Dikkat !!! Dikkat!!! Seçtiğin Sayı Bu Hayata Gelme Amacın…

1621874_523814164398237_1388271705_n[1]

Gözlerini kapat ve burundan üç defa nefes al. Sonra 1 le 9 arası bir sayı seç ve aşağıda tutuğun sayıyı bul.

1: Senin  adın ”sevgi” olmalıymış. Sevgi pıtırcığı olarak dolaşıyorsun seni tanıyan çevrenden ayrılmak istemiyor. Hayata sevgiyi yaymak için geldin. En seni kıran insana bile sevgi duyabilecek kadar büyük yüreğin var.

2: Senin adın ”umut” olmalıymış. En kötü zamanda bile umudunu kaybetmiyorsun her daim tünelin ucunda ışık görebiliyorsun. Net olarak yüzyılımızın polyannası sensin. Umut barındırmak iyidir yalnız şunu unutma bazen olmayanı kabul etmek gerekir.

3: Senin adın ”şans” olmalıymış. Paçandan, kolundan her yerinden şans akıyor. Hemen koş milli piyango bileti al, sayısal loto al. Bir hediye çekilişi mi olacak sen kazanırsın, bir işe adam mı alınacak sen alınırsın, en iyi maaşı, en iyi kocayı sen kaparsın. Aman şansının kıymetini bil onu kutsa emi…

4: Senin adın ”içgörü” olmalıymış. Rüyalarından hislerinden korkulur. Olayları olmadan sezinliyorsun da olmasını engelleyemiyorsun dimi. E evrenin kuralı böyle. Onlar sana hazırlanman için gönderilen mesajlar. Unutma bu yeteneğini her zaman başkalarına yardım için kullan.

5: Senin adın ”gülümseme”. Senin kadar neşelisi bu dünyaya gelmemiştir. Çevrene hayat veriyorsun, mutlu ediyorsun. Allah ne muradın varsa versin. İnsanlara gülümsemeyi ve gülümsemenin önemini anlatmak için geldin bu dünyaya. Gül, gülmek sana çok yakışıyor.

6:Senin adın ”şefkat” olmalıymış. Birisini ağlarken mi gördün hemen yanına gidip teselli edersin. Yolda yanından geçen dilencilere, sokak müzisyenlerine yardım etmekten eve beş parasız dönersin. Televizyonda üzücü bir şey görsen ağlamaya başlarsın. Senin gibi yumuşak kalpliler dünyayı kurtaracak.

7: Senin adın ”sadakat” olmalıymış. Eşini asla aldatmazsın. Sevmesen bile yanında kalırsın. Boşanmadan, ayrılmadan başkasına yan gözle bile bakmazsın.Hele sana iyilik yapanın kırk yıl kölesi olursun. Bu dünyaya sadakatin önemini anlatmaya geldin.

8: Senin adın ”dürüstlük” olmalıymış. Doğru bildiklerini hiç korkmadan söyleyebiliyor ve arkasında durabiliyorsun. İnsanlar ağzından çıkanlara çok güveniyor çünkü doğru söyleyeceğini biliyorlar. Seninle sevgili olmak da, iş yapmakta çok hayırlı. Karman bu özelliğinden dolayı çok düzgün tek sorun bazen patavatsızlığa kaçıp insanların kalplerini kırıyorsun.

9: Senin adın ”misafirperver” olmalıymış. Yedi mahalle senin evinden besleniyor. İhtiyaç duyanı  evine de alıyorsun. Besliyorsun, giydiriyor, içiriyorsun. Bütün bunlar hayır hanene yazılıyor. Evinde yapılan sohbetler de ruhun da besleniyor, büyüyor gelişiyorsun. Yola devam bu dünyaya hep beraber yükselmek için geldik ve sen bunun hizmetlisisin.

Anette İnselberg

Çalakalem Yazılarım... kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: