Dr. ZHI GANG SHA/ Geleneksel Çin Tıbbı Uzmanı Derki: EVREN YALNIZCA İSTEDİKLERİNİ ELDE ETMEK İÇİN HAREKETE GEÇENLERE İHTİYAÇ DUYDUKLARINI VERİR

hareket[1]

ONAYLAMALAR

Onaylamalar, Eylem Olmadıkça Tek Başlarına Bir İşe Yaramazlar.

Otuz yaşlarında , tüm hayatı emin adımlarla ortalamadan kötüye giden bir kadını anımsıyorum. Serbest çalışan bir televizyon yapımcısı olarak mesleğinde yavaş yavaş inişe geçmişti. Evlenmek için yanıp tutuşmasına karşın , yıllardır romantik bir ilişki olmamıştı. Ancak bütün bunları değiştirmek yerine , dolabından bilgisayarına kadar her yere yapıştırdığı Olumlu Onaylamalarla evinde oturuyordu. Neden başka seçenekler üzerinde daha ciddi bir şekilde durmadığı kendisine sorulduğunda söylediği tek şey “ EVREN İHTİYAÇ DUYDUĞUNU SANA VERİR “ oluyordu.

BUNUNLA BİRLİKTE EVREN YALNIZCA İSTEDİKLERİNİ ELDE ETMEK İÇİN HAREKETE GEÇENLERE İHTİYAÇ DUYDUKLARINI VERİR.

SONUÇ OLARAK KENDİNİZE MUTLAKA KENDİNİZ YARDIMCI OLMALISINIZ.

Bu anlamla onaylamalar yalnızca şifa sürecinin başlangıcı, tıkanıklıkların serbest bırakılması ve enerji akışının yeniden düzelmeye başlamasıdır.

Ardından sorunlarınızı çözmek için ilk adımı atmalısınız. Yalnızca karar vermenin bile sağlığınız üzerinde olumlu etkileri vardır çünkü beyninize ve bedeninize, durumunuzu değiştirmek için ihtiyaç duyduğunuz güce sahip olduğunuz mesajını yollar. Umutsuzluk yerine umut duymak , kontrolün elinizden gittiğini ve çaresiz olduğunuzu hissetmek yerine kontrolün kendi ellerinizde olduğunu hissetmek , enerjinizdeki tıkanıklığın ortadan kalkmasını sağlayacaktır.

Ama bu yalnızca işin başlangıcıdır. Çalışmaya devam ettirme kararlığında olmalı ve bunu başarmalısınız.

İstek iyileşmenin büyük bir bölümünü oluşturur . İyileşmeyi gerçekten de istemelisiniz. Artan istek ve arzu , daha fazla motivasyon ve daha fazla yeniden yaratma ve kendinizi iyileştirme enerjisi açığa çıkarır. Ancak bu iyileşmeye etken bir şekilde katılmalı, onun bir parçası olmalısınız. Eğer gerçekte bu işi sizin için başka birinin yapacağı düşüncesine yapışır kalırsanız , kendi çabalarınızda iyileşmenizi baltalamaya başlarsınız. Diğer yandan, eğer kendinizi iyileştirmeyi öğrenebileceğinizi kabul eder ve bu konuda çaba sarfederseniz , bu çabanızın sonuçlarını almaya başlarsınız.

Dr. ZHI GANG SHA/ Geleneksel Çin Tıbbı Uzmanı – Modern Tıp Doktoru

Ruhsal Büyüme... kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: