28 Kasım Ay Tutulurken;sezgiler Hatırla ! diyor, korkuda kaosta savrulmak yerine seçeneğimiz var Hatırla ! Her sonda başlangıç vardır hatırla!

28 Kasım’da Gümüş Dolunay Zodyak’ta İkizler’de , Haberci Merkür Akrep Gizeminden geçerken parlıyor ve parlarken tutuluyor.Aydınlatan Dolunay, Halkalı Ay Tutulması’nda sahici olana, eskisi olmayacak olana, başlamak için bitmesi gerekene, dönüm noktası finallere, kadersel yüzleşmelere, kadersel karşılaşmalara eşlik edebilir. ikiyi Bir etmek, iki seçenek arasında akıl tutulması deneyimleri, saçma ve ihtiyaç olunan bilgi dahil, itiraf edilecek sözler, mahremiyet ile sınırlar arasında kalmak deneyimleri gelebilir.Keskin Merkür Zekası veya Diplomatik Merkür İletişimi Ruh ya da Bilinç katılmayan deneyimlerde yetmeyebilir.

Zihinsel olarak emin olunamayan kararlar, netlik ihtiyacı  büyük olasılıkla değişebilecek durumları analiz etmekle sağlanacaktır. Sezgisel olarak bu karışıklık hislerine, “eskisi gibi olmayacak  herşey” için doğru yerde durma, doğru kararı verme gereği içinde en iyisi dengeyi bulmak ve dengeyi korumaktan geçiyor.

Karanlıkta görebilen farkında olan kaostan çıkabileceğine inanan kaostaki düzeni ortaya koyan, gayretiyle aracı olandır.Rüyalarda Daire, Yarım Daire sembolleri, konuşma, para ile ilgili rüyalar, geçmişle ilgili semboller özellikle söylenmek istenen sözlerin söylendiği söylenebildiği rüyalar,  haberci olasılık rüyaları Rehber Figürlerin(Ağaçlar, Hayvanlar Dahil) “bir şey demeye çalıştığı rüyalar” , Bu Tutulma zamanının önemli rüyaları olacaklardır. Doğa olayları ile ilgili rüyalar, hatta Doğa olaylarını his-i kalben vuku ile  hissedebilmek mümkündür.

Akik,Ametist,Akuamarin, Mor renk destekleyici olacaktır.

Zihin her duyduğuna inanmak katıp karıştırmak rüzgarına kapılmak eğiliminde iken sezgiler Hatırla ! diyor, korkuda kaosta savrulmak yerine seçeneğimiz var Hatırla ! Her sonda başlangıç vardır hatırla!

Hatırla ! Uyan! İnan! Doğumdan önce eşikten geçerken Rüyalar Berrak OLsun…

Kardeşlikle  Dostlukla Işıkla…

Zeynep Felix Ergen Pekmen

http://www.aydakikedi.com/ruya/28-kasim-ay-tutulurken/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: