BENCE ÖNEMLİ.BURÇLARINIZA GÖRE OKUYUNUZ…JÜPİTER BAŞAK BURCUNDA 12 AĞUSTOS 2015- 10 EYLÜL 2016

burc-yorumlari[1]

Şans ve Fırsatlar gezegeni Jüpiter Aslan burcundaki yolculuğunu tamamlıyor ve 12 Ağustos ‘ta Başak burcuna geçiş yapıyor. Jüpiter astrolojide büyüme, ilerleme, fırsatları yakalama arzusunu, bilgi ve bilginin kullanımını, bilgi, haberi, düşünceyi aktarmakla ilgili her türlü konuyu , mesleği, kişi ve kurumları temsil eder.( akademisyenler, öğretim görevlileri, öğretmenler, yazarlar, gazeteciler, din görevlileri, elçiler, hukuk adamları, siyasetçiler v.b) Bilgelikle, etik olmakla , hayatın felsefesini, yaşamın amacını sorgulamakla ve kavramakla alakalıdır. Yolculuklar, uzaklarla ilişkiler, felsefe, din spiritüel konular, akademik çalışmalar, üniversiteler, basın yayıncılık ve tanınmak ün kazanmak Jüpiter’in yönettiği konulardandır.

Jüpiter Başak burcunda zararlı konumdadır. Gezegenler yönettiği burçların zıt kutbundaki burçlarda yer aldıkları zaman vaat ettiklerini gerçekleştirmekte zorlanırlar ve yorucu etkiler yansıtırlar. Üstelik yıl boyunca Jüpiter belli aralıklarla Satürn’den kare açı alacak. Hepimizin Başak-Yay evleri hangi alanlara düşüyorsa bu konularda daha fazla çaba harcamak durumunda kalacağız. Mehter takımı gibi bir ileri bir geri adım atmak durumunda kalabiliriz.

Jüpiter Başak burcunda pratik gerçeklikle ilgilidir. Bu dönemde doğan çocuklar, ayakları yere sağlam basan, detaylarda işlev arayan, üretken ve faydalı olmayı seven , rasyonel mantığa değer veren kişiler olacaklardır. Sayılar, matematik ve hesaplarla arası iyidir.

Genel anlamda çalışma koşullarını, endüstriyi, iş ve işçileri temsil eden Başak , Jüpiter’in bu burca girmesi ile hem global anlamda işçi haklarını, sendikaları ve çalışma koşullarını, hastaneleri, sağlık kuruluşlarını, sağlık çalışanlarını, eczacıları, ilaç sektörünü ve kullandığımız ilaçları mercek altına alacak durumlara işaret ediyor. Bu alanda yeniden yapılanma ve yönetmelikler geleceğine kuşkunuz olmasın. Yeni ilaçlar , tedavi teknikleri ya da cerrahi çözümler ortaya çıkabilir. Herkes vücuduna daha fazla özen göstermek isteyecektir.

Başak aynı zamanda adı gibi ekinlerle, doğayla, doğal yaşamla ve doğal ürünlerle, hayvanlar, ev hayvanları ve en temelinde sağlıklı yaşam ile ilintilidir. Herbal özler, otlar, bitkilerin, tarım ürünlerinin organik olanı, insan sağlığını gözeteni, bitkilerin vibrasyonel etkileri, sağlıklı içecekler, su kaynakları vb konularda insanların daha fazla bilinçlendiğini, bu konuda iş yapanların işlerini daha fazla büyüteceklerini düşünebiliriz. Aktarlar ve sağlıklı gıda işinde olanlar yaşadı diyebiliriz. Temizlik ve hizmet sektörü de yükselen bir alan olacaktır. Temizlik görevlileri ve hakları daha fazla gündemimizde olacak. Hijyen Altın Yılını yaşayacak !! Sağlıklı Yaşam gündemimizde olacak.

Jüpiter’in Balık burcundaki Neptün ile karşıtlık yapması fiziksel beden dışında ruhsal bedenimiz ve akıl sağlığımız ile ilgili de gelişmeler olacağına işaret ediyor. Şifa yöntemlerinde inanılmaz bir gelişme bekleyebilirsiniz. Birden düşündüm ben de Enerji Astrolojisi yapmaya başladım ve tamamen enerji bedenimiz, titreşimler ve herbal özlerle alakalı bir işle uğraşıyorum ve bu işe başlamamın doğu zamana denk geldiğini görüyorum.
Bu dönemde sağlıklı yiyecekler ve içecekler satan lokanta eve servis online hizmetler alanı da oldukça gelişim gösterecektir.
Benim için en önemlisi Jüpiter Başak’ta mutlaka çevre bilinci, hayvan hakları , hayvanları korumak ile ilgili çok yoğun bir kamuoyu ilgisi olacak ve yeni düzenlemeler gelecektir. Satürn Yay karesi yüzünden basın ve medyada sık sık kirlenen okyanuslar ormanlar katledilen hayvanlar canına okunan tarım alanları kesilen ağaçlar kurutulan dereler vs haberler göreceğiz. Bu can sıkıcı haberler bir işe yarar insanlar inisiyatifi ele alıp aklını başına toplarsa geniş çaplı temizlik ve yardım kampanyaları oluşturulabilir.

Başak Merkür yönetiminde bir burç olduğu için yazmak, anlatmak, yayınlamak, nano-teknoloji konuları, yazılımlar, mühendislik işleri gibi konularda başarılı çalışmalar yapılabilir. Özellikle sağlık şifa enerjiler beden ve zihin konusunda bir çok kitap yayınlanabilir.

Bu yıl Güneş tutulması Başak burcunda yer alacağı için tüm bu konuların startı Eylül ayında alınmaya başlayabilir.

JÜPİTER GERİ HAREKETİ : 9 OCAK 2016’ DA 23 DERECE BAŞAK’TAN GERİ GİTMEYE BAŞLAYACAK- 11 MAYIS 2016 ‘DA 13 DERECE BAŞAK’TA DÜZ HAREKETİNE BAŞLAYACAK.

JÜPİTER-SATÜRN KARE TARİHLERİ : Jüpiter bu yıl yaklaşık 3 ay boyunca Satürn ile kare yapacak aynı dönemde Mars Yay burcunda geri hareket yapacağı ve o da kare yani gergin bir açı atacağı için işler sıkı karışabilir. 20 Mart 2016 dan başlayarak Mayıs 2016 sonuna kadar çok yakın derecelerde birbirlerine kare yapacaklar. Mars Nisan’ın ortalarında Retro yapmaya başlayacak.
Nisan ayı zor bir ay olacak. O zaman zaten yine bundan bahsediyor olacağım.

ŞİMDİ BURÇLAR

KOÇ: Sevgili Koçlar, Jüpiter Başak burcuna geçtikten sonra sizin günlük hayat düzeninizi, işinizi, çalışma koşullarınızı, sağlık konularını ve ev hayvanlarını temsil eden alana geçiş yapıyor. Yeni bir işe başlamak, iş hayatında gelişmek, yeni iş fırsatları yakalamak, emeklerinizin karşılığını almak konusunda size destek vermeye başlayacak. Sağlık sektöründe bir işe girebilirsiniz, yazılım, endüstri, mühendislik, muhasebe, ilaç sektörü ve eğitim alanında iş yapabilir bu konularda kendinizi geliştirebilirsiniz. Çalışma ve günlük hayatınıza bir düzen getirmek, daha pratik ve planlı davranmak için şansınız olacak. Sağlığınıza özellikle önem vereceksiniz. Doğal ve organik yollardan beslenme, fiziksel ve ruhsal sağlığınız sizin için önemli olacak. İş ve çalışma arkadaşlarınızla oldukça profesyonel bir tutum içinde ilişki sürdürmek isteyebilirsiniz. Yanınızda çalışanlarla yardımlaşmak iş bölümü yapmak shift li çalışmak destek olmak konusu da ön planda olabilir. Başak Hizmet sektörlerinin hepsini kapsar. Ayrıca bilgi işlem yazılım ve veri bankası gibi konuları temsil eder. Bu dönemde sizin için bu alanlar trend başlıklar olacaktır. Kendinizi bu alanda iş yaparken bulabilirsiniz. Başak Hijyen Kralıdır. Temizlik çılgınlığına kapılmıyorsanız, temizlikçilerden yana şanslı olabilirsiniz. Ya da gündelik işleri yapan kişiler , ayak işleri yapanlar, tamirciler ve ustalar baş tacınız olacaktır. Satürn yukarıda yazdığım tarihlerde Jüpiter ile kare yapacağı dönemde hayatınızda akademik konular eğitimler yolculuklar yabancılarla ilişkiler hukuki ve ticari konular basın yayın matbaa ve online işler zor şartlarda ilerliyor olabilir. Bu alanda gireceğiniz çabalar size yeni bir vizyon bakış açısı ve amaç getirirken bir yandan da zamanınıza özgür hareket arzunuza yönelik stresler yaratabilir. Etik olmak ve doğru şeyi yapmak sizin için bu dönemde çok önemli olacaktır. Hedeflerinizi planlarken yüzeysel kalmayın detaylara hesaba kitaba çalışanlara iş gücüne ve sağlığınızı da işin içine katarak bütünsel bir bakışla değerlendirin. Sonra iş yükü ve detaylı işler belinizi bükebilir. Dimyata Pirince giderken Evdeki Bulgurdan olmayın.

BOĞA: Sevgili Boğalar, Jüpiter dost toprak burcundan Başak’a geçtiğinde size olumlu açı yapmaya başlayacak. Jüpiter mis gibi aşk, romantizm, yaratıcı ifade, hobiler, çocuklar, spekülatif yatırımlar ve komisyonlu işler evinize giriş yapacak. Bu bir yıllık geçiş sürecinde siz aşk ve ilişkiler konusunda çok daha titiz, kılı kırk yaran , eleştirel ve mükemmeliyetçi olma arzusu ile hareket edebilirsiniz. Daha huzurlu, sakin, kafanıza uyan, uyumlu ortak zevklerde paylaşımınızın fazla olduğu yeni bir aşk yaşayabilirsiniz. Partneri olan Boğalar ise birbirlerinin üzerine daha fazla titreyerek paylaşımcı alçak gönüllü ve daha fazla eğlenmeye yönelik bir ilişki trendine geçiş yapabilirsiniz. Spor yapmak, rekreasyon aktivitelerine katılmak, el sanatları ve el becerilerini kullanacağınız hobilere ağırlık vermek, sağlıklı yaşam, ruh ve zihin bütünlüğü vb gibi konulara ilginizin artacağı bir dönemdesiniz. Çocuklarınız varsa onlarda bu dönemde yaratıcı yeteneklerini geliştirip becerilerini artıracak faaliyetler yapmaya başlayabilirler. Çocuk isteyen Boğalar için bundan iyi fırsat olamaz. Torun sahibi olmak için de oldukça şanslı bir dönem diyebilirim. Spekülatif borsa veya riskli yatırımlara cesaret edebilecek Boğa varsa bu dönemde hizmet sağlık yazılım gıda sektörü artışta olacak alanlardır yatırım yapabilirsiniz. Yukarıda bahsetmiş olduğum üzere, bahar aylarında Satürn Yay burcundan Jüpiter’e kare açı yapmaya başlayacak bu dönem streslere hepimiz açığız. Satürn sizin para paylaşımı krediler borçlar vergi sigorta miras işleri aile eşle ve ortakla para paylaşımı alanınızda yer alacağı için bu dönemde özellikle harcamaları dikkatli hesaplamalı, fazla harcama yapmadan para biriktirmeli. Spekülatif yatırımlar veya komisyonlu işlerde sıkıntılar çıkabilir kendinizi sağlama alın. Aracılarla çalışıyorsanız veya iş yapıyorsanız detaylara ekstra dikkat edin. Yaratıcı çalışmalarda, hobi faaliyetlerinizde ve bireysel girişimlerde detaylara planlamaya ve zamanlamaya dikkat edin. Web sitesi tasarım tanıtım reklam ve promosyon gibi işlerde maliyeti iyi hesaplayın. Çocuklar ve Sevgili ile ilişkilerde bir taraf fazla eleştirel bir taraf fazla vurdum duymaz davranabilir krizler bu konulardan çıkabilir. Taksitli harcamalara dikkat ediniz.

İKİZLER: Sevgili İkizler, Jüpiter Başak burcuna geçiş yaptıktan sonra sizin ev, aile, evle ve özel hayatla ilgili alanınıza geçiş yapacak ve bir yıl boyunca sizi etkilemeye başlayacak. Hem İkizler hem Başak Merkür yönetiminde bir burç olduğu için bu yıl oldukça zihinsel, plan yaptığınız, ticari ve eğitsel konularda adım attığınız bir yıl olabilir. Jüpiter ev ve aile yaşamını temsil eden alanda olacağı için ev sahibi olmak, ev yazlık arsa almak satmak gibi işler yapıp, yaşadığınız evi zevkinize göre tadil ederek daha yaşanılır hale getirmek için arzu duyabilirsiniz. Bu alan aynı zamanda ebeveynlerinizi, köklerinizi, çocukluğunuzun geçtiği evi ve ailede yetiştirilme tarzınızı ifade eder. Bu dönemde köklerinizi bulmak araştırmak ailenizle daha yakın ilişkiler kurmak ebeveynlerinizin sağlığı ve bakımı ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. İsteyen İkizler evden çalışma yapabilir, ev-ofis kurabilir. Evde bir çalışma düzeni kurmak, gündelik hayatınızı daha pratik ve pragmatik bir biçimde yeniden düzenlemek, hayatınıza biraz daha düzen katmak isteyebilirsiniz. Bazı İkizler aileden aldıkları görgü yetiştiriliş tarzı aile gelenekleri ve alışkanlıkları aile büyüklerinin önemini daha derinden kavrayabilirler. Bahar aylarında Satürn ile kare açı yapacak olan Jüpiter biraz daha zorlu bir görünüm sergileyecek . Satürn sizin evlilik ve ortaklık alanınızda yer aldığı için ev hayatı ve sosyal hayat arasında ikilemde kalabilirsiniz evdeki görevler sizi beklerken bir yandan topluluklarla yaptığınız işler arasında bir denge kurmak zor olabilir. Eş veya siz eve bağlanmak durumunda kalabilirsiniz. Eş veya ortak yer değiştirmek taşınmak iş için seyahat etmek isteyebilir. Ev ve yerleşimle ebeveynler ve iş hayatı konularında stresler yer alabilir.

YENGEÇ: Sevgili Yengeç’ler, Jüpiter Başak burcuna geçiş yaptıktan sonra sizin kardeşler, yakın akrabalarla ve komşularla ilişkiler, kısa yolculuklar, haberleşme , kurslar, eğitimler ve iletişim evinize geçiş yapacak ve bir yıl boyunca burada kalacak. Bol bol seyahatler ettiğiniz, iletişim kurduğunuz, eğitimlere, kurslara katıldığınız, zihinsel anlamda kendinizi geliştirdiğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu yıl kardeşlerle, yakın çevrenizle, komşularla ve akrabalarla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Arabanızı, bilgisayarınızı, cep telefonunuzu, elektronik aletlerinizi yenileyebilir, üst modellerine geçiş yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgilenmek yardımlaşmak, onların desteğini istemek veya onlara destek olmak mümkün. Bazı Yengeçler bulundukları çevrede daha mutlu mesut hissedebilirler veya daha doğal bir ortamda çevresel etkilerden daha az strese girecekleri yerlere geçiş yapabilirler. Öğretmenlik, öğrencilik, yazmak, çizmek, internetle ilgili konularda uğraşmak veya ticari açılımlar yapmak için harika bir zaman. Bahar aylarında Satürn ile kare yapacak olan Jüpiter bu dönemde stresli etkilere işaret edebilir. Satürn günlük hayatınızı, sağlık durumunuzu, iş alanınızı temsil eden evde yer aldığı için siz de bu dönemde sağlığınıza dikkat edin. Fazla hareket, yolculuklar ve iş seyahatleri nedeniyle düzeniniz bozulabilir. İş yerindeki taşınma yer değişikliği konuları gündeme gelebilir. Yakın çevre ve iş arkadaşları ile iletişim ve ilişkiler daha çetrefilli hale gelebilir. Kardeşlerin sağlık durumu, evlilikleri , çocukları ve eğitim hayatları ile ilgili destek verilebilir.

ASLAN: Sevgili Aslanlar, Jüpiter Başak burcuna geçiş yaptıktan sonra sizin gelir ve mali kaynaklar alanınızda bir yıl boyunca kalacak. Para kazanmak için yeni fırsatlar yakalama arzusu taşıyacaksınız. Gelirinizi artırmak yeteneklerinizi ve el ve zihinsel becerilerinizi geliştirmek ve kendi emeğinizle para kazanmak konusunda duyarlı olacaksınız. Jüpiter ticari konuları bu yıl kazançlarınızı artırma konusunda ön plana koyabilir. Ticari konular, yabancı ülkelere seyahatler, yabancılarla ilişkiler, eğitim, iletişim haberleşme, yazı, internet siteleri, kitaplar ve akademik konular sizin için kendinizi kanıtlamak konusunda yapmak isteyebileceğiniz işlerden olabilir. Bu yıl boyunca sağlığınıza, şifa içeren, ruhsal ve zihinsel sağlıkla ilgili alanlara eğilebilir ve bu konuya para harcayabilirsiniz. Bahar aylarında Satürn Jüpiter arasında kare açı olacağı için hobilere eğlenceye çocuklara seyahatlere para harcayabilirsiniz. Bazı Aslanlar sevgililerine maddi destek olmak durumunda kalabilir. Bazı Aslanlar basın yayın reklam tanıtım, dükkan veya organizasyon işlerine zaman para ve enerji harcamak durumunda kalabilir. Detaylara önem vermek bir yandan da orijinal ve yaratıcı olmak mükemmeliyetçi davranmak stres kaynağı olabilir. Yine de her ne olursa olsun sağlık şifa beceriler ve zihinsel projelerden para kazanma veya ikinci bir meslek edinme şansınız var. eğitimlere katılın sosyalleşin ve kendi değerinizi daha fazla nasıl ortaya koyabilirsiniz bunları düşünün.

BAŞAK: Sevgili Başak’lar şans kapınızda. Jüpiter 12 Ağustos’tan sonra burcunuza geçince bir yıl boyunca size destek vermeye başlayacak. Yeni bir kimlik kazanmak, hayata bakışınızı değiştirmek, yeni bir görünüm, ilişkiler alanında doğru ve kalbinize göre bağlar kurmak imkanı elde edeceksiniz. Bazı Başaklar bu dönemde evlenebilir veya hayatlarının geri kalanını geçirmek isteyecekleri ciddi bir ilişkiye başlayabilir. Sağlığınıza özen gösterebilirsiniz. Estetik müdahaleler yaptırmak, vücudunuza bakmak, sağlıklı beslenmek, spor yapmak için şansınız var. Kilo almaya eğilimli olabilirsiniz bu nedenle şimdiden egzersizlere başlamakta fayda var. Bu yıl eğitimler alabilir, ticari faaliyetlerde bulunabilir yolculuklar yapabilir ve sosyal yaşamda aranılan beğenilen yardım ve desteğine başvurulan biri olabilirsiniz. Gıda, sağlık, şifa, hizmet, el becerileri, muhasebe, yazılım ve internet işlerinde iş edinebilir, yeni açılımlar yakalayabilirsiniz. Jüpiter Bahar aylarında Satürn ile kare açı yapıyor olacak bu dönemde ev ve yerleşim, özel hayat ve ebeveynlerle ilgili stresli durumlar ortaya çıkabilir. Yapmak istediklerinizle, gitmek istediğiniz hedeflerle ilgili ailenizden eşinizden gelen bir takım baskılar söz konusu olabilir. İş için yer değiştirmek veya çalışmak için başka bir yere gitmek durumundaysanız bu konuda zorlanma olabilir. Evlenmek isteyen, ev sahibi olmak isteyen ebeveynlerin sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalacak Başak’ların bu dönemi elden geldiğince sakin ve toleranslı geçirmelerini tavsiye ederim. Jüpiter’in size şans bereket mutluluk para ve kısmetler getireceği harika bir yıl dilerim.

TERAZİ: Sevgili Teraziler, Jüpiter Başak burcuna geçiş yaptıktan sonra sizin bilinç altı alanınıza geçiş yapıyor. Bu dönemde daha fazla kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Elde olmayan durumları temsil eden bu alan sizin bu yıl biraz daha akışta kalmanız gerektiğine işaret ediyor. Evden çalışabilirsiniz, kendinize bir sakin liman yaratabilirsiniz. Şifa enerji ruhsal ve zihinsel sağlık konularında çalışabilir spiritüel konulara daha derinden eğilebilir bu konularda eğitim alabilir eğitim verebilirsiniz. Araştırma yapmak bilginizi derinleştirmek ve iç dünyanızı çözümlemek için iyi bir fırsatınız var. Jüpiter erdem ve etikle alakalı bir gezegendir ve iş , günlük hayat ve sağlık alanınızın karşısında yer alacağı için bu dönemi hayatınıza daha bir çeki düzen vermek rutinlerinizi düzenlemek çalışma temponuzu kendi ritminize uyarlamak üzere adımlar atabilirsiniz. Bahar aylarında Satürn ve Jüpiter arasında yer alacak kare nedeniyle kardeşlerle ilişkilerde iletişim projelerinde kısa yolculuklarda araçlarla elektronik aletlerle stresli durumlar yaşanabilir. Eğitim ve kurslar, yazmak çizmek satış ve pazarlama konusu çaba harcadığınız bir alan olabilir.

AKREP: Sevgili Akrepler, Jüpiter Başak burcuna geçtikten sonra sizin arkadaşlıklar ve gelecek projeleri alanınıza geçiş yapacak. Bu dönemde sosyal çevreniz genişleyebilir, yeni bağlar kurabilir ve arkadaşlar edinebilirsiniz. Gruplar, dernekler ve sosyal klüpler ile yapacağınız çalışmalar size şans ve fırsatlar getirecektir. Online veya internetle ilgili işler sosyal topluluklar oldukça verimli açılımlar getirebilir. Hayatınıza yeni bir gelecek projesi girebilir. Arkadaşlıklarda etik ve ilkeli ilişkiler, arkadaşlıklar arası iş paylaşımları, birbirinize yardım ve destek konuları gündeminizde olacak. Arkadaşlar size iyi gelecek. Bahar aylarında Satürn ve Jüpiter arasında yer alacak kare açı nedeniyle arkadaşlarla maddi konularda stresli durumlar olabilir, ortak işlerde özellikle para paylaşımı yapmanız gerekiyorsa özenli olunuz hesabınızı detaylı yapınız ki strese girmeyiniz. Gelecek plan ve projelerine harcadığınız emek zaman ve para aklınızı meşgul eden konulardan olabilir. Emeğinizin Karşılığını almak ve değerinizin takdir edilmesini isteyeceğinizden bunun aksi ortaya çıkan durumlardan daha az memnuniyetsiz çıkmak için önceden planlı ve bilinçli adımlar atın.

YAY: Sevgili Yay’lar göksel yöneticiniz Jüpiter’in yıllık hareketleri sizin için oldukça önemlidir. 12 Ağustos’tan itibaren Jüpiter Başak burcuna geçmesi ve bir yıl boyunca kariyer alanınızda kalması size şans ve fırsatlar getirecektir. Yay’lar bu yıl iş ve kariyer hayatında yeni girişimler yapmak ve başarılı olmak için adımlar atacaktır. Liderlik etmek, topluluklar önünde görünür olmak, kendinizi daha prestijli bir konuma getirmek için şansınız var. sahne ışıkları üstünüzde olacak. Üstlerinizden, patronlardan, iş çevrenizden yardım destek almak terfi etmek tanınma şansı yakalamak için harika bir fırsatınız var. Bu ev aynı zamanda statümüzü temsil eden alandır. Prestij kazandıracak bağlar kurmanız mümkün. Bazı Yaylar aile kurmak veya ebeveynleri ile ilgilenmek ve genel olarak toplumsal sosyal ilişkilerini düzeltmek için şans yakalayacaklar. Eğitsel konular, ticari işler, hizmet, sağlık , yayıncılık, uzaklarla ilişkiler ve bilişim bilgi paylaşım konularından şanslar gelebilir. Bahar aylarında burcunuzda seyrini sürdüren Satürn ile Jüpiter arasında meydana gelecek kare sosyal hayatta gitmek istediğiniz yön ve hedefler doğrultusunda zorlanmalar ve stresli durumlar ortaya çıkarabilir. Oldukça çok çalışacağınız ve yorulacağınız bir dönem diyebilirim. Enerjinizi iyi kullanın sağlığınıza bakın ve yüklendiğiniz sorumlulukların ne kadarını kaldırıp ne kadarını kaldıramayacağınıza dikkat edin. Bazı Yaylar iş hayatında stresli kararlar almak durumunda kalabilirler.

OĞLAK: Sevgili Oğlaklar, Jüpiter dost toprak grubundan Başak burcuna geçiş yapınca size olumlu açı yapmaya başlayacak , ayrıca Jüpiter kendi yönettiği alanda yer alacak. Bu durum sizin için oldukça şanslara ve fırsatlara açık bir konum sergiliyor. Bir yıl boyunca, akademik konular, eğitimler, öğretmenlik, bilgi paylaşım, basın yayın tanıtımlar medya promosyonlar internet siteleri online satışlar uzun yolculuklar felsefe ve spiritüel konular hukuki ve devletle ilişkili işlerde şanslı olacaksınız. Hayata karşı daha etik ruhsal olgunlaşan bir duruş sergileme şansınız var. ruhunuzun gelişeceği zihninizin daha entelektüel ve yapıcı düşüneceği planlı analitik düzenli ve organize olacağınız bir yıldasınız. Yazmak çizmek konuşmak anlatmak için şansınız var. Burcunuzun yöneticisi Satürn bahar aylarında Jüpiter ile kare yapmaya başlayınca işler biraz daha stresli olabilir. Zihnen yorgun olduğunuz, elinizde çok iş biriktiği ve zamanınızı ve enerjinizi doğru yönlendiremediğiniz anlar olabilir. Yaptığınız işlerde paylaşımlarda etik olanı ve inandığınız şeyi yapmayı tercih ediniz. Yolculukları ortak çalışmaları iyi planlayın ve detaylara önem verin.

KOVA: Sevgili Kovalar, Jüpiter Başak burcuna geçtiğinde sizin finansal alanınıza geçiş yapacak , maddi paylaşımlarınız yatırımlar ve krediniz artabilir. Gelirler, borç alacak durumu daha kolay çözüme kavuşabilir. Ortak çalışmalardan kazanç elde edebilirsiniz. Eşinizin geliri yükselebilir. Aileyle maddi paylaşımınız rahatlar, miras vergi sigorta vs gibi işlerde daha şanslı ve kısmetli olmanız mümkün. Psikolojik sağlığınıza daha fazla önem vereceksiniz. Streslerden arınmak varsa korku ve fobilere yönelik terapiler ve eğitimler almak size yarar getirecektir. Burcunuzun yöneticisi Satürn Jüpiter ile bahar aylarında kare yapıyor olacak. Arkadaşlıklar, sosyal çevrelerde etkinlikler organizasyonlar konusunda stresli durumlar ortaya çıkabilir. Plan yaptığınız bir gelecek projeniz varsa bu dönemde daha sıkıntılı ilerleyebilir. Detaylara , emeğe ve insan gücüne önem vermek gerekir. Hakkınızı almak önemli olacaktır. Dostlarla , arkadaşlarla gruplarla mali paylaşımlara dikkat etmek gerekir. İşinizi sağlama almadan her girişime sıcak bakmamak gerekebilir. Basın yayın ticaretle ilgili eğitimlerle alakalı topluluklarla arkadaşlarla yapmayı düşündüğünüz projeler varsa mali yönünü iyi detaylı düşününüz.

BALIK: Sevgili Balıklar, burcunuzun yöneticisi Jüpiter 12 Ağustos’tan itibaren Başak burcuna geçiyor bu bir yıllık transit sizin için oldukça önemli olacak. Jüpiter bu süreçte sizin evlilik, ortaklık ve sosyal hayatınızı temsil eden alanda olacak. Sözleşmeler, anlaşmalar, partnerinizle ilişkiniz, evlilik planları veya var olan evliliğiniz içerisinde daha fazla şans ve kısmet yakalama potansiyeliniz var. bu alanda bir yıl boyunca daha fazla söz sahibi olabileceksiniz. İlişkilerde paylaşım, fedakarlık, mutlu olmak ve mükemmeli yakalamak sizin için önemli olacak. Bu yıl iş ve kariyer alanında da sizi aktif ve görünür kılacak etkiler var, daha fazla başarı yakalamak, fırsatlar elde etmek, sosyal hayatta öne çıkmak ve tutunmak için çaba harcayacaksınız. Bahar aylarında Jüpiter ile Satürn arasındaki kare açı nedeniyle kariyer konusunda stresli durumlar ortaya çıkabilir. Eşle, ortakla, Ebeveynlerle iletişim sağlık konuları ve bunlarla nasıl başa çıktığınızla ilgili tutumunuz önemli olacak. Hem özel hayat hem iş alanında iki arenada çaba göstermeye başlayabilirsiniz. Bu yıl sağlığınıza psikolojinize eğitimlere ilişkilere odaklanacağınız dolu dolu bir yıl geçireceksiniz. Bazı Balıklar kendilerine yeni bir hayat düzeni kurmaya başlayacak sağlık mutluluk ve huzur dilerim.

Şans hep yanınızda olsun
Naz Bayatlı

Ortaya Karışık kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: