Sana mutluluk hissi veren kapıya tıkla:

kapi-1[1]

MAVİ kapının arkasındakiler…

◎ Mavi kapıyı seçerek, yardımsever, kurtarıcı ve her zaman arkadaşlarının yanında olup onlara detsek olmak için hazır olan bir insan olduğunu kanıtladın. Senin hayata dair başarıdan anladığın şey, sürüsüyle insan yerine, güvenilir, birkaç kişi ile derin ve sağlam ilişkiler kurabilmek.
Sen hiçbir zaman menfaatini düşünerek hareket eden biri değilsin ve kapına gelen kimseyi geri çevirmezsin. İnsanlarla olan ilişkilerine çok önem verdiğin için, sana ihanet eden biri olursa da çok derinden yaralanır, kırılırsın.
◎ Bu kapı aynı zamanda, kendinin bile farkında olamayacağın derecede bir özgüven ve iç huzuruna sahip olduğun anlamına gelir. Güvenilir, dürüst ve sadık birisin. Sevdiklerinle yüzleşmekten hoşlanmıyorsun, onlarla tartışmak yerine alttan almayı, affetmeyi tercih ediyorsun.
Dışarıdan bakıldığında sert biri gibi görünebilsen de bu sadece kendini korumak için kullandığın bir kamuflajdan başka bir şey değil! Böyle yaparak da iyi yapıyorsun, insanların senin iyi niyetinden kötü şekilde faydalanmalarına asla izin vermemelisin! Sen değerlisin, bunu sakın unutma. 🙂

Mor kapının arkasındakiler…
◎ Mor  kapıyı seçerek, zaferin ve gücün senin için önemli olduğunu ortaya koydun. Sen, özgür, dayanıklı, azimli, kararlı ve kontrol sahibi olmaktan hoşlanan biri olmalısın.
Çok hakikatli, samimi bir kişiliğin var ve olaylara toz pembe yaklaşmak yerine daha gerçekçi yaklaşmayı tercih ediyorsun. Aynı zamanda, nazik bir kalbin var ve hayatındaki birkaç insanla çok yakınsın ve muhtemelen çok seviliyorsun.

◎ Güçlü, gizemli ve baştan çıkarıcısın. Sende hepsi bir arada mevcut diyebiliriz! Hayatta kendinden eminsin ve böyle devam ettiğin sürece geleceğinde iyi şeyler var çünkü çok sıkı çalışmayı ve kuralları çiğnememeyi kendine görev edinmişsin.
İyi de yapmışsın! Hayat zorlaştığında, kendini dinlemeyi ve ihtiyaç duyduğun tüm cesaret ve güveni kendi içinde bulmayı denemelisin!

KIRMIZI kapının arkasındakiler…
◎ Kırmızı kapıyı seçerek, çok enerjik, çok cana yakın ve popüler bir insan olduğunu kanıtladın. Rekabetçi olma eğilimindesin ve ödüllendirilmeyi seviyorsun.
Agresif bir yapıya sahip olmana rağmen çok anlayışlı, çok yardımsever birisin. Agresifliğini iyi özelliklerinle kapatmayı başarıyorsun! İnsanlar senin pozitifliğine ve bitmek bilmeyen enerjine hayranlar!
◎ Arkadaşlarına ve ailene karşı çok tutkulusun. Onlara çok değer verdiğini bildikleri için sevdiklerin de sana karşı büyük bir sevgi duyuyorlar. Ayrıca bu özelliğin çok da etkileyici! Kırmızı gücü temsil eder, sen de gerçekten güçlü bir karaktere sahipsin!
Her zaman “büyüklük bende kalsın” demek zor olabilir. Ara sıra kendini dinlendirmeyi ihmal etme.

Baykuş kapının arkasındakiler…
◎ Gerçekten orijinal bir karaktere sahip ve meraklısın. Sıradan renklerde olan kapılar yerine bir canlıyı temsil eden bir dekora sahip olan kapıyı seçerek bunu kanıtladın! Herkes kalbinde senin pozitif enerjin, orijinal fikirlerin ve büyük kalbin için, sana karşı çok güzel hisler barındıyor.
◎ Enerjik, nazik ve karşı cinse karşı çok etkileyici davranışlar sergiliyorsun. İçinin güzelliği dışına vuran insanlardansın! Baykuş sembolü aynı zamanda kahramanlığı temsil eder ve senin de bu kapıyı seçmiş olman, senin kahraman ruhlu bir insan olduğunu ve yardımsever tarafının ağır bastığını gösterir.
Bu iyi özelliklerinden dolayı şans senin yanında! Güzel enerjinle güzel şeyleri etrafına topluyorsun, ne mutlu sana! 🙂 Bu arada aklında bulunsun, her zaman “büyüklük bende kalsın” demek zor olabilir. Ara sıra kendini dinlendirmeyi ihmal etme.

Kaynak: Baykush

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: