Bazı Bölgelerinizde Sebepsiz Yere Duyduğunuz Ağrıların Altında Başka Nedenler Yatıyor Olabilir

sebebsiz-agrilar[1]

 

1. Başınızdaki ağrı
Başınızdaki ağrı, baş ağrısı gibi, günün stresinden kaynaklanıyor olabilir. Rahatlamak için kendinize biraz zaman ayırın ve her geçen gün stresten biraz daha kurtulun.

 

2. Boynunuzdaki ağrı
Eğer boynunuzda ağrı hissediyorsanız, kendinizi veya başkalarını affetme konusunda sıkıntı çekiyor olabilirsiniz. Boyun ağrısı çekiyorsanız, insanlar hakkında sevdiğiniz şeyleri düşünün.

3. Omuzlarınızdaki ağrı
Omuz ağrısı, ağır bir duygusal yük taşıdığınız anlamına gelebilir. Yüklenme işi omuzlarla olur, omuzlardan gelir. Problemleri çözmeye odaklanın ve hayatınızdaki yükü hafifletin.

4. Sırtınızın üst kısmındaki ağrı
Vücudunuzun bu kısmındaki ağrı yeteri kadar duygusal destek alamadığınız anlamına gelir. Kendinizi istenilmeyen ve sevilmemiş gibi hissedebilirsiniz.

5. Belinizdeki ağrı
Bel ağrısı para konusu hakkında çok endişeli olduğunuz anlamına gelebilir. Finansal planlama yapmanız sizin için iyi olabilir.

6. Dirseklerinizdeki ağrı
Dirsek ağrısı hayatınızı değiştirme konusundaki direncinize seslenir. Sert dirsekleriniz varsa yaşadığınız hayat da sert olabilir. Kendinizden biraz ödün verin ve kendinizi silkeleyin.7. Ellerinizdeki ağrı
El ağrısı istediğiniz gibi başkalarına yardım eli uzatamadığınız anlamına gelebilir. Yeni arkadaşlar edinmeyi, bir iş arkadaşınızla yemek yemeyi ve insanlarla yeni bağlantılar kurmayı deneyin.

8. Kalçanızdaki ağrı
Kalça ağrısı hareket etmekten korktuğunuzu gösterebilir. Bu ağrı değişime ve harekete karşı direndiğinizi gösterebilir. Karar verirken çok temkinli olabilirsiniz.

9. Dizlerdeki ağrı
Diz ağrısı egonuzun birazcık büyük olduğunun ve kendiniz hakkında biraz fazla düşündüğünüzün bir işareti olabilir. Kendinize karşı alçak gönüllü olun. Gönüllülük faaliyetlerine katılın. Bu dünyada gelip geçici olduğunuzu unutmayın.

http://filoji.com/bazi-bolgelerinizde-sebepsiz-yere-duydugunuz-agrilarin-altinda-baska-nedenler-yatiyor-olabilir/

Ruhsal Büyüme... kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: