YENİ DÜNYA RİTÜELİ

17795884_10155181489218866_6218304313551354184_n[1]
Adından da anlaşılacağı gibi, hayatımızda yeni bir dönem başlatıp yeni dünyamızı yaratacağız. Bunun için yaz meyvesi olan ‘yen dünya’ bize yardım edecek.
Bu ritüel ile birlikte hayatımızdaki tüm; şanssızlıklar, bereketsizlikler, tıkanmışlıklar, ters giden durumlar sona erecek.
3 adet ‘yeni dünya’ çekirdeğini elimize alıyoruz ve sesli bir şekilde ‘’ Hayatımın kontrolünü elime alıyorum ve yenilik enerjisini seçiyorum ‘’ diyoruz. Daha sonra bu çekirdekleri uyku öncesi yastığımızın altına koyuyoruz ve 1 gece boyunca yastığımızın altında bekletiyoruz.
Ertesi gün birinci çekirdeği elimize alıp sesli bir şekilde; ‘’ Aşk hayatımdaki tüm şanssızlıkları-olumsuzlukları kaldırıyorum ve beni el üstünde tutacak mutlu olacağım harika bir ilişki seçiyorum. ‘’ diyoruz.
İkinci çekirdeği elimize alıp sesli bir şekilde; ‘’ Maddi hayatımdaki tüm blokajları kaldırıyorum ve bereketi seçiyorum. ‘’ diyoruz.
Üçüncü çekirdeği elimize alıp sesli bir şekilde; ‘’ Tüm hücrelerim her an yenileniyor. Daha çok sağlıklı bir bedene sahip olmayı seçiyorum. ‘’ diyoruz.
Daha sonra bu çekirdekleri evimizin dışında bulunan herhangi bir toprağa gömüyoruz (gömerken sesli bir şekilde 3 kere teşekkür ediyoruz) ve akışta kalarak hayatımızdaki yenilikleri gözlemliyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s