KADIN VE ERKEK ÜZERİNDEN DENKLEMLER :)

KADIN VE ERKEK ÜZERİNDEN DENKLEMLER :)AŞK ARİTMETİĞİ:* Akıllı erkek + Akıllı kadın = aşk* Akıllı erkek + Aptal kadın = ilişki* Aptal erkek + Akıllı kadın = evlilikOFIS ARİTMETİĞİ:* Akıllı patron + Akıllı eleman = kar* Akıllı patron + Aptal eleman = üretim* Aptal patron + Akıllı eleman = terfi* Aptal patron + Aptal eleman = fazla mesaiALIŞVERİŞ ARİTMETİĞİ:* Bir erkek kendisine gerekli olan ürünü almak için 1 liralık ürüne 2 lira öder.* Bir kadın kendisine gerekmeyen ürünü almak için 2 liralık ürüne 1 lira öder.GENEL FORMÜLLER VE İSTATİSTİKİ VERİLER:* Bir kadının gelecek endişesi evlenene kadar sürer.* Bir erkeğin gelecek endişesi evlenince başlar.* Başarılı bir erkek eşinin harcayabileceğinden daha fazla geliri olandır.* Başarılı bir kadın böyle bir erkeği evliliğe ikna edebilendir.MUTLULUK:* Bir erkekle mutlu olabilmek için onu çok iyi anlamak ve az sevmek gerekir.* Bir kadınla mutlu olabilmek için onu çok sevmek ve anlamaya çalısmamak gerekir.UZUN YAŞAM:* Evli erkekler bekar erkeklerden daha uzun yaşar ama daha erken ölmek isterler.DEĞİŞİM ORANI:* Bir kadın kocasınin değişeceği inancıyla evlenir ama erkek değişmez.* Bir erkek karısının değişmeyeceği inancıyla evlenir ama kadın değişir.TARTIŞMA TEKNİKLERİ:* Kadın bir tartışmada her zaman son sözü söyler. Bu sözden sonra erkeğin söyleyeceği her şey yeni bir tartışma konusudur.

 AŞK ARİTMETİĞİ: * Akıllı erkek + Akıllı kadın = aşk * Akıllı erkek + Aptal kadın = ilişki …

* Aptal erkek + Akıllı kadın = evlilik

OFIS ARİTMETİĞİ: * Akıllı patron + Akıllı eleman = kar * Akıllı patron + Aptal eleman = üretim * Aptal patron + Akıllı eleman = terfi * Aptal patron + Aptal eleman = fazla mesai

ALIŞVERİŞ ARİTMETİĞİ: * Bir erkek kendisine gerekli olan ürünü almak için 1 liralık ürüne 2 lira öder. * Bir kadın kendisine gerekmeyen ürünü almak için 2 liralık ürüne 1 lira öder.

GENEL FORMÜLLER VE İSTATİSTİKİ VERİLER: * Bir kadının gelecek endişesi evlenene kadar sürer. * Bir erkeğin gelecek endişesi evlenince başlar. * Başarılı bir erkek eşinin harcayabileceğinden daha fazla geliri olandır. * Başarılı bir kadın böyle bir erkeği evliliğe ikna edebilendir.

MUTLULUK: * Bir erkekle mutlu olabilmek için onu çok iyi anlamak ve az sevmek gerekir. * Bir kadınla mutlu olabilmek için onu çok sevmek ve anlamaya çalısmamak gerekir. UZUN YAŞAM: * Evli erkekler bekar erkeklerden daha uzun yaşar ama daha erken ölmek isterler.

DEĞİŞİM ORANI: * Bir kadın kocasınin değişeceği inancıyla evlenir ama erkek değişmez. * Bir erkek karısının değişmeyeceği inancıyla evlenir ama kadın değişir. TARTIŞMA TEKNİKLERİ: * Kadın bir tartışmada her zaman son sözü söyler. Bu sözden sonra erkeğin söyleyeceği her şey yeni bir tartışma konusudur

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: