10 dakikada siyatik ağrısı nasıl geçer, üstelik doğal yollarla:

10-dakikada-siyatik-agrisi-tedavisi-376x280[1]

 

 

 

10 dakikada siyatik ağrısı nasıl geçer, üstelik doğal yollarla: Siyatik insanların en uzun sinir oluşumudur. Kaburgalardan başlayıp dizin altına kadar uzanan bu sinirde oluşan ağrı insanların yaşamlarını olumsuz yönde etkiler. İstirahat ve dinlenme ağrıları azaltsa da tamamen çözüm yatmak değildir. Ağrılara ek olarak oturup kalkarken ani ağrılar yapması ve bacaklarda oluşan karıncalanma hayat kalitenizi düşüren başka etmenleridir.
Siyatik ağrısı çekenlerden biriyseniz bu haberimiz tam size göre. Çünkü bu doğal yöntem ile tam 10 dakikada siyatik ağrılarına dur diyeceksiniz. Dikkat etmeniz gereken ilk konu bu tedavi gece yatmadan önce yapılmalıdır.
10 dakikada siyatik ağrısı nasıl geçer
Bir kovaya yaklaşık 10 litre su koyun. Su ısısı ayaklar tarafından dayanılacak sıcaklıkta olmalıdır. Sonra suya yaklaşık bir avuç tuz ve 1.5 litre elma sirkesi ekleyin. Kovadaki suyu iyi bir şekilde karıştırın. Ayaklarınızı kovaya koyun ve suyun sıcaklığı gidene kadar bekleyin. Ayağınızı çıkarırken suyunu süzerek bir havlu ile sarın ve bu şekilde yatın. Ayağınızı sıcak tutmaya özen gösterin. Bu yüzden havlunun ayağınıza iyi sarılmış olmasına özen gösterin. Hatta kış aylarında battaniye ile ayağınızın sıcaklığını koruyun.
Ertesi gün terlik giyerek gezin ve yere terliksiz basmamaya özen gösterin. Ağrılarınızda ki karıncalanma ve ağrılar ilk tedaviden sonra azalmaya başlayacaktır. Bu tedaviyi 6 ayda bir tekrarlayın ve tekrar ağrı hissettiğinizde uygulamaya devam edin. Sonucunda etkilerini gördüğünüzde şaşıracaksınız. Bu haberimizi okuyanlar en çok alttaki haberimizi de okudu. Sizin de ilginizi çekeceğine eminiz.

Kaynak: Diyetevi

Bitki Alemi kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: