HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN!!! BAHAR PANÇUK DENİZ 0 533 743 52 25

site-650x420[1]
Kalıcı zayıflama yolculuğunda Bahar Pançuk Deniz bize ne verebilir, amacı ne?
‘BEN NİYE VARIM?’ Öncelikle şunu bilmelisiniz ki ‘Ne yaşıyorsanız ben de yaşadım ve sonunda başardım.’ Daha önceleri sadece 3-5 kilo verip her seferinde daha fazlasını alırken şimdi 47 kilo vermiş ve yıllardır o kiloda kalmış biriyim.

Bu noktaya nasıl mı geldim? Kesinlikle şans eseri değildi. Kendi üzerimizde çalışarak elde edemeyeceğimiz hiç bir başarı yok. SİZ DE BAŞARACAKSINIZ. İşte bunun sadece benim için değil herkes için mümkün olduğunu anlatmak için buradayım. Hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyenler, kendi içinde ki gücü keşfetmek isteyenler için buradayım. Bahar Pançuk Deniz metodu demek kendi içinizde ki koçu ortaya çıkarmak demek, kalıcı başarı için hiçbir ürüne bağımlı olmadan, organlarını kaybetmeden sadece kendi potansiyelinize inanmak demek. Zayıflamak değil, zayıf kalmak demek…
Kendinize sorun; niye bu noktadayım? Ve sorun; değişmeye hazır mıyım?
Biliyor musunuz beklediğiniz AN, bu AN…
Kendi üzerinizde çalışmanın bir çok yolu var, koçlukta bunlardan biri. Amacım zayıflamanın kalıcı olabilmesi için cevapları bulmanızı, kendi gücünüzü keşfetmenizi sağlamak. Tavsiye ve önerileri egzersizlerle pratiğe dökerek ilerlemek. Davranışlarımızı değiştirelim ki düşüncelerimiz değişsin, düşüncelerimiz değişsin ki hayatımız değişsin. Hepsi bir bütün…

Çalışmalarımız bire bir seanslar ve online destek olarak aylık paketler şeklindedir.
Bire bir seanslarımız her hafta, haftada bir kez düzenli olarak sizin için belirlenen aynı gün ve aynı saatte gerçekleştirilmektedir. Bir seans 45 dakikadır ve bu seanslar aynı şehirdeysek ve olanak varsa yüz yüze yoksa şehir dışında olanlar ya da temposu çok yoğun olanlar için telefon üzerinden ya da arzu ederseniz Skype üzerinden yapılmaktadır.
Bire bir seansların dışında online destek ile yanınızda olmaya da devam ediyoruz.
Yazdığımız hikayelerin hayatımızı yönettiğinin farkına varıp bunu değiştireceğiz. Bu kendi hayatınızın içinde olmalı ki kalıcı başarı sağlanabilsin. Yapay koşullar oluşturularak kendinizi bir yere kapatmanız geçici olarak çözüm gibi görünse de kalıcı çözüm getiremez. Kendi değişim ve dönüşümünüze hazırsanız ben de sizin yanınızda olmaya hazırım. Tek ihtiyacınız telefon ve internet bağlantısı.
Seanslara başlamak için formu doldurun sizi arayalım.
Zayıflama Kampını evinize kuralım 🙂

Zayıflama kayıt formu

https://www.facebook.com/bpdeniz/
https://www.instagram.com/baharpancukdeniz/?hl=tr
http://bedenmuhendisi.com.tr/
0 533 743 52 25

Ortaya Karışık kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: