Dolunay dileğim

11960142_1680304832201689_3585204211323463900_n[1]
Sevgili Allah’ım, sevgili meleklerim, bu dolunay enerjisiyle beraber hayatımda, bilinçaltımda, zihnimde, yüreğimde, bütünümde ve yaşadığım mekanlarda bulunan ve bana iyi gelmeyen ve bana kendimi iyi hissettirmeyen her şeyi sevgiyle bırakmayı seçiyorum! Ben egom başta olmak üzere …….( boşluğu siz doldurun ve aklınıza gelen genel, özel her şeyi; duygu, düşünce, olay, kişileri düşünebilirsiniz) tüm bunların hepsini sevgiyle bırakıyorum! Çünkü biliyorum ki sevgiyle bıraktığım tüm olumsuzlukların yeri tam da istediğim şeylerle sevgiyle ve kolaylıkla dolacak!
Kendimde ya da hayatımda farkedemediğim başka olumsuzluklar varsa, bunları da ilahi olan ve meleklerimin beni şifalandıran ve beni destekleyen enerjisine sevgiyle bırakıyorum ki, hepsi şifa olarak bana geri dönsün, hayatıma yansısın!
Öyle de oldu!
İstedigim tüm güzellikler için şimdiden şükürler olsun!
Işık Sarsın Sizi🙏 Sevgiler…Zişan:))

Bugün, 29 Ağustos Cumartesi günü akşam saat 21.35’de çok kuvvetli bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay aynı zamanda bir süper dolunay olma özelliğini taşıyor. Yani dolunay gerçekleşirken, Ay da Dünya’ya en yakın olduğu konumda (perigee) olacak. Dolayısıyla, bu dolunayın çekimini ve ruhumuzdaki etkisini çok daha kuvvetli hissedeceğiz.

Tesadüf diye nitelendireceğimiz olaylar bizlere olayların gerçek yüzlerini gösterdi ve gösterecek. Bu dolunay, artık geçmişi ve bırakmak istediklerimizi bırakmak, hayatımızdan çıkarmak istediklerimizi çıkarmak, bize hizmet etmeyen tüm negatif duygu ve düşünce kalıplarımızı bırakmak, birtürlü bitiremediğiniz toksik, yıkıcı ilişkileri bitirmek, bağımlılıklardan kurtulmak, yaşadığımız hayal kırıklıklarını ve acıları şifalandırmak ve artık anı yaşamak için enerjisel olarak çok kuvvetli bir zaman ve harika bir fırsat.

Bugün akşam saat 21:35’de (öncesinde veya sonrasında bu saate niyet ederek de yapabilirsiniz) güzel derin bir nefes alın ve tüm negatifliği, size acı, endişe veya korku veren, canınızı yakan, kalbinizi acıtan herşeyi, hayatınızdan çıkarmak istediklerinizi, birtürlü bitiremediğiniz toksik, yıkıcı ilişkileri, bağımlılıkları, artık size hizmet etmeyen duygu ve düşünce kalıplarınızı, geçmişinizden gelen ve sizi aşağıya çeken tüm yaşanmışlıkları, affedemediklerinizi, kırgınlıkları, üzüntüleri neyi geride bırakmak istiyorsunuz onları lütfen bir kağıda yazın…Nasıl yazdığınızın hiçbir önemi yok. Önemli olan sadece niyetiniz.

Ve Yüce Allah’tan ve meleklerden bunları tümüyle bırakmak için ve ışığa dönüşmesi için yardım isteyin. Ayrıca Sevgili Başmelek Mikail’den (tüm endişe ve korkularınızı gidermek üzere), sevgili Başmelek Haniel’den (dolunay enerjisini en iyi şekilde kullanmak üzere), sevgili Başmelek Raziel’den (ilişkilerinizde tüm zamanlara doğru tüm karmanızın dengelenmesi için) ve Sevgili Başmelek Ariel’den (dünyevi isteklerimizin gerçekleşmesi, bu yaşamımızdan zevk almayı ve doğayla bağlantı kurmayı bize öğretmesi için) yardım isteyin.

Sonra bu kağıdı yakın. Dolunay ışığı ile yıkanacak ve tüm bu yüklerden, tutunduğunuz tüm negatiflikten, olumsuz eski kalıplardan arınacaksınız. O kadar hafifleyeceksiniz ki.

Dolunay sağlıksız yemek, sigara, alkol ya da diğer bırakmak istediğimiz alışkanlıkları da bırakmak için ideal bir zamandır. Meditasyonunuza ve duanıza bu niyeti de ekleyin.

Işık sarsın sizi! Ve öyle oldu!
Şükürler olsun!
Alıntıdır

Ruhsal Büyüme... kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: