Dolunay etkisi 28-29-30-31 EKİM-1- 2-3 Kasım trihlerinde Devam Ediyor… Buyrun Burç Yorumlarınız…

angi-ay--hangi-burç_2c9365ad-623d-4d23-aeab-eb8857987f0a_8_3864B2FE-F924-4402-9AF2-FDFE18CD8DC1[1]

AY BALIK ve YÜKSELEN BALIK…Maddi anlamda kazançlarınızda, harcadıklarınızda ve ihtiyaç duyacağınız güvenliğiniz için ”para para para” diyeceğiniz günler kadar gelirinizde ki artış kayda değer…Kariyeriniz ve üstlerinizle tartışmayın bence biraz sükut inanın hayrınıza olacaktır..Dilin lâl olma zamanları mı? Yoksa bülbül olup şakıma zamanları mı? Buna Dasa evreniz karar verecek. Her halükarda söylemleriniz o kadar etkili ki Mars enerjisi acı biber etkisi yapacak söylemlerinize…

”Umutlarınızı yitirmeden hayallerinizi ötelesenizde başka baharlara nefes aldığınız sürece yüreğiniz AŞK için çarpmaya devam edecek….”

AY KOVA ve YÜKSELEN KOVA…Çevrenizde arkadaşlarınız, komşularınız ve her gün birebir muhatap olduğunuz kişilerle alakalı sorunlar yaşayabileceğiniz gibi sizler için çevre değişikliği yada saydığım bu grup içerisinde değişiklik olabilir, hayatınıza yeni birileri girip, eski birileri çıkacak. Bazı arkadaşlarınızla kuracağınız diyaloglarda ki yanlış anlaşılmalar eteğinizde ki taşları dökmenize vesiledir. Dolunay evreleri tanıdıklarınızın görmediğiniz, görmeyi istemeyeceğiniz yüzünü görmenizi sağlayacak.

”Arkadaşlık iki kişilik mesele keza dostlukta. Ölüm ise tek ve yine özlemek oda tek kişilik mevzu. Her gece düşler var zihnimde sabaha uyanmama vesile…”

AY OĞLAK ve YÜKSELEN OĞLAK… Dolunayın etkileyeceği eksen arasındasınız. Genel yaşam mutluluğunuz adına bulunduğunuz mekanı, evinizi değiştirmek isteyeceksiniz..Annenizle olan ilişkinizi güçlendireceksiniz..2012-2014 süreçlerinde mutluluk adına sınırlarda dolaştınız ve kayıplar yaşadınız. Karamsarlık, kalp kırıklığı ve duygu yoğunluğu 3.evinizde ki KETU sebebiyle sizlere arkadaşlar, kardeşler ve yakın çevre adına epey tecrübe kazandırdı..Ketu ve Dolunay bir çok kişiye satmak yada almak istedikleri gayrimenkuller ile araç alımı-satımı ve kullanımı konularında itekleyici….

”Sonra ne mi oluyor? Boşver diyorum kendi kendime; dağlarda ki çiçeklerde toprağı görmeden bitiyor ve yeşeriyor neticede smile ifade simgesi yada suda yaşayıp suya doyamayan canlıları bir düşünün….”

AY YAY ve YÜKSELEN YAY…Çocuk,eğlence, spekulasyon ve AŞK adına yeni tanışmalar, ayrılıklar, eskilerin hatırlanması, geçmişin yad edilmesi, eski sevgilinizden haber, bir iletişim.. 4.evinizde seyir eden Ketu sizleri karmik etkilerle buluşturdu ve 4.ev konularında hep üzüntü yaşattı. Annesi ve Babası hayatta olanlar için ise uzun bir süreçte anneleri adına duyacakları kaygıları tetikledi…Kısacası çok kalp kırıklığı ve kayıp yaşadınız.

”Gönderilmemiş fakat sana yazılmış mektuplar biriktirdim sana. İsmini sen koy diye, bazı geceler, gecelerin en kör vaktinde; AY ve Yıldızlar şahit senin için atan kalbimin ritmine…..”

AY AKREP ve YÜKSELEN AKREP…İş değişikliği yapmak isteyenler için tam zamanı ve çalışma sahasında arkanızdan iş çevirenlerle yüzleşmeye hazır olun..Kısacısı işinizi kaybedebilirsiniz Dolunay yakınlarında ve öncesinden kararlar almayın, duyduğunuz haberleri değiştiremeyeceksiniz bilginiz olsun..Sağlığa ve gizli düşmanlıklara imtina ediniz…. Satürn’ü üzerinizde ağırladığınız için Dolunay evrelerinde diş ve kemik ağrılarınızda artış olacaktır, Aslan burcunda ki Mars görünümü ise ateşli olanlar için sorun teşkil ediyor.

”Bazı şeyleri görmek için başınızı göğe kaldırmanız yeterli. Yeryüzü ile gökyüzü arasında mesafe uzakta olsa, göğün göğsünde vurulan yere düşüyor bunuda unutmayın derim….”

AY TERAZİ ve YÜKSELEN TERAZİ…Hiç çekinmeden yazıyorum sizler bu Dolunay da hep BEN demekten bulamadığınız sizdeki ÖTEKİ varlığı. Evlilik yada gönül ilişkisi temalı sevgi ve ciddi beraberliklerin, arzuların, yeni başlangıçların, yada sonlanmaların tamamlanma sürecinin tohumları atılacak..Öyle bir hamle yapacaksınız ki MARS enerjisini kanınızda hissederek. İş ve ortaklıklar adına, mevcut işinizden ayrılabilirsiniz…Maddi anlamda zorlanacağınızı unutmayın lütfen…Ayrılık-Aşk-tutku-sevda smile ifade simgesi orası kaçınılmaz celse!

”Gel gör ki son olsun bu yürek çırpınışlarım, bu yanmalarım, adını koyamadığım, koymaya korktuğum, şiirlerde isyanım, son olsun bu sensizliğim….”

AY BAŞAK ve YÜKSELEN BAŞAK…Bir bitiş temasıda sizlerde, başkalarının kazandığı paralar, sigorta, nafaka, gelir gider tablonuzun uzun zamandır dalgalanma gösterdiği evrenin son demlerindesiniz. Cinsel yaşamınızın coşkusu ve başkalarının sizin için harcayacağı çabaların ivme kazanması, ayni zamanda sağlık konuları adına son sınavınız…İletişiminizin kısıtlanacağı, kimselerle konuşmak istemeyeceğiniz, kendi kabuğunuza çekilip, yalnız kalmak, özgür olmak, birilerine içinizi dökmek isteyeceğiniz zaman dilimi…Dikkat ediniz mahcubiyet sizlerle…ve sırlar, sırlarınız aşikar olacak. Her iki cins içinde ikili diyalogların önem kazanacağı, yanlış anlaşılmaların telafi edileceği tutkulu ve sabırsız geçecek AY farkındalığı demek doğru olur.

”Varsayalım ki seni hiç görmedim, sana hiç dokunmadım sadece hayalini sevdim ve yalnızlığın bende bıraktığı hezeyana vuruldum. Bir geri dönüş ki bu sevgiden habersiz….

AY ASLAN ve YÜKSELEN ASLAN….Babanız ve babanızın sağlığı, uzun yolculuklar, eğitim, yapmak isteyip yapamadığınız ne varsa hayrınıza olsun…Gayri menkul satışı, bulunduğunuz evi değiştirme, evinizde tamirat ve onarım..Şansınız Rasi haritalarınızda ki Dasa evresiyle şekillenecek dilerim gökyüzü sizler için çalışır. T.Satürn zira 1 yıldır tam kalbinizin üzerinde bu transiti iyi hatırlıyorum yeni bitirdim. Ne kadar kalp kırıklığı ve unutulmayacak anı varsa Satürn Akrep seyri süresince sizlere. Birşeyler ters gider Dolunay evrelerinde önce kör düğüm olur sonra çözülür. Enerjiyi iyi absorbe ediniz.

”Gülmek ne çok yakışır insan; bazı zamanlarda ki gülüşler dudaklarınızı tuzlu tortular bırakır, göz yaşı eşliğinde bunu da unutmayınız. Dileklerinizi avuç içlerinizde tutunuz ki Jüpiter sunağın altında beklerken fırsatı kaçırmayın…”

AY YENGEÇ ve YÜKSELEN YENGEÇ…Kariyerinizle alakalı gelişmeler, belki tefli edeceksiniz belkide içerisinde yer aldığınız ve kopmak isteyip de kopamadığınız iş çevrenizden ayrılacaksınız üzülmeyin evren size daha iyisini getirecektir evren sizi ilerletecektir..Sizinde Aşk temalarınız yani bitişler, bitirmek isteyip bitiremediğiniz her ne ise 16 Kasım’dan sonra bu gücü bulacaksınız kendinizde…Toplumsal anlamda duruşunuz ile fark yaratacağınız bir Dolunay, ev ortamında ki küçük tamirat olayları canınızı sıkabilir, kalbiniz birde en değerli yerinizi anılarını hatırlayıp gözlerinizden süzülen yaşlara sonrası bir tebessüm eşlik etsin dilerim.

”Yağmalanmış bir yüreğin izleri var şimdilerde zihninizde, böyle AY gecelerin de yorgun düşler düşer perçem perçem un ufak olmuş hatıraların üzerine…”

AY BOĞA ve YÜKSELEN BOĞA…Dikkatli olun arkanızdan çevrilen işleri önünüze koyacak bu Dolunay, pirincin taşını ayıklama vakti. Hastaneler de yakınlarınız adına zaman geçirebilirsiniz…Eşinizin ve yaşam ortağınızın gelir düzeyinde ani değişiklik yaşanacaktır..KOÇ Burcu evrenin başlangıç noktsının açıldığı kapının ifadesidir..Sizlerin ise bu alan 12.eviniz düşmanlar ve hırsızlar aynı zamanda kazalar.

”Dolunaysız da kabarır oldu yüreğim, kalbi kırık aşıkların hallerini de anlar oldum. Dudaklarınızdan dökülen ayrılık şarkısının bestekarı SATÜRN!”

AY İKİZLER ve YÜKSELEN İKİZLER…Umutlarınızı yitirmeyin sizden yaşça büyük arkadaşlarınız varsa şayet ilişkilerinizin sınanacağı belkide sonlanacağı zamana geçiyorsunuz…Sağlık adına gerekli kontrollerinizi lütfen yaptırın..Umut mu? vazgeçmek olur mu? Umut göğün yeryüzüne inen nafakası…

”Dün gibi uzak, soğuk ve yitirdiğim tüm duygularım sanki hiç kaybetmeyecekmişim gibi yeniden alevlendi….

AY KOÇ ve YÜKSELEN KOÇ…Biz diye diye sizde sınırlara geldiniz tutulmanın etkisiyle karşınıza çıkacak olan ve evlilik çatısında buluşmanızı sağlayacak eş adayını tanıyacaksınız..Diğer taraftan ise iş ortaklarınız, mahkemeler, ortaklaşa götürdüğünüz tüm konular gündeminiz olacak…Mahkemeler, nafaka, sigorta, başkalarına ait paralar, belkide miras konularıyla uğraşacaksınız…Açık düşmanlarınızla tanışma vaktiniz. Dolunay civarında ani kararlar almayın ”evlilik ve ilişki” bitime gibi….Belki de realde bittiğini varsaydığınız bir ilişkiniz tüm ihtişamı ile yeniden alevlenecek.

”Şimdi bir sevda yak benim için ve ismini de sabır taşı koy….”

AYŞEN TOK

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: