Kendine Yakın Hissettiğin Bir Resmi Seç ve Kişiliğini Keşfet

6883136-1[1]

 

Birinci Resmi Seçtiysen: Bir balık olmayı seçtiniz. Yaşadığınız ortamın özgür olmasını istersiniz. Unutkan bir yapıya sahipsiniz.Hayatınızda bu sorunlara yol açabilir.Sabah erken kalkmayı seviyorsunuz.

İkinci Resmi Seçtiysen: En zor durumlarda çözümü bulmaktasınız. pratiksiniz. Hayat mücadeliniz de, iş hayatınızda başarılı olmanız doğal bir sonuçtur.

Üçüncü Resmi Seçtiysen: Bir hortum olmayı seçtiniz. Asil ve güçlü duruşunuz var. Gücünüzü insanları bir araya getirerek alıyorsunuz. Siz baskın kişiliğe sahip olduğunuz iş hayatında patron olmaktan, Aile hayatında sizin sözünüzün geçmesinden yanasınız.

Dördüncü Resmi Seçtiysen: Bir ağaç yaprağını seçtiniz. Yeşili, doğayı seviyorsunuz. Yaşamınızda patron değil işçi olmaktan yanasınız. Tek başına kararları nadiren alıyor, farklı fikirlere açıksınız.

Beşinci Resmi Seçtiysen: Bir güneş gibisiniz. Yönetilen değil, yöneten olmayı seviyorsunuz. İş hayatında başarısızlıktan hiç hoşlanmıyorsunuz. Karanlığı, kötü insanları sevmiyorsunuz.

Altınci Resmi Seçtiysen: Denizde bir dalga olmayı seçtiniz. Engelleri aşmak adına ardı ardına girişimde bulunmayı seviyor, pes etmiyorsunuz. İnatçısınız. Maviyi seven, deniz tutkunusunuz.

Yedinci Resmi Seçtiysen: Maalesef kararsız ve içine kapanık bir kişiliğe sahipsiniz. Bir işi yaparken sonuca gitmekte zorlanıyorsunuz. Kararlarınız net olmalı , tek bir yolu denedikten sonra diğer yolları seçmelisiniz. Farklı yolları denemek size zaman ve enerji kaybettiriyor.

Sekizinci Resmi Seçtiysen: Bir kuş kanadını seçtiniz. Özgürlüğü seviyorsunuz. Çalışkansınız yalnız tek başına değil birininde yanınızda olması şart. Ekip ruhuyla başarılı olursunuz.

Dokuzuncu Resmi Seçtiysen: Siz dudak ve kalp kıvrımını seçerek Aşkı seçtiniz. Hayatınız aşk üzerine kurulu. Karşı cinsin aşk ve sevgi üzerine istediği her özelliğe sahipsiniz. Bu yeteneğinizi kullanmak sizin elinizde.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s