Kısa Kısa Burçlar…Çok Doğru…Kaçırmayın…

Koç Tutkulu, çekici ve akıllıdırlar. Kıskanç bir yapıları vardır. Sevdikleri ile ömrünü geçirebilirler. Düzenli bir evlilik sıkıcı olabilir. Özgürlüklerinden taviz vermezler. Biraz Bencildirler. Dünyanın onların etrafında dönmesini isterler Macerayı seven, savaşçı ve öncüdür. Çok cana yakındır. …

Boğa Azimli kişilerdir. . Güven telkin eden tiplerdir. Sadık bir dost, iyi bir eş, şefkatli bir sevgili olurlar. Çalışmaktan hiçbir zaman yılmazlar. Gerçek bir aşk sunarlar. Yataktaki iştahı da en az sofradaki kadar açıktır. Kusur arayan kibirli kişiler olabilirler. ”Gerçek olan güzeldir, güzel olan gerçektir” hayata bakışının bir özetidir.
İkizler Entelektüel ve çok yönlüdürler. İnsanlarla iletişim kurmakta başarılıdır. Ev hayatı onlara göre değildir. Karşısındaki kadının çok yönlü olması şarttır. Sorumluluk altına girmesi çok zordur. İleriye dönük kararlar almak onlara göre değildir. Hem zihinsel, hem de fiziksel açıdan sürekli hareket halindedir. Yalnız kalmaktan hoşlanmazlar. Karşılarındaki insanı iyi analiz edebilirler. . Merakları hiç bitmez. Paraya önem verirler. Eleştirenlerden hoşlanmazlar..
Yengeç kırılgandır. Dedikoduya meraklıdır. Gevezelikleri dırdırcılığa varabilir. Anneleri, babaları, çocukları, eşleri için canlarını verirler. Kendisini ilişkisine adar. Maddi açıdan güçlü olan bir sevgili ,eş , güvende hissetmesini sağlar. Son derece duygusal hassas ve yumuşaktır. Zaman zaman huysuz ve müthiş kıskanç olurlar. Gönül almayı çok iyi bilirler. Annelerine çok düşkündürler. Evine bağlı, güvenilir, şefkatli, anlayışlıdır..
Aslan Aslanlar evlerine, ailelerine çok bağlı tiplerdir fakat bir gözleri de hep dışarıdadır. SICAK ROMANTİK, ATEŞLİ AŞIKLARDIR. BİRLİKTE OLDUĞU İNSANIN AYAKLARINI YERDEN KESER. Yufka yüreklidirler. Her zaman bakımlı, zarif, dikkatlidirler. Çok pratik, işlevsel bir zekaya sahiptirler. Gece hayatını severler. Yaşam zevkleri pahalı olur. Kendisine olan güveni son derece gelişmiştir. Özgürlüklerine düşkündürler. .
Başak Merttir ve çok çalışkandır. Kimseyi yarı yolda bırakmaz. Aradığı kadın kültürlü, zarif, dost olmalıdır. O bir temizlik hastasıdır. Aşık olabilmesi iiçin ona çok güvenmesi gerekir. Sessiz, sakin, dürüst bir burçtur Mağrur, mesafeli, ince ve duyguludur. Biraz inatçı olduğu söylenebilir. Entelektüel ve güçlü bir sevgili ister. Çok gizli fantezileri olur.
Terazi Bakımlı, akıllı ve nazik bir sevgili ile beraber olmak ister. Tatlı sözler söylemekte ustadır. Sanatta, müzikte, hayatta, kadında her şeyde uyum arar. Gece hayatına, eğlencelere oldukça düşkündür. Adalet duygusu ile iyi bir sevgiliı olabilir. Evine önem verir ve eşini sevdiği kadar saygı da duyar. Aşk herşeyden önce gelir. Çocuklara özgü bir bencilliği vardır. Ama rahatsız etmez. Eğitime çok önem verir. Göze hitap etmek onun için çok önemlidir. .
Akrep Çok ateşli tiplerdir. İçten ve dürüstür. Öyle görünmese de gerçekten duygusaldır. Çok kıskançtır. Eşinin fiziğiyle, zekasıyla, hareketleriyle, dikkat çekici biri olmasını ister. Ailesini ihmal etmez. Parayı severler. O bir sır küpüdür. Kıyafet seçiminde son derece cüretkar olabilir. Sevdiği için için yapmayacağı hiçbir şey yoktur. Evine değer verir. Kesinlikle sadık kalır. Çok farklı konulara ilgi duyar
Yay Neşelerini sürekli muhafaza ederler. Hemen her konuda söyleyecek bir iki kelimeleri vardır. İşine gerçekten titizdir. Başlanmaktan kaçar. Çoğunlukla ilgisiz ve çocukça davranır. İdealist, sevecen, iyimser bir romantik. Dikkat çekicidir. Gezmek, başka ülkeler görmek hayallerini süsler. Fikirleri için savaşır. Çalışkandır. Sosyal yaşamları çok hareketlidir. Cinselliğe düşkün, enerjisi yüksek, fantezileri boldur. .
Oğlak Tutkularının esiri olmaz. O bir bilgedir. O yönetici doğmuştur. Duyguları derin, sevgisi büyüktür. Çok dürüstür. Evinde huzur, güven ve düzen ister. Çok hassastır. Katır kadar inatçıdır. .
Kova Eşi her şeyden önce arkadaşı olmalıdır. Aşkı beyninde başlar ve beyninden beslenir. Genelde geç evlenirler. Monoton olmazlar. Çocuğuyla iyi arkadaş olurlar. Özgürlüğüne düşkündür. Cinselliğe fazla düşkün değildir. Çok akıllı ve beceriklidir. Güçlü bir kişiliği vardır Gerçekten karizmatiktir. çekicidir Duygularına kapılmaz, her şeyi düşünür, anlamaya çalışır. .
Balık Yüzlerinde en çok dikkat çeken yer gözleridir. Çok duygusaldırlar. Muhteşem bir aşık olurlar. Çok ince ve düşüncelidir. Onu gerçekten anlayan biriyle evlilğe katlanabilirler. İlginç fantezileri vardır. Hayellerindeki insana ulaşmak için epey dolaşması gerekir. Duyguları inanılmaz hızlı değişir. Çok zevkli ve renkli bir kişilikleri vardır. Dost canlısı ve neşelidirler. Çok bakımlı ,Karizmatik,yakışıklı ve güzel olurla

Alıntıdır…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: