Kristal Bir Şekil Seçin ve Çözülmemiş Geçmiş Yaşam Karmasını Ortaya Çıkarın

anette inselberg test

Bazen ne denli zor olursa olsun, hayatınızdaki bazı problemleri çözemezsiniz. Bu, görünüşte kötü şansınızı sorgulamanızı sağlayan hayal kırıklığı, üzüntü ve suçluluk duygusuna yol açabilir. Ama belki de sizin şansınız o kadar da kötü değildir. Ruhunuz bu karmik yaralanmayı iyileştirmek için bu yaşamı kullanmaya karar verdi.

1.Kristali Seçtiniz
Yaşamınızdaki toksik ilişkilerin neler olduğunu ve sağlıklı bir şekilde gitmelerine nasıl izin vereceğinizi belirleyin. Yaşamda, birçok farklı türden ilişki kuruyoruz.
Deneyimleri arkadaşlarımız, ailemiz, sevgililerimiz ve hatta iş arkadaşlarımızla paylaşıyoruz. Belki de tamamen yararlı olmayan birkaç ilişki vardır.
Geçmiş yaşamınızda, sevdiğiniz insanlar tarafından görmezden gelinmiş ve terk edilmiş olabilirsiniz. Şartsız olarak sizin için orada olacağını düşündünüz, ama bir şekilde kendinizi yalnız ve dikkatsiz buldunuz. Bu geçmiş deneyimi en iyi şekilde körü körüne düşünmek isteyebilirsiniz. Geçmiş yaşamınız bu kadar yalnızlık yarattığından sizi kötü muamele edip edemeyeceğini göremeyebilirsiniz. Bu hayatta, ağrıya ve kendinize zarar vermenize rağmen ilişkilere tutunursunuz.
Sonunda, yaralı ve büyük olasılıkla, yine yalnız kaldınız. Başkalarının çekirdek kişiliklerini değiştiremeyeceğinizi anlamanız gerekir. Onları ne kadar sevdiğinizden bağımsız olarak, eğer karmik olarak meydan okunuyorsa, büyük ihtimalle sizi inciteceklerdir.
Uyarı işaretlerine bakın ve daima sezginize güvenin. Zehirli ilişkilere devam etmenin ve ilerlemenin, karmik iyileşme için yapabileceğiniz en iyi şey olduğunu anlayın. Zehirli ilişkilerden kurtulabildiğiniz zaman, artık gerçek, sevgi dolu ilişkilerin hayatınıza girmesini sağlayabilirsiniz.

2.Kristali Seçtiniz
Kendinden şüphe etmeyin ve hedeflerinizi sabote etmeyin. Geçmiş yaşamlarınızda, fiziksel olarak, zihinsel ve maddi olarak, yaşamı değiştiren kayıplara yol açan bazı kararsızlıklar yapmış olabilirsiniz. Bu, bu hayatta özgüven eksikliğinden etkilenmenizi sağlar. Ama tüm insanların hata yaptığını aklınızdan çıkarmayın.

Herkes düşüyor, ama daha önemli olan, kendimizi nasıl yükselteceğimiz. Hayatınızdaki tüm olumlu başarıların stoklarını alın. Motive olun ve hayat boyu öğrenen bir öğrenci olun. Sonunda, sadece önemli olan sizin düşüncenizdir. Herhangi bir engeli aşabilme ve kendinize sadık kalma yeteneğine sahip olduğunuzu bilin.

3.Kristali Seçtiniz
Geçmiş yaşamınızda, maalesef, güvendiğiniz insanlar size ihanet etti. Bu ihanet verici davranış, bu hayatta insanlarla güven geliştirmenizi zorlaştırıyor. Kime güvenebileceğinden emin değilsin.
Muhtemelen onlara güvenmene ihtiyaç duyan insanların farkındasınızdır, ama her zaman tereddüt ediyorsunuz. Sizin de birisine karşı tamamen açık olmanızı engelleyen bazı engeller var. Sabırlı olun ve kişiyi iyi tanımanız için birkaç ay bekleyin.
İlk başta, nasıl devam edeceğini bilemezsiniz, ancak yakında karmik işaretleri göreceksiniz. Sezginizi kullanın ve sonra kişinin hayatınıza bir güven ortamı kazandırıp kazanmadığına karar verin. Başka insanların inançlarına ve güvenine sahip olmanın, kendinize olan inancınızı yeniden kazanabileceği zamanlar vardır.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: