Dr. Astrolog’dan Burçlarınız…

 

 KOÇ: Mirhiba cınım. Nıber? Çok tatlısın biliyorsun dimi? Yerim seni şapşal şey. Kısmetin açıldı, en yakuşuklusunu&güzelunu seç ♥

BOĞA: Ulan başından onca şey geçmesine rağmen hala yılmadın ya, ne diyim sana heykeli dikilecek insansın.

İKİZLER: Sen birine bağlı kalarak yaşayamazsın. Ama diyelim ki bağlandın ve o hayvan oğlu hayvan bunu göz ardı ettiyse onun ben …..

.. YENGEÇ: Sevgilin sana bu aralar çok trip atıyor, çok haksızlıklar yapıyor. Pardon ya ben seni karıştırdım senin sevgilin yoktu ya la.

ASLAN: Eğer ben senin arkadaşın olsam, arkandan iş çevirmek gibi beyinsizce bişey yapmam. Çünkü eve kafam yarık şekilde gitmek istemem.

BAŞAK: Sevgiyi başkalarında arama sevgi senin içinde. Bırak o enayiler seni arasın. Çünkü ”aranmaya” layık olan sensin tatlım.

TERAZİ: Saygısız insanların ağzını burnunu dağıtmak istiyorsun. Aşk hayatın ise bilindik be gülüm yalnız, bu aralar kısmetsizsin.

AKREP: Bu aralar karşı cinste hayranlık uyandırıyorsun balım. Hep uyandırıyorsun da bu aralar biraz daha farklı olacak, aşk’sın.

YAY: Can sıkıcı, iğrenç bir ortamda olduğun halde hiç kimseye sıkıldığını belli etmiyorsun. Herkese senin gibi bir dost lazım aşkım.

OĞLAK: Aşk’a ve sevgiye bu aralar çok ihtiyaç duyuyorsun bebek. Bugün de yalnızlıktan ölmedin, hayırlısı be gülüm.

KOVA: Asla bencil değilsin. Herkesin ama herkesin aynı şartlara sahip olmasını istiyorsun. Melek misin nesin sen ya.. Valla çözemedim.

BALIK: Sizin gibi neşeli ve eğlenceli insanların değerini bilmeyenler kesinlikle aptallardır. Hatta öküzdürler. Hatta ve hatta maldırlar.

Ayla Uzuna teşekkürlerimle…

Bir Yanıt to “Dr. Astrolog’dan Burçlarınız…”


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: