”İSTEYİN, VERİLECEKTİR.” BUNU MİLYONLARCA KEZ DUYDUĞUNUZA EMİNİM.

ruyada_gok_gormek_5851671

Tezahür ettirmenin kaybolan sırrı…
(İstediğiniz hayata kolayca sahip olun.)
Bu dersi hep birlikte çalışalım arkadaşlar..inanın çok faydasını göreceksiniz. arzuladığınız herşeyi tezahür ettirmenin zevkine varınca hayatın ne kadar zevkli olduğunu anlayacaksınız…
Ders 1: İSTEYİN VERİLECEKTİR!
“isteyin, verilecektir.” bunu milyonlarca kez duyduğunuza eminim.
Bunun sadece hikayelerde ve filmlerde doğru olduğunu ve hiçbir zaman size olmayacağını düşünebilirsiniz. fakat bunun sizinde içinde olduğunuz herkes için çalışan evrensel bir gerçek olduğunu söyleyebilirim….bugün size bu gerçeğin gerçek anlamını açıklayacağım , ve bu kullanabileceğiniz adım adım bir yöntemle bu prensible yaşayacaksınız size tekniği sunmadan önce bu evrensel kanunun neden mükemmel bir şekilde çalıştığını ve neden bunun mutlak gerçek olduğunu konusu üzerinde konuşacağım.
bilim adamları yüzyıllardır insan beyni üzerinde çalışmaktadırlar onlar beynin anatomisini çok iyi biliyorlar fakat beynimizde düşüncelerin geldiği yerin neresi olduğunu bulmakta başarısız oldular. muhtemelen hiçbir zamanda başarılı olmayacaklar; çünkü düşünceler beynimiz sayesinde gelmektedir fakat beynimizde üretilmezler.öyleyse gerçekten nereden geliyor bu düşünceler ?
onlar her şeyin tezahür ettiği saf birleşik zihin alanından gelmektedir. Bazı insanlar bu alana evrensel zihin veya kozmik zihin derler bazıları da tanrı veya kaynak enerji der . Temel olarak hepsi aynı şeydir. Bu düşüncelerin kaynağı olan benim ve sizin kaynağınız olan ve bu dünyadaki herşeyin kaynağı olan birleşmiş alandır. Biz hepimiz bu alanın uzantılarıyız ve hepimiz bu alanla biriz.
okyanusları ve dalgaları düşünün, dalgaları gördüğümüzde milyonlarca farklı örnek görürüz ve onların farklı olduğunu ve birbirinden ayrı fakat gerçekte hepsi okyanusun uzantılarıdır. Olduğunu düşünürüz. Aynı şekilde bizlerde birleşik alanın uzantılarıyız. madem biz ve birleşik alan ya da tanrı ile bir isek öyleyse bizim düşüncelerimiz tanrı’nın düşünceleridir, arzularımız tanrı’nın arzularıdır. Tanrının kendi arzularını yerine getirmekte başarısız olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Tabiî ki hayır öyleyse neden arzularımız hakkında endişeleniyoruz? Ne istersek o verilecektir.
öyleyse mantıklı bir soru: neden hala hayatım zahmet içinde geçiyor?
Neden hala endişe ve mutsuzluk deneyimliyorum?
Cevap çok basit.:şu an ne deneyimliyorsanız geçmişte bir noktada onu istediniz veya davet ettiniz. Ne zaman endişe ve kaygı düşünceniz varsa endişeye neden olan olayların fazlasını istiyorsunuz demektir. Bizler her zaman bilinçsiz olarak negatif şeyler isteriz.
Bizler negatif bir dünyada yaşıyoruz. Birçok insan her zaman negatif düşünüyor.
Kimseyi suçlayamayız ; bu hayatın çalışma şeklidir. Bu negatif düşüncelerin üstesinden gelmedikçe büyüyemeyiz ; Aynı yer çekimi kanununu yenmedikçe dağa tırmanacağımız gibi.
öyleyse soru şudur? bu negatif düşüncelerin ve negatif güçlerin üstesinden nasıl gelebiliriz? Bu negatif düşüncelerin üstesinden onları positif düşüncelerle değiştirerek yenebiliriz.
tabii söylemesi yapmaktan kolaydır.; Bunu çok az insanın yapabildiğini biliyorum. Yıllar geçtikçe ben dünyanın en iyi üstatlardan çok etkili ve güçlü teknikler öğrendim. Bu tekniklerin uygulaması son derece kolaydır ama son derece güçlü tekniklerdir. Bu teknikleri uyguladığınızda yararlarının bir kaç gün içinde hatta bazen hemen göreceğinize garanti veririm.
Niyetleriniz açık ve belirgin olsun.
Almak için önce istemelisiniz .ve ne istediğiniz konusunda belirgin olmalısınız. Her gün 60000 düşünce düşünürüz . Hangisi önemlidir? Bir çok düşüncemiz birbiri ile çatışır.
Diyelim ki Londraya gitme düşünceniz var ama aynı anda Newyork’a gitme gibi bir düşüncenizde var. Öyleyse evren hangi isteğinizi yerine getirsin?
Gerçekten de ikisi de yerine gelmez yani bir sonuç alamazsınız. öyleyse ne istediğiniz konusunda son derece açık olmak en önemli adımdır.
Teknik no.1: NİYET YAZMA
ilk teknik ne istediğiniz konusunda açık olmanıza neden olan benim niyet yazma dediğim tekniktir. Bu tekniği brian tracy öğretmiştir. Ben onu biraz modifiye ettim böylece benim için daha iyi işlev görüyor. Her sabah uyandığınızda ve her akşam yatmadan önce niyetlerinizi şu şekilde yazın
“şimdi şunu yapmaya —– niyet ettim bunu veya daha iyisini kabul ediyorum”
Eğer yeni bir bmw istiyorsunuz.  ” Yeni bir bmw araba tezahür ettirmeye niyet ettim (azmettim) (hedefledim)bunu veya daha iyisini kabul ediyorum. Cümleleri değiştirmenizi tavsiye etmiyorum.
çünkü bu formatın çok güçlü olduğuna inanıyorum.
Bütün niyetlerinizi yazdıktan sonra şu cümleyi yazın ” lütfen bunları veya daha iyilerini benim ve ilgili herkesin en yüksek iyiliğine olacak şekilde gerçekleşmesini sağla. Teşekkür ederim, Teşekkür ederim, Teşekkür ederim.
aynen söylediğim gibi yazın cümleyi değiştirmeyin burada bunun nedenini anlatmaya burada pek yerim yok ama bana inanın kullandığınızda yararlı sonuçları göreceksiniz.
Teknik no.2: İÇSEL EGO’NUZLA ANLAŞMA YAPIN
bu tekniği bob scheinfeld öğrendim. Küçük bir kutu hazırlayın ve onu sizin için özel bir yere koyun. En yüksek niyetlerinizi kağıtlara yazın ve kutunun içine koyun şimdi yüksek benliğinizle anlaşma yapmak zorundasınız ( bob ona içsel ego diyor)
bu iki tekniği kullanarak ricalarınızı birleşik alana başarılı bir şekilde gönderebilirisiniz . Birleşik alanla birleşin
Reklam

Teknik no.3: 15 dakika kısa meditasyon.
Sabah ve akşam 15 dakika meditasyon yapın sadece solunumuz üzerine odaklanın zihninizin gezindiğini farkederseniz dikkatinizi tekrar solunumuza getirin. .bu teknik sizin birleşik alanla tekrar bağlanmanızı sağlar ve enerjinizi yeniler . Bağlantıyı hissettiğinizde birleşik alan sizin için en iyi şekilde çalışır.bu basit teknik hayatınızda büyük bir fark yaratacaktır. bana inanın .
Sonraki iki teknik bütün negatif kalıpları temizleyecektir ve birleşik alanla uyum içinde çalışmanızı sağlayacaktır. Böylece arzularınızı tezahür etme işlemini hızlandırır.
Teknik no.4: 17 saniye değişim sağlamak
Bu benim favori tekniğimdir. dr robert antony den öğrendim. Benim hayatımın kalitesini çarpıcı bir şekilde değiştirdi.
ve sizinkini de değiştirecektir. Bir çok kişisel gelişim programı başarılı olmaz çünkü kişiler anda çalışmazlar. Negatif bir duygumuz varsa onu hemen o an değiştirmeliyiz. Birikmesine izin vermeyin . Bu aynı bir şalterin çevrilmesi gibidir. zaman zaman gün içinde en az 17 saniye güzel duygular düşünün.sizi iyi hissettiren ve şükran duyduğunuz olayları, şeyleri ve insanları düşünün .size kendinizi iyi hissettiren şeyleri 17 saniye boyunca odaklanın . Bunu kendinizi iyi hissetmediğiniz zaman yapabilirsiniz. Ayrıca kendinizi iyi hissettiğiniz zamanda yapabilirsiniz, böylece kendinizi daha da iyi hissedersiniz. şükran duyduğunuz ve yapmaktan zevk aldığınız şeylerin listesini yapın. Gün içinde bu listeye defalarca bakın ve 17 saniye odaklanın hayatınızda çarpıcı değişiklikler göreceksiniz..
Teknik no.5: 3 dakika güç molası
Bu john harricharanın ünlü 3 dakika güç molası tekniğidir. Bu bir tılsım gibi çalışır. bu alıştırmayı yapmadan önce kendinizle bir anlaşma yapın ne probleminiz olursa olsun onu bir süre bırakacaksınız ve 3 dakika ne düşünmek istiyorsanız onu düşünün alıştırma 3 kademesi vardır.
1. kademe: problemlerinizle bağlantınızı kesin.
2. kademe eğer arzunuz şu an gerçekleşmiş olsa ne hissedersiniz zihninizde gerçekten olmuş gibi deneyimleyin.
3.kademe teşekkür edin ve minnettarlık duyun hepsi 3 dakika içinde yapıldı. kolay değil mi? öyleyse yapın .
yönteme güvenin
zaman zaman kendinizi arzularınızın gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini konusunda endişelenirken bulursunuz. Böyle bir durum içinde olduğunuz zaman kendinize gerçeği hatırlatın. Bana gerçeği hatırlatmaları için kendime söylediğim şeyler:
içimdeki yaşam ayrılamaz bir şekilde var olan bütün hayatla bağlıdır ve bütünüyle benim kişisel gelişimime adanmıştır.
ya da şöyle derim
Aradığım şey beni arıyor. Bana nasıl geleceği konusunda onu serbest bırakıyorum ve kalbimin arzusu üzerine odaklanıyorum. içimdeki yüksek benliğin onun nasıl gerçekleşeğini biliyor ben sadece gevşiyorum ve olmasına izin veriyorum. Arzumun gerçekleşmesi için gereken her şey sevgi ile ve uyumla bana kendiliğinden geliyor bunu veya daha iyisini kabul ediyorum. Ben hazırım, alıcıyım ve müteşekkirim ve öyle olsun.
Bu teknikleri uygulayın ve bir kaç gün içinde harikulade sonuçlar alacaksınız…
(song chengxiang)

Ruhsal Büyüme... kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: