DOKTORLARIN ASLA SÖYLEMEYECEĞİ, KANSERİN ARDINDAKİ GİZLİ GERÇEK!

15241825_587841194746317_4067567788242682973_n2

 

 

Kanserin gerçek nedenini bulan Nobel ödüllü Dr. Otto H Warburg, hastalığın nasıl alt edileceğini de net bir şekilde ortaya koyuyor. Fakat, bu gerçekleri duymamız pek de mümkün gözükmüyor. DOKTORLARIN ASLA SÖYLEMEYECEĞİ, KANSERİN ARDINDAKİ GİZLİ GERÇEK!

Kanserin gerçek nedenini bulan Nobel ödüllü Dr. Otto H Warburg, kanserin temelinde yatan sebebin oksijen eksikliği olduğunu tespit etmiştir.
Oksijen eksikliği, vücudun asit seviyesinin yükselmesine neden olur.
Dr. Warburg ayrıca kanser hücrelerinin anaerobik olduğunu (oksijen ile nefes almadıklarını) bulmuştur; yani vücudun alkalin durumu gibi yüksek oksijen içeren durumlarda yaşayamazlar.
“Tüm normal hücrelerin kesin bir oksijen ihtiyacı vardır, ancak kanser hücreleri oksijensiz yaşar—bunun hiçbir istisnası yoktur. Bir hücreyi 48 saat boyunca oksijen seviyesinin %35’inden mahrum bırakmanız onun bir kanser hücresine dönüşmesine yol açabilir.”
Yediğimiz yiyecekler, vücudumuzda uygun pH seviyesini sağlamakta hayati bir önem taşır. pH dengesi, vücudunuzun tamamındaki sıvılarda ve hücrelerde asit ve alkali arasındaki dengedir. Vücudunuz, hayatta kalabilmek için, kandaki pH seviyesini hafif alkali bir seviye olan 7.365 noktasında dengede tutmak zorundadır. Maalesef, günümüzdeki tipik beslenme şekli işlenmiş şekerler, rafine edilmiş tahıllar, genetiğiyle oynanmış organizmalar gibi zehirli ve asit oluşturan yiyeceklerle doludur. Bu da, sağlıksız, asidik bir pH oluşmasına neden olur.
Dengesiz bir pH, hücresel aktiviteleri ve fonksiyonları kesintiye uğratabilir. Fazla asidik bir pH, kanser, kalp-damar rahatsızlıkları, şeker hastalığı, kemik erimesi ve reflü gibi birçok ciddi sağlık sorununa yol açabilir.
Vücudunuzu çok uzun bir süre asidik bir durumda bırakırsanız, bu yaşlanmayı da hızlandırır. Robert O. Young, The pH Miracle (pH Mucizesi) kitabında birçok sağlık sorununun yüksek asit seviyelerinden kaynaklandığını söylemektedir. Bunun sebebi, parazitlerin, kötü bakterilerin, ve (aşırı çoğalan kandida gibi) virüslerin asitliği yüksek ortamlarda büyüyüp çoğalabilmesidir. Halbuki, alkali bir ortam bakteri ve diğer patojenleri dengeler ve nötralize eder.
Dolayısıyla, pH dengesini sağlamak, sağlığınızı olabileceği en iyi noktaya taşımak için gereken en önemli araçlardan biridir. Aşağıda yer alan tarifi kullanarak sağlığınız için önemli bir adım atabilirsiniz.
YÜKSEK ASİTLİĞİ ÖNLEMEK İÇİN EV TARİFLERİ
Malzemeler: 1/3 çay kaşığı karbonat ve 2 yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu veya organik elma sirkesi
Hazırlanışı: Tüm malzemeleri karıştırın. Asit/baz kombinasyonu anında köpürmeye başlayacaktır. Köpürme durana kadar karbonat eklemeye devam edin ve bardağı yaklaşık 250 ml suyla doldurun. Hepsini bir kerede için. Bu ev tarifi pH dengesini sağlayacak ve vücudunuzda alkali oluşturan bir ortam yaratacaktır. Mide asidine de çare olacak ve kandaki aşırı asitliği engelleyecektir.
Referanslar: Amerikan Ulusal Tıp Kütüphanesi, pH Mucizesi: Diyetinizi Dengeleyin, Sağlığınızı Geri Kazanın, William Reed Business Media.

34 thoughts on “DOKTORLARIN ASLA SÖYLEMEYECEĞİ, KANSERİN ARDINDAKİ GİZLİ GERÇEK!

   • Hulya hanım. Ozon terapiyi sorduğunuz ve ciddiye almayan ONKOLOG DOKTORA sorunuz ve Türkiye de canlı örneklerin yaşandığı Kanser hastalarının yüksek dağlara , yaylalara çıkarak aldıkları yüksek oksijenle nasıl iyi olduklarını araştırmışmıdır acaba? Ozon gazı bildiğim kadarıyla yüksek dozajlı oksijendir. Ben bir tıp doktoru değilim ama yaşanılan örneklere dayanarak OZON TERAPİ nin başta yanıklar, kanser ve vücuttaki halsizlik hallerinin iyileşmesinde etkili olduğunu söylüyorum ve neye onkolog doctorunuzun neye dayanarak ciddiye almadığını sorup bizleri de aydınlatmasına yardımcı olursanız memnun olurum.

  • limpn asittir karbonat baz yani alkali biri hidrojeni yanıcıyı diğeri oksijeni yakıcıyı temsil eder. bunlar bir artamda karşılaşırsa biribirilerini iter çekerler orta bir phda dege salarlar. bu dengeye gelene kadar ortalık toz duman olur. köpürmebu ortamın doal sonucudur. köpürmenin durduu nokta yaklaşık nötür noktadır. dahaka karbonat koyarsanız alkali sıvı elde edersiniz.

  • ona buna değil herşeye iyi gelirmikrobik her rahatsızlığa. yani yaklaşık rahatsızlıkların % 99 una. vüdununu alkali yap grip bile olmazsın neden vücudunda grip virüsümü kalmıyor hayır faaliyet edemiyor etsede zehiri asitli nötralize oluyor.

 1. Bu tarifi ne sıklıkta uygulamamız gerekir?
  Her gün mü?
  Bir hafta mı?
  Bir ay mı?
  Çünkü verilen reçetelerin kullanım süresi çok önemli.
  Teşekkür ederim şimdiden.

  • doğal ilaçlarda aşırı dozaj pk yoktur. aşırısı doğal yollar ile vücut tarafından dışarı atılır. kimyasallar gibi düşünmeyin. ne sıklıkla 100 yaşınızı dinç bir şekilde ne dereje görmek istiyorsanız o sıklıkla. diye cevap verilebilir.

 2. 3-4 hafta kullanip birkac ay ara vermek gerekir, nedeni ise bu karisim uzun sure kullanildiginda potasyum eksilmesine sebep olacagindan bu eksiklik kalp carpintisi ve problemlerine neden olabilir. Devamli kullanmak isterseniz(kanser tedavisi vs. durumlari gibi) ilaveten potasyum ve diger minerral takviyesi almaniz gerekir.

 3. ben meme kanserini yendim biryıl boyunca hastalığım ve tedavi amaliyat süresince karbonatlı su ictim halen de iciyorum geceleri de limonlu su tüketiyorum hastalığımın ikinci evresiydi şuan çok iyiyim şükürler olsun şuan vucudumda hic asit yok altıbucuk ay her hafta kemo aldım hic bir yan etkisi ni yaşamadım karbonat ve limona borcluyum

 4. Kandaki oksijeni artırmak için vücudun alkali olması gerekir bunun içinde asitli gazlı içecek ve yiyecekleri dikkatli tüketmek gerekir içilen suyun ph değeri en az 7.5 en ideali 8 olması gerekir bunun için suya biokarbonate ecz.den alınacak suya katılacak veya limon da aynı işlevi görür düzenli kullanımda vücut ta asit birikimi olmaz sebze ağırlıklı gelebilecek..

 5. 30, 40 sene evvel biz cocukken migdemiz hazimsizlasinca annemiz karbonatli limon suyu yapardi, kopurunce icerdik, bilerek veya bilmeyerek eskiden yapilan herseyin simdi faydasini okuyoruz.

  • atalar biliyordu bize ilaç endüstrisi tarafından unutturudu. nedenini bize söylemedi atalar kendilerde bilimsel olarak öğrenmediler tecrübeler ile örendiler bilgiye dayanmayınca hele okumuyan toplumlarda bilgi kaybolup gidiyor.

 6. Dr. Otto H Warburg bu çalışmasını yaptığı deneylerle ispatlamış ve nobel ödülü almıştır. Yine Almanyada üretilen Asit baz ve sodyum potasyum dengesini sağlayan bir gıda takviyesi mevcut ilgilenenler daha geniş bilgi için arayabilirler. 5324483103

 7. alkali sıvı almak iyi mi kötü mü bilemem, ama bu yazı oldukça saçma. çünkü kansere oksijensizliğin neden olduğu ve alkali ortamda oksijenin artacağı iddia edilmiş. oysa alkali ortamda hemoglobinden oksijen serbestlenmesi azalır, yani alkali ortamda kandan dokulara oksijen geçişi azalır. daha detaylı bilgi için “hemoglobin-oksijen disosiasyon eğrisi” kavramını ve alkali ortamın buna etkisini araştırabilirsiniz.

 8. Hulya hanım. Ozon terapiyi sorduğunuz ve ciddiye almayan ONKOLOG DOKTORA sorunuz ve Türkiye de canlı örneklerin yaşandığı Kanser hastalarının yüksek dağlara , yaylalara çıkarak aldıkları yüksek oksijenle nasıl iyi olduklarını araştırmışmıdır acaba? Ozon gazı bildiğim kadarıyla yüksek dozajlı oksijendir. Ben bir tıp doktoru değilim ama yaşanılan örneklere dayanarak OZON TERAPİ nin başta yanıklar, kanser ve vücuttaki halsizlik hallerinin iyileşmesinde etkili olduğunu söylüyorum ve neye onkolog doctorunuzun neye dayanarak ciddiye almadığını sorup bizleri de aydınlatmasına yardımcı olursanız memnun olurum.

 9. a.Kadir berrak:Yahu hala kanserin sebebinin mikrobik olmasını açıklayamadınız.Bu anlatılanlar sadece kanserin yetiseceği gelişeceği ortamı tarif ediyor.Kanserin mikrobik olduğunu ve tedavisinin very low frekans ile yapılabildiğini;1920 li yillarda dr Royal raimond rife kanıtladı.Adamın canına okudular.Şimdide başka bir yöntemle kanserden kurtulmak mümkün.Bu çok basit ve ucuz bir yöntem.Clordioksit gazı uygun şekilde suya hapsedilip uygun aralıklar ile içildiğinden kanseri geriletiyor ve yok ediyor.İnsan saglıgınada hiçbir zararı bulunmuyor günde alınan 1 veya 2 ppm clordioksit.

  • 1 veya 2 ppm chlordioksit uygun şekilde suda nasıl hapsedilecek evde mi, nasıl yapabiliriz?
   Sizin mesleğiniz nedir?

  • Kadir Berrak bey merhaba.kanserle ilgili yorumunuz ilgimi çekti.bir arkadaßımın 11 yaşında kızı kemik kanseri teşhisi kondu.aygının kaval kemigi alındı bacakta yedek kemik olurmuş o kemik alınan kemigin yerine gecermiş.şu an sürekli kemoterapi alıyor.ve başka tanıdigim kanser teşhisi konmuş kişilerde var.onlara da olur mu.ve bu clordioksit nereden elde edilir.sizin bilgi birikiminiz yogun anladıgım kadar.sizin faceniz ve telefon numaranızı rica etsek kanser hastaları için olur mu.teşekkür ve saygılar

 10. 1/3 karbonat,limon suyu veye elma sirkesi demissiniz malzemeler icin.Devaminda karbonati eklemeye devam edin demissiniz.Zaaten toplam karbonat cay kasiginin ucte biri kadar nasil eklemeye devam edecegiz.
  Biraz aciklik getirirmisiniz. Tesekurler

 11. Aslında bu tip bilgiler AFAKİ bilgilerdir. Gerçekliği bilinmeyen ve ıspatlanmamış, umut dağıtan, kesin çare olacağı asla bilinmeyen bilgiler.Yani çare falan değil.Yalnızca bir moral, bir umut. Denize düşen yılana sarılır misali sadece bu tedavi değil, her türlü AFAKi tedaviye başvuruluyor. Umarım bir gün hastalığın tedavisi bulunur.

 12. 2010 yılından beri gerek anne babam, gerekse yakın komşum dolayısıyla onkoloji koğuşlarında epey zaman geçirdim. Klasik kanser tedavileri tam bir vahşet. Kemoterapi ilk bir iki ay faydalı gibi oluyor. Sonra hasta tam bir çöküşe geçiyor ve son zamanları inanılmaz manzaralara sahne oluyor. (35 kiloya kadar düşen hastalar var). Velhasıl o biricik annenizin öldüğüne üzülemiyorsunuz, çünkü ölüm bir kurtuluş oluyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s