız kırmızı renk giyin. Kendinizi güçsüz ve  cansız hissediyorsanız kırmızı renk mutlaka kıyafetlerinizde bulunsun.  Eğer satış işinde çalışıyorsanız üzerinizde küçük de olsa kırmızı bir  aksesuar bulundurun.

Turuncu:
Yorgun ve neşesiz olduğunuz zamanlarda turuncu rengi tercih  edebilirsiniz. Kendine güven veren turuncu ayni zamanda bulunduğu  ortama neşe ve canlılık getirir. Cinsel soğukluk üzerinde de olumlu  etkisi vardır.

Sarı:
Sarı hız’ın ve enerji’nin rengidir. Eğer işlerinizi hızlı bitirmeniz  gerekiyorsa mutlaka kıyafetlerinizde sarıya yer verin. Sarı güven  verici bir renktir, eğer kendinize karşı güvensizlik hissediyorsanız  sarı renkten faydalanın. Ayrıca karar vermeyi kolaylaştırıcı etkisi  olduğu bilinmektedir. iletişim yeteneğini güçlendirdiğinden önemli  bir toplantıda yada konuşmacı olacağınız bir yerde sarı rengi  kullanabilirsiniz.

Yeşil:
Duygusal sorunlarınız olduğu zaman yeşil renkli kıyafetleri tercih  edebilirsiniz. Yeşil ayni zamanda bereketin rengi olduğundan maddi  konularla ilgilendiğiniz dönemlerde yeşil renkte kıyafetlere  yaşamınızda daha çok renk vermelisiniz. Kıskançlıktan ve negatif  enerjilerden kurtulmak için yeşil iyi bir seçimdir.

Mavi:
iç huzuru bulmak ve sakinleşmek istediğiniz zamanlarda  kıyafetlerinizde mavi rengi tercih etmelisiniz. Psikolojik
sıkıntıları olan kişiler ve iletişim sorunları yaşayanlar  kıyafetlerinde mavi renkten faydalanmalılar. Strese ve içsel
sıkıntılara çok iyi gelen mavi renk çevredeki insanların üzerinde  de sakinleştirici etki yapacaktır. Psikolojik sıkıntıları olan kişiler  ve iletişim sorunları yaşayanlar kıyafetlerinde mavi renkten  faydalanmalılar.

Lacivert:
Zor bir karar vermek durumunda kaldığınızda lacivert rengi tercih  edin. Lacivert sezgilerinizi canlandıracak ve doğru karar vermenize  yardım edecektir. Ayrıca geceleri rüyalarınızı hatırlamanız için  lacivert bir pijama tercih edebilirsiniz. Çevrenizce fark edilmemek  ve rahatsız edilmemek istiyorsaniz lacivert renk kıyafetler giyin.

Mor:
Mor renk giysiler ailevi sorunların aşılmasında olumlu etkiler  yapacaktır. Kızgınlık, kin, öfke gibi duygular yaşadığınızda mor
renk kiyafetlere yaşamınızda daha çok yer verin. Eğer yaptığınız  bir hatadan dolayı kendinizi affedemiyorsanız mor renk giyin.  Mor ortama huzur getiren bir renktir ancak fazlası aşırı hareketsizliğe yol açabilir. Meditasyon yaparken giymek için çok
uygun bir renktir.

Genellikle renkleri dengeleyici rengi ile kullanmaya özen gösterin aksi taktirde negatif etkileride olabilir.

* Leyla Çağ (BSYa Col.)

Ruhsal Büyüme... kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: