Bio Enerji Uzmanı Stefan Rippel… Sizi dengeliyor, konuşuyor, rahatlatıyor, fikir veriyor, destek oluyor. Bu adam tam bir mucize …KAÇIRMAYIN DERİM!!!

10959791_10203704384675043_3126465428205873386_n2[1]

Stefan Rippel’le yollarımız bir süre önce kesişti ve ne sorunum varsa tek seansta halletmesini bildi. Tamamlayıcı tıp   hakkında o kadar bilgili ki sorununuzun çözümü hakkında adeta bir mucize yaratıyor. Size baktığında, ya da enerji alanınızı eliyle kontrol ettiğinde hiçbir şey sormadan düzeltmeye geçiyor. Sizi dengeliyor, konuşuyor, rahatlatıyor, fikir veriyor, destek oluyor. Bu adam tam bir mucize …KAÇIRMAYIN DERİM!!!

Anette İnselberg

Stefan Rippel Stefan Rippel sırt ağrılarıyla yirmi yılı aşkındır çalışmakta olup kariyerine kalifiye bir masaj terapisti ve refleksolojist olarak hastanede başlamış, ameliyat sonrası rehabilitasyon, akut omurga problemleri, şok, inme ve kalp krizi geçiren hastalarla ilgilenmiştir. Her zaman becerilerini geliştirmeye olan merakı üzerine  Tuina Çin tıbbını etüd eder, bu sayede enerjetik medicine ile tanışır. Beden içindeki yaşam enerjisinin dengelenmesi  ile tedavi çalışmalarında muazzam sonuçlar elde eder. 

Aynı zamanda kendi bedeninin içindeki enerji akışını kontrol edebilmek için QI GONG uygulamalarına başlar. Onlarca yıl yaptığı çalışmalar daha holistik yaklaşımını sağlar, bunun üzerine kendi kliniğini kurar, bu güne kadar binlerce kişi üzerinde çalışır %80 oranında başarı kaydeder.  Bu arada Viyana’nın en büyük hastahanelerinin birinde kanser bölümünde hands on healing birimini kurar.  Radyasyon ve şuha tedavisi gören hastalar üzerinde uygulanan metod;  deney kontrol araştırmaları sonucunda ağrı giderici ve  stresi azaltma etkisiyle kan analizlerinde olumlu veriler göstermiş, hastalığın ilerlemesini büyük oranda durdurmuştur. 

Stefan bunlara ilaveten Viyana’daki Aidslilere Yardım Merkezi’ne katılmış, burada workshoplar vermiş, Akciğer Merkezi’nde bireysel olarak insanları tedavi etmiştir.  Avrupa Birliği’nin hazırladığı Erasmus’da tamamlayıcı tıp formlarının yazarlarından biri olmuştur.  Yıllardır yaptığı çalışmalar üzerindeki gözlemleri ve deneyimleri neticesinde Stefan, DIRECTED CARE okulunu açar.  Bugün, Avusturya, İngiltere ve Türkiye’de eğitim vermektedir

Sağaltıcı Masaj Uzmanlık alanlarından sadece biridir. Yaptığı Masaj SIRT AĞRISI tedavisinin yanında şu rahatsızlıklar için de etkili olabilir:

Anksiyete,

Artrit,

Bel ağrısı,

Dolaşım Problemleri,

Kabızlık (kısmi blokaj),

Donmuş Omuz(Adhesiv kapsülit),

Sıvı Tutulumu,

Halluks Valgus,

Baş ağrısı,

Yüksek Tansiyon,

Uykusuzluk (Strese bağlı),

Migren,

Kas Ağrıları,

Duruş bozuklukları,

Siyatik,

Spor Yaralanmaları,

Burkulma,

Boyun Tutulması,

Tenisçi ya da Golfçü Dirseği,

Gerilim,

Sinir Sıkışması,

Omurga incinmesi,

RSI (Repetitive Strain Injury),

Kas Atrofisi. Sağaltıcı Masaj, Mobilisation ve Manipulative Terapi bu rahatsızlıkların tedavisinde faydalı olsa da bazı durumlarda tam bir iyileşme maalesef mümkün değildir. Bu gibi durumlarda hedefimiz ağrıdan kurtulmak olacaktır. 

İletisim ve Randevu Adres: Valikonağı Cad. Sezai Selek Sok. Nevide Apt. No:22/4 Nişantaşı-İstanbul Tel: 0212 240 5935 posta: Stefan.Rippel@gmx.net

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: