Bir an için durun ve aklınızdan geçen geçen ilk düşünceyi yakalayın. Şu anda ne düşünüyorsunuz?

Bir an için durun ve aklınızdan geçen geçen ilk düşünceyi yakalayın.   Şu anda ne düşünüyorsunuz?
 Düşünceler eğer yaşamınızı ve deneyimlerinizi biçimlendiriyorsa aklınızdan geçen bu düşüncenin gerçeğe dönüşmesini ister misiniz? Eğer bu endişe,öfke,acı ya da intikam içerikli bir düşünceyse bu düşüncenin size nasıl geri  geleceğini düşünüyorsunuz?
Neşe dolu bir yaşam istiyorsak neşe dolu düşünceleri geçirmeliyiz aklımızdan. Zihinsel ya da sözlerle gönderdiğimiz mesaj bize aynen geri dönecektir.   Söylediğiniz sözcükleri dinlemek için kendinize zaman ayırın..
Eğer bir sözcüğü üç kez yineliyorsanız bunu bir kenara not edin. Bu sözcük artık sizin için bir kalıp niteliği kazanmıştır.
Haftanın sonunda da oluşturduğunuz listeyi inceleyin,kullandığınız sözcüklerin sizin deneyimlerinizle nasıl uyuştuğunu görüp şaşıracaksınız.
Sözcüklerinizi ve düşüncelerinizi değştirmeye istekli olun ve yaşamımızın değişmesini izleyin.Yaşamınızı denetim altına almanın yolu sözcük ve düşünce seçiminizi denetlemekle gerçekleşir.   Sizden başka hiç kimse sizin zihninizden geçenleri bilmez..
 LOUISE L.HAY
Not : Kalıplaşmış düşüncelerinizin farkına varıp dönüştürmek için 16 şubat perşembe 10.00-18.00 arası Kendini Sev Hayatını İyileştir seminerine bekliyorum. Rez Tel Anette 0536 798 68 68

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s