YENİ DÜNYA RİTÜELİ

17795884_10155181489218866_6218304313551354184_n[1]
Adından da anlaşılacağı gibi, hayatımızda yeni bir dönem başlatıp yeni dünyamızı yaratacağız. Bunun için yaz meyvesi olan ‘yen dünya’ bize yardım edecek.
Bu ritüel ile birlikte hayatımızdaki tüm; şanssızlıklar, bereketsizlikler, tıkanmışlıklar, ters giden durumlar sona erecek.
3 adet ‘yeni dünya’ çekirdeğini elimize alıyoruz ve sesli bir şekilde ‘’ Hayatımın kontrolünü elime alıyorum ve yenilik enerjisini seçiyorum ‘’ diyoruz. Daha sonra bu çekirdekleri uyku öncesi yastığımızın altına koyuyoruz ve 1 gece boyunca yastığımızın altında bekletiyoruz.
Ertesi gün birinci çekirdeği elimize alıp sesli bir şekilde; ‘’ Aşk hayatımdaki tüm şanssızlıkları-olumsuzlukları kaldırıyorum ve beni el üstünde tutacak mutlu olacağım harika bir ilişki seçiyorum. ‘’ diyoruz.
İkinci çekirdeği elimize alıp sesli bir şekilde; ‘’ Maddi hayatımdaki tüm blokajları kaldırıyorum ve bereketi seçiyorum. ‘’ diyoruz.
Üçüncü çekirdeği elimize alıp sesli bir şekilde; ‘’ Tüm hücrelerim her an yenileniyor. Daha çok sağlıklı bir bedene sahip olmayı seçiyorum. ‘’ diyoruz.
Daha sonra bu çekirdekleri evimizin dışında bulunan herhangi bir toprağa gömüyoruz (gömerken sesli bir şekilde 3 kere teşekkür ediyoruz) ve akışta kalarak hayatımızdaki yenilikleri gözlemliyoruz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: