Vucudum da bir değişiklik olduğunu hissedip doktora gittiğim de 16 senedir çalışmayan tiroidimin çalışmaya başladığın

havancizade-ingiliz-karbonat-200g-923-28-k1

 

1.5 sene önce anneme beyin lenfoması teşhisi konuldu, bu hastalığın yaşam süresi ve tam tedavisi mucize gibi bir şey.

Açıkçası alternatif tıbba inanmayan bir insan iken günlerce araştırmaya başladım. Bir arkadaşım 4 evre ağız kanseri olduğunu ve tıbbi desteği reddedip goji berry, gümüş suyu ve ingiliz karbonatı kullandığını ve tamamen tedavi olduğunu söyleyince araştırdım ve hiç bir yan etkilerinin olmadığını fark ettim. Kemoterapi sürecimiz başlamadan ingiliz karbonatı ve orjinal tibetten gelen goji berry başladık, beyin lenfoma hastaları beyine kemoterapi zor ulaştığı için çok uzun süren bir kemoterapi süreci görüyorlar.

Bu süreç içerisinde anneme kemoterapi verirken poşet poşet biokarbonat serum verdiler. Saatli bir şekilde goji berry yedirdim, doktorlar her ne kadar benimle kavga etseler de 20 gün sonra beyinde ki 3.5 cm lik tümörün tamamen kaybolduğunu gören doktorlar inanamadı ve üst üste 2 mr daha çektirdi. Sabahları zerdeçal extratı, akşamları ile ılık süt ile arı poleni takviyesi de yaptım. Onca ağır kemoterapi ve ilaçlara rağmen asla kilo vermedik, kök hücre naklimizi olduk ve şuan gayet sağlıklı bir şekilde hayata geri döndük.

Kanserden korkmayın onu yenmek sizin elinizde, size iyi bakacak bir yakınınız ve hastalığınızın gidişatını takip ederek sizi belirli bir seviyede tutacak bitkiler tüketirseniz herşeyi atlatabilirsiniz. Annemle aynı zamanda yatan tüm hastaları kaybettik hemen hemen, bu yüzden vucudunuzu ingiliz karbonatı ile alkali tutup goji berry mucizesini izinle paylaşmak istedim. Bol sağlıklı günler..
Eğer idrar Ph 5.5 – 6 civarında ise günde 1 çay kaşığı ingiliz karbonatı tüketebilirsiniz. İdrar PH yüksek ise tüketmeyin bu size zarar verebilir, yediğimiz bir çok sebze vucudumuzu alkali hale getiriyor.
Goji berry nin önemli noktası antibiyotik gibi saatli yemeli hasta, en az sabah öğle akşam 20 -30 tane hastalık ileri derecede ise 3 saatte bir.
Aktarlardan zerdeçal exstratı alıp sabahları 1 kaşık yedirebilirsiniz.
Akşamları kesinlikle ılık süt ile arı poleni içirin zira bu tür hastalar pek yemek yemiyorlar, 1 çay kaşığı arı polenin de 2 kilo et ve 12 kilo süt ve vucudun üretemediği aminoasitler bulunur.
Not: Bundan 1 ay önce düzenli bir şekilde goji berry yedim ve ara ara ingiliz karbonatı içtim, vucudum da bir değişiklik olduğunu hissedip doktora gittiğim de 16 senedir çalışmayan tiroidimin çalışmaya başladığını ve ilaç da kullandığım için fazla çalıştığını duyduğumda şaşırdım. Şuan ilacımın mg düşürdü doktorlar. Düzenli bir şekilde kullanıp derdine deva bulan olursa paylaşırsanız sevinirim zira bende şaşkınım hala.

Kaynak: karbonat sayfası

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s