528 Hz frekansı tüm evreni şifalandıracak kapasitede mucizevi titeşimlere sahiptir. DNA onarıcı gücü vardır.

12033235_10153822798583072_4397924268372836699_n[1]

Titreşimlerin İyileştirici Gücü…

Meksika Körfezinde ses dalgalarıyla yapılan bir çalışma ile körfezin pis suyu büyük ölçüde ve hatta 1 günde temizlenerek tekrar yunusların geldiği ve balıkların çoğaldığı görülmüştür.
Sevgi frekansı olarak adlandırılan 528 Hz titreşimleri, varolan herşeyin kalbine dokunabiliyor. Tüm varlıkların kendine has titreşimleri var, hatta içimizdeki organların da ayrı ayrı titreşimleri olduğu hesaplanmış durumda. Qigong’un ileri seviye ses tonlaması çalışmalarında bu organlara “chanting” dediğimiz ses dalgalarıyla titreşim gönderiyoruz ve bu organlardaki hücrelerin titreşerek iyileşmesini sağlıyoruz. Ses tonlamasına destek olarak dinlediğiniz müziklerin de uygun frekansta olması şifaya destek olabiliyor.
Nedir bu titreşimler?
337 Hz: Kan dolaşımını düzene sokar
537 Hz: Endokrin sistemini düzene sokar (büyüme, gelişme, cinsellik, metabolisma ilşe alakalı hormonal denge)
625 Hz: Böbrek fonksiyonları
635 Hz. Hipofiz bezi (pituary)
654 Hz: Pankreas
662 Hz: Epifiz bezi (pineal)
696 Hz: Kalp
751 Hz: Karaciğer
763 Hz: Tiroid
764 Hz: Sinir sistemi
835 Hz: Bağışıklık sistemi
1335 Hz: Adrenalin, stresle mücadele
1565 Hz: Ruhsal şifa
—————
528 Hz frekansı tüm evreni şifalandıracak kapasitede mucizevi titeşimlere sahiptir. DNA onarıcı gücü vardır. 396 Hz korkulardan arınmamıza, 741 Hz farkındalığın artmasına ve uyanışa geçmemize, 582 Hz ruhumuzla bağlantıya geçmeye yarar.
—————–
DNA’yı Onaran İyileştirici Frekans– 528 hz

Harvard mezunu ödüllü doktor Dr. Horowitz’e göre sevginin özel renk ve sesleri mevcut. Eğer bu doğru frekansta yayın yapılırsa, kalplerin açık olmasına, barışın sağlanmasına ve şifanın hızlandırılmasına yardımcı olabilir. Sevgi frekansının 528 Hz olduğu ve bunun da 6 yaratıcı frekans arasında yer aldığı ispatlanmış durumda. Bu 528-frekansı notada Mi notasına denk gelir ve Latincede “Mi-ra-gesterum” sözünden çıkar, anlamı ise “mucize”dir. Mi-528 tepe çakrayı temsil eder. Genetik mühendisleri DNA onarımını bu frekansı kullanarak yaparlar.

Normalde notalarda kullandığımız Si, genel kullanımda 523.3 Hz iken, DNA onarımı esnasında bunu 528 Hz’e çıkararak kullanırlar. Bu antik zamanlardan kalma Solfej Skalasıdır.

Modern bilimde vücuttaki elektromanyetik alanlar (Aura) bir takım biyolojik süreçler esnasında gözlenir, hücrelerin bölünüp yenilenmesi gibi… Antik çağlarda, Gregoryanlarda, Himalaya, Moğol yada Tibet yerlilerinde şifa amaçlı kullanılan müzik aletlerinin de aynı frekansı çıkardığı tespit edilmiştir. Yine ağızdan çıkarılan ses tonlamalarının da aynı frekansa denk gelmesi şaşırtıcı olmamalı. Bu, vücuttaki resonansı artırıp titreşimlerin belli bir seviyenin üzerine çıkmamasına yardımcı olur. Bu sayede sadece şifa bulamkla kalmaz, doğa üstü sayılabilecek bir takım gizli kalmış yetilere de kavuşmuş oluruz.

kaynak: Mevlana sevgi yolu

Ruhsal Büyüme... kategorisinde yayınlandı. 10 Comments »

10 Yanıt to “528 Hz frekansı tüm evreni şifalandıracak kapasitede mucizevi titeşimlere sahiptir. DNA onarıcı gücü vardır.”

 1. sedat kızmaz Says:

  bu frekans dalgaları nı nasıl yapacagız ..ben böbrek yetmezliginden dolayı 10 aydır diyalize giriyorum … bu frekanz nasıl uygulayacagım….

 2. mustafa Says:


  buradan dinleyebilirsin.

 3. Ruhi Says:

  Bu frekansları telefona nasıl indireceğiz aceba ben

 4. mehmet Says:

  Bu videodaki sesi mp3 olarak video dönüşüm programı ile mp3 olarak kaydedersek frekansında bozulma olur mu.Bilginiz varsa dönüştürme ayarları nasıl olmalı ?

 5. aturuncu Says:

  DNA / RNA’larda Kayıtlı Bilgilerin Anahtarı: Solfeggio Frekansları

  Düşüncenin ve ilgili biyolojik yapıların, gelişimi için çeşitli teknikler vardır. Simya eski çağlardan bir örnektir ve karanlıktan ışık yaratma bilimidir. Simyanın asıl amacı kurşunu altına çevirmek değil, insan fizyolojisini, altın ışığa çevirmek yani ışık bedeni yaratmaktır. Bugün DNA ‘da saklı potansiyeli canlandırmak için koşulsuz sevginin, ses ve niyetin özel kombinasyonları kullanılıyor. Bu bağlamda ya bilinçli tekâmül ya da güçlerimizin yanlış kullanımı ile yok olmak arasında karar vermemiz gereken bir kavşaktayız. DNA bizi Galaktik Kaynağa bağlayan ama maalesef toksinler ve travma ile kalitesi düşen bir antendir.

  Kendimizi iyileştirebileceğimiz bir gerçektir. Şöyle ki, bedenimizi O Yüce’nin enerjisi ile dengeye getirdiğimiz zaman, şifa veren güneş içimizden doğar. Bu şifa veren enerjileri tasavvur ederek onlara uyumlanabiliriz. Ancak, sadece içimize bakarak şifalanmak mümkün değildir. Asıl önemlisi, koşulsuz sevginin içsel tutumunu benimseyerek, şifa veren güneş ile sesimizi de kullanarak kendimizi dengeye getirmemizdir. Bunu gerçekleştirmek için kullanılan pek çok dijital aleti başta Ruslar olmak üzere Amerika, Almanya, Fransa büyük bir hevesle geliştiriyorlar. Fakat her bireyin kendisi için en uygun olan ses kendi sesidir. Çünkü hançeremizin uzunluğu ile bedenimiz arasında özel bir orantı vardır ve o sesi çıkarırken dilimiz, damağımızda en doğru yerlere temas eder.

  Kaynak: http://universumcorpusnostrum.blogspot.com.tr/2012/11/dna-rnalarda-kaytl-bilgilerin-anahtar.html

  Sağlık ve şifa için birçok frekansı burada bulabilirsiniz. http://www.solfeggiotones.com/body-healing-tones/

  Solfeggio Frekanslarının yayınlandığı resmi site: http://www.solfeggiotones.com/download-solfeggio-tones/

  Buradan direkt indirebilirsiniz..https://drive.google.com/file/d/0BzArYFIXINYnRU1CdDJCTHdnTFU/view

 6. Yalnızlık ile Başbaşa Kalabilmenin Arasındaki Fark | Avustralyada Hayat Says:

  […] Yine  aynı kişiden öğrendiğim bilgiyle, frekansların üzerimizdeki etkisi … Incemelek için de nereden başlamak gerektiğini bilmek gerekiyor sanırım. Yoksa bilgi uçsuz bucaksız bir okyanus… Nedir bu titreşimler derseniz […]

 7. Emrah Unturk Says:

  Sine-Wave tarzı pure soundları dinlemeniz daha etkili olacaktır.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: