Mutlaka Yapın…21 Ağustos Güneş Tutulması Duası…

cropped_content_2017-ilk-gunes-tutulmasi-bugun-gerceklesiyor-peki-gunes-tutulmasi-saat-kacta-burclari-nasil-etkileyecek_x1NRELT00sbyd2v[1]q

Peri Özlem Köme bu güzel dua için teşekkürler…

Bu duayı 20ağustos pazar veya 21 ağustos pazartesi bir suya okuyun ve 21 ağustos pazartesi güneş batarken pencere kenarına koyun ve güneş tutulması saatinde 21 .21 bu dileklerinizi tekrarlayın. Ve suyu güneş doğmadan içeri alın ve bir hafta boyunca çoğalta çoğalta için. Bu da benim eklemem,
Şifa olsun,
Anette İnselberg
21 Ağustos Tarihin En Büyük Güneş Tutulması Olacak!
Bir devir kapanacak ve yeni bir döngüye gireceğiz.Bitirmek üzere olduğumuz döngüde “sorun” olarak gördüğümüz her ne varsa, sonrakine taşımamak ve bu geçişi kolaylaştırmak için gelin hep birlikte dua edelim
Hayat bazen hoyratça savurur bizi varmak isteğimiz yerin tersi yöne doğru.Cevabını bulamadığımız soruların içinde, ormanda yolunu kaybetmiş yolcu gibi döner dururuz .Korku ile cesaret, vazgeçiş ile umut, şüphe ile teslimiyet arasındaki hızlı geçişler yorgun düşürür bedenimizi.Bir mucize olsun,sihirli bir el gelsin değsin ve her şeyi değiştirsin isteriz.
Oysa hayatın sana kendini anlatma şeklidir bütün olanlar.Şu fani bedeninde yaşadığın her deneyim çok kıymetlidir,üzerindeki tortuları atman için her biri ,bir fırsattır.
Böyle zamanlarda kendimize bahşedebileceğimiz en büyük hediye, ayağa kalkıp devam edebilme gücümüzü tekrar kazanmaktır.“Samimi bir dua” dileklerimizin, kaynağından akıp ete kemiğe bürünmesi için en güzel yoldur.
21 Ağustos Tarihin En Büyük Güneş Tutulması Olacak!
Bir devir kapanacak ve yeni bir döngüye gireceğiz. Bitirmek üzere olduğumuz döngüde “sorun” olarak gördüğümüz her ne varsa, sonrakine taşımamak ve bu geçişi kolaylaştırmak için gelin hep birlikte dua edelim
21 AĞUSTOS DUA’SI
Sevgi dolu bir insan olmanın yolunun önce kendini sevmekten geçtiğini gördüm, anladım. Bundan sonra yaşadığım her ilişkide ”almak için vermeye” gerek duymadan, sevginin asıl kaynağına ulaşıp kalbimden akmasına niyet ediyorum.
İsteklerime ulaşmamda en büyük engelin ”korkularım” olduğunu gördüm, anladım. Her daim Tanrı’nın elinin sırtımda olduğunu bilip güvenle ve teslimiyetle yaşamayı seçiyorum.
Hayat sahnesinde sadece ve sadece benden yansıyanların oynandığını, bu tek kişilik oyun da suretler değişse de konuşanın hep kendim olduğunu gördün, anladım. Hiç kimseye kırılmadan, kızmadan, suçlamadan yaşadığım olaylara sahip olduğum inançlar arasındaki bağı kolaylıkla fark etmeye ve bana artık hizmet etmeyen inançlarımı değiştirmeye niyet ediyorum.
Yaşadığım acıların mevcut zanlarımdan, sahipliklerimden, bağımlılıklarımdan, şartlanmalarımdan ve duygusallıklarımdan kaynaklandığını gördüm. Acıya ihtiyaç duymadan bunları fark edip kolaylıkla arınmaya niyet ediyorum.
Hayatımın sorumluluğunu kendimden başka her kime veriyorsam gücümü de ona teslim edeceğimi gördün anladım. Gücümü elime alarak yürümeyi seçiyorum.
Nefsime ağır gelen şeylerin içinde bir hayır olduğunu gördüm, anladım. Bu duyguların içinde boğulup kalmadan, gelişerek ve büyüyerek çıkmaya niyet ediyorum.
Yalnız hissetmenin, kendimi Tanrı’dan ayrı görmenin bir sonucu olduğunu gördüm anladım. Bedenimi O’nunla aramda çizilmiş bir sınır olarak algılamaktan çıkıp sonsuzluğu hissetmeye niyet ediyorum.
Değerimi bir başkasının biçmesine gerek duymanın, kendime değer vermemekten kaynaklandığını gördüm, anladım. Her insanın içine özenle yerleştirilmiş hediyeler olduğunu bilmeye ve bana ait olanları fark etmeye niyet ediyorum. Değerli ve özel olduğumu her hücremle hissetmeyi seçiyorum.
Genleri aktarılanların sadece fiziksel özellikler, yetenekler ve hastalıklardan ibaret olmadığını, ait olduğum soyda yapılanlardan benim de sorumlu olduğum gördüm, anladım.Bunları fark edip dönüştürmeye niyet ediyorum.
Başkaları gibi olmaya çalışmanın beni kendimden uzaklaştırdığını gördüm, anladım. Kim olduğumu bilmeyi, kendimi tanımayı ve kendim olarak fark yaratmayı seçiyorum.
Sevmediğim bir işi yapmanın emek vermek değil, kendimden vermek olduğunu, bunun kendime yapacağım en büyük kötülük olduğunu gördüm, anladım. Yeteneklerimle uyum içinde, sevgiyle üretmeyi ve kazanmayı seçiyorum.
Dünyada ve hatta evrende olan biten her şeyde benim de payım olduğunu, ben değiştikçe dünyanın(dünyamın) da değiştiğini gördüm, anladım. Dünyamı güzelleştirmeye niyet ediyorum.
Her anım için şükredeceğim bir hayatı seçiyorum.
Güneşimiz hep parlasın.
Peri Özlem Köme bu güzel dua için teşekkürler… (Fatma Dereye teşekkürlerimle)
Bu duayı 20ağustos pazar veya 21 ağustos pazartesi bir suya okuyun ve 21 ağustos pazartesi güneş batarken pencere kenarına koyun ve güneş tutulması saatinde 21 .21 bu7 dileklerinizi tekrarlayın. Ve suyu güneş doğmadan içeri alın ve bir hafta boyunca çoğalta çoğalta için. Bu da benim eklemem,
Şifa olsun,
Anette İnselberg

Ortaya Karışık kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: