Yüzyılın En Büyük Dolunayında Yapılacak Ritüeller…

x01265c11b6cb9a01f0bf6816d5d72446c_c3ca008a2722170fe7ed8357c498363e_1-jpg-pagespeed-ic-tzbq1cozvd1

  1. Ritüel: Bugün saat 15.00-16.00 arası bir kaç bozuk parayı bahçemizin duvar kenarına gömüyoruz. Gömerken, toprak benim tohumlarımı kabul et, filiz çıkarsınlar. Benim tüm ihtiyaçlarımı karşılasınlar. Hızlı büyüsünler ve cüzdanıma dolsunlar. Niyetim olsun inşallah.
  2. Ritüel: Temiz bir fincanın içine 41 defa dileğimizi söylüyoruz. Fal kapar gibi kapatıyoruz. Üzerine bir kesme şeker koyup sabaha kadar cam kenarında bekletiyoruz. Sabah şekeri fincana atıp biraz su ekleyerek içiyoruz. Tüm dilekleriniz gerçek olsun inş.
  3. Ritüel:  Dolunay bitişleri temsil ettiği için hayatınızdan çıkmasını istediğiniz her şeyi kağıda yazıp yakıp tuvalete külünü döküp sifonu çekin.
  4. Ritüel: Bugüne kadar tutunduğum, bırakamadığım, bırakmaktan korktuğum, tüm yaşamlar boyunca üstünde taşıdığım yükleri, sıkıntıları, korkuları, duyguları, düşünceleri, yeminleri, aldatılma korkusunu bu yüzyılın en büyük dolunayının etkisiyle bırakmayı seçiyorum. Açığa çıkan ne varsa poc ve podluyo musunuz…Songul ve Zeynepten alıntıdır
Ruhsal Büyüme... kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: