Bu hafta sonundan itibaren kesinleşecek gergin enerjiler ve gökyüzünün bize uyarıları var.

18194756_10154741660124107_5373096631763341975_n[1]

 

Hafta sonuna girerken dikkat etmemiz gereken gökyüzü kombinasyonları
Günaydın arkadaşlarım. Bu hafta sonundan itibaren kesinleşecek gergin enerjiler ve gökyüzünün bize uyarıları var. Biz bu ortaya çıkan agresif enerjiyi nasıl iyileştirebiliriz ve nelere dikkat etmemiz gerekir? Astroloji farkındalıktır ve gökyüzünün yüzyıllardır bize sunduğu kadim bilgilerin insanlığa bir lütuf olduğunu bilelim ve bu bilgilere göz atalım.
Hafta ortasından itibaren etkisini sürdüren Merkür (konuşma, iletişim,düşünce ve zihin) ve Mars (eylem) etkileşiminden ötürü ses tonunuzun ayarları ile lütfen oynamayınız gibi bir uyarı yapabilirim Ardından bugün kesinleşen Merkür Pluto karşıt açısı ile güç savaşlarından uzak duralım ve kendi kendimizin düşmanı olmayı ve kendimizi sabote etmeyi bırakalım. Bazen karanlığı yenmenin yolu yine karanlıktan geçse de aslolan her zaman aydınlığa hizmettir bunu hiç unutmayalım. ❤
Merkür Pluto kombinasyonunu bir de zihnimizde, iletişimimizdeki vorteks alanlarında büyüme genişleme ve dönüşüm olarak ta düşünebiliriz. Bu karşıtlık kişisel haritalarınızda hangi evlerinizde yer alıyorsa o alandaki etkileşime bakmak gerekir. Birde zihinsel anlamda manipüle
( pluto) edilmelere dikkat edelim. Güç ile ilgili (para,itibar,saygınlık) kendi çıkarları için başkalarına ve kendimize zarar verecek düşüncelerden uzak duralım.
Marsın Pluto ile karşı karşıya gelmesi “kazanmak için her yol mubah “dedirten bir durum sergiler. Mars eylemdir ve kişisel enerjimizdir. Pluto ise onun üstüne çıkar ve ifade biçimi serttir. Bu enerjiyi yapıcı yönde kullanırsak enerjimizi doğru kanalize edebiliriz. Aksi takdirde voltaj yüksekliği veren bu sertliği baskıcı ve patlatıcı bir duruma getirebiliriz. Dikkatli olalım! Mesela içimizde böyle bir durumla karşılaşırsak en güzel yöntem kendimizi deniz kenarında yürüyüş yaparak.,Toprağa basarak veya olduğumuz durumu baskılamak yerine sevdiğimiz işlerle uğraşarak değerlendirebiliriz.
Herkese huzurlu, sakin ve sevgi dolu hafta sonları dilerim.

KAYNAK: Serap Saylan

2 Responses to “Bu hafta sonundan itibaren kesinleşecek gergin enerjiler ve gökyüzünün bize uyarıları var.”

  1. thesunrise133 Says:

    Reblogged this on thesunrise133 and commented:
    SEVGİ NUR AŞKINA

  2. mehmet Says:

    Sizin o gülen yüzünüzü gördükten sonra gergin olacağımı zannetmiyorum.İYi günler.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: