En Çok Korktuğun Fotoğrafa Göre Sana, Seni Anlatıyoruz!

55cfc95ff72d3f7239b4bdc6[1]

Şekil 1: Kendini ifade etmekte, duygularını karşı tarafa aktarmakta zorluk yaşıyor gibisin. Birisine tam anlamıyla güvenmek senin için oldukça zor ve bu nedenle duygularını en derinlerde, kimsenin göremeyeceği yerlerde saklıyorsun. Belki bu huyundan vazgeçersen hayat senin için daha yaşanabilir, daha çekilebilir hale gelecektir. Ne dersin?

Şekil 2: Oldukça güçlü ve zeki bir insan olmana rağmen insanlardan biraz soyutlamış gibisin kendini. Hata bazı dönemlerde ailenle veya en yakın arkadaşlarınla bile görüşmüyor, konuşmuyorsun. Kendi kendine yeteceğini, kimsenin de sana ihtiyacı olmadığını düşünüyorsun fakat sen yine de insanlarla olan iletişimini biraz daha güçlendirsen fena olmaz.

Şekil 3: Sen ruhun için sonsuz huzuru aramaktasın. Yalnız kalmaktan ve hayatta amaçsız kalmaktan ölümüne korkuyorsun. Aslında mutlu bir ilişkiye ve sevdiğin kişinin sana göstereceği ilgiye ihtiyacın var. Hayattan beklentin öyle atla deve değil yani…

Şekil 4: Kalbin şefkat ve sevgi ile dolu ve bunu paylaşacağın, seninle aynı duyguları hisseden birine ihtiyacın var sadece. Şu an için hayatta endişe duyduğun tek konu maddiyat gibi gözüküyor. İstediğin her şeyi bir şekilde elde etmiş gibisin, fakat öyle de çok kolay olmamış bunlar: İnce eleyip, sık dokumanın ve çok çalışmanın meyvesini yiyorsun.

 

Ortaya Karışık kategorisinde yayınlandı. 1 Comment »

Bir Yanıt to “En Çok Korktuğun Fotoğrafa Göre Sana, Seni Anlatıyoruz!”

  1. En Çok Korktuğun Fotoğrafa Göre Sana, Seni Anlatıyoruz! :eYasamRehberi.com-Sanaldaki Rehberiniz Says:

    […] En Çok Korktuğun Fotoğrafa Göre Sana, Seni Anlatıyoruz! […]


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: