ŞİMDİ SESSİZCE AYAĞA KALK !

Zenginlik, bolluk, bereket yaratmak insanların yaratmaya çalıştıkları İlahi ve İnsani Aşktan sonra en çok meydan okumalarla karşılaştıkları konuların başında gelmektedir.

Allah’ın sınırsız ve sonsuz zengin hazineleri vardır. Allah’ın sınırsız ve sonsuz bilgisi, bilimi vardır. Allah’ın sınırsız ve sonsuz olanakları var ve sizden bunu mu esirgiyor ? Allah’ın size Özel gıcıklığı mı var sanıyorsunuz ? Allah herkese veriyor ama bir size vermiyor, öyle mi ?

Güzel. Konunun başını kaçırmamanız önemlidir. Şimdi sıra geldi beyninizden geçen uygunsuz düşüncelerinizin ya da kırışıklıklarınızı düzeltmeye.

1. Yüksek Benliğiniz sizin Ruhsal Plandaki planlanan yaşam programına sadık bir şekilde bir tutum ve yaşam tarzı alışkanlıklarınız var mıdır buna bakıyor. Bu kendinize yaşamınıza ahlaklı olmanızla ilgilidir. Kendinize dürüst, sadık ve samimi iseniz buradan anlaşılır. Buna ister kalbi zeka diye ister inançlı olmak diyelim fark etmez…

2. Yüksek Benliğinize uyumlanmış olsaydınız sizin eğer dünyada yiyecek bir lokma ekmeğiniz kalmamış olsaydı bunu değiştirmenin veya uzatmanın mümkün olmadığını anlardınız. Şimdi rahat olun lütfen. Rahat ve Güvende olmalısınız…

3. Eğer kapalı bilincinizin kapılarını dikkatle aralayıp içeriye ‘Işık, Işık, biraz daha Işık !’ girmesine izin vermiş olsaydınız siz yaşam programınızın artı sonsuz potansiyellerini deneyimlemeyi seçtiğinizde size ayrılan kaynakların sürekli artış gösterdiğini görecektiniz. Çünkü İnsan neye odaklanırsa onu büyütür yasası her konuda olduğu gibi burada da geçerlidir. Sizden çıkan size bir vesile ile Size döner. Neye odaklanıyorsanız o sizindir, diyebiliriz…

4. Zengin olmak istiyorsanız mesela, şimdi soru şu; Kaç kişiyi zengin yaptınız ya da zengin olmasına ciddi anlamda yardımcı oldunuz ? Yanıt ‘hiç kimse ise’ siz istediğinizi niyet olarak bildirimde bulunmuş ama eylem olarak hiç harekete geçmemiş olmalısınız. Ya da ‘Armut piş ağzıma düş!’ durumunu bekleyen o kurnazlardansınız demektir. O zaman zenginlik, bolluk, bereket dolu bir hayatı bu yaşam da değil de belki sonraki bedenli yaşamda olacaktır inşallah, diyeceğiz…

5. İstediğiniz şeyi egonuzla istediniz ise ve Yüksek Benliğiniz bu dünyada şimdi kapalı bilinç sendorumunuzu yaşarken sizin EN YÜKSEK HAYRINIZA UYGUN OLMADIĞINA KARAR VERİRSE siz nerenizi yırtarsanız yırtın istediğiniz maddi zenginliği yaratamazsınız. Bu yırtmayı görüyorum. Buna ‘başı kesik tavuklar gibi’ sağa sola koşturan ama nereye gittiğini bilmeyen İnsanlar için kullanıldığını çok duymuştum.

6. Maddi doyumu elde etmemiş tekamül seviyesi henüz geri olan bilinçler maddi zenginlik yaratırken karma yaratma eğilimleri güçlüdür. Ahlaklı olmak yerine, kolay ama kirli kazançlardan zengin olmayı seçmek genel eğilimleridir. Maddi ve parasal zenginliğe sahip olsalar da, bolluk ve bereket bilincine sahip olmaları mümkün olmayacaktır. Para var ama Huzur yok olacaktır.

7. Dünyada yaşamanın ana konusu para değildir. Para ve maddi şeylerle ilgili değerleri sizin tekamül planınızı, yaşam programlarınızı açmanızı ve dengeli bir şekilde tekamül planınızda ilerlemeniz istenir ve beklenir. Ama siz konuyu anlamamışsanız, her şeye saldıracaksınız elinizi gözünüzü karmanın zehirli çamuruna bulayacaksınız. Dünyada bulunmanızın neden dünyaya kazık çakmak değil,dünya okulundan mezun olmaktır. Öldüğünüzde mezun olmazsınız sadece bir sonraki değerler istasyonuna geçiş yaparsınız eğer geçmişseniz.

8. Her şey olduğu gibi para da bir enerjidir. Enerjinizi yaşam programlarınızın sonsuz artı potansiyellerine odaklamışsanız, para size kaçınılmaz olarak gelecektir. İlahi sistem bunu bir yasa olarak tanımlamıştır. Yaşam Programını hatırlayan, programlarını adım adım açan ve gereklerini yerine getiren İlahi Planla yani Yüksek Benlikle BİRLİKTE-YARATIM PROGRAMINI anlamış demektir. Size gerekli ve yeterli olan zaten gelecektir. Neden panik, endişe ve korku yaşayarak bolluk enerjisini boğuyorsunuz ve sizden hızla uzaklaşmasına neden oluyorsunuz ?

9. Kendiniz olmanız, Yüksek Benliğinizle bütünleşmiş olan kendiniz olmanız gerekirken kar için ticari düşünmek ve ticari davranmak adına kendi Yüksek Benliğinize, tüm zenginlik kaynaklarınıza ihanet ettiğinizi anlamalısınız. Siz, ihanet ettiğiniz yerden size yansıma yapılacağını bekleyecek kadar gerçekten dünyadan haberiniz yok mudur ?

10. Önce ‘Moralim yerinde olursa çalışıp para kazanacağım!’ demeyin. Moralinizi düzeltin ve aklınızı kaybedecek kadar heyecan ve coşku -tutku değil tutku Ruhun Enerjisel parlaklığını söndürür bilgiyi çekemez ve algılayamaz olursunuz- duyacağınız işlere öncelikle odaklanmanızı öneririm. Bu konuda hayal kurup tarih belirlediğiniz de doğru işin ne olduğunu anlayacaksınız. Böylece artık zenginlik, bolluk ve bereket yaratmak için kendinize net bir güven duyacaksınız.

Şimdi sessizce ayağa kalkın, karanlığın köleleştirici tuzaklardan kurtulmanız için doğru bir finansal planlama yapın. Gelirinize bir b planı eklemeyi planlayın. Çünkü sadece bir A planında kalma lüksü hiç kimsenin yoktur. Dünya acımasızca değişmekte ve doğru adımlar atılmazsa karanlık tarafa yem olunmaktadır. Doğru öncelikler belirleyin. Sadeleşin. En yüksek önceliklerinizi belirleyin ve çevrenizde bir fark yaratmanın koşullarını oluşturun.

Her zaman olduğu gibi bu konuda da size koçluk yapacağımızı unutmayın. Yanlış düşünce ve seçeneklerin tuzağına düşmekten daha iyidir sanırız ki…

Sonsuz Artı Bolluk içeren Sevgilerimle.

Uyarı : 1.si Beğendiğiniz yazıları daha iyi bir dünya için diğer dostlarımızın da yararına sunmak üzere istediğiniz kadar paylaşabilirsiniz. 2.si Yazılarım İnsanları genel olarak bilgilendirme amaçlıdır, Koçluk danışma seans bilgileri iddiasıyla kullanılamaz ve tanımlanamaz. Koçluk çalışmalarımız danışanlarımızla olan kişiye özel sistematik çalışmalar bütünüdür. Siz, Temel yaşam programlarınızın bilgisinden yoksunsanız bu yazdıklarım Sizin işinize yaramayabilir ve hatta yanlış anlama ve uygulamalara açık olabilirsiniz…


Ramazan Özdemir 2015 © Her Hakkı Saklıdır
Sonsuz Artı Potansiyel Geliştiren Koç’un Sözleri, Yazıları ve Şiirleri

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: