Eyvah! Merkür Retrosu başlıyor

merkur-gunes[1]

 

Eyvah! Merkür Retrosu başlıyor
Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Merkür’ün üç hafta sürecek olan Başak burcunda geri hareketine başlaması olacak. Yedeklemeniz gereken ne varsa bence hemen yedekleyin!

Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Merkür’ün üç hafta sürecek olan Başak burcunda geri hareketine başlaması olacak.
İletişim kazaları, yanlış anlaşılmalar, hesap hataları, sistemlerin çökmesi, cep telefonu sorunları, kısacası aklınıza gelebilecek her türlü elektronik ve iletişim sorunları baş gösterebilir. Yedeklemeniz gereken ne varsa bence hemen yedekleyin!

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu
Bu hafta Venüs/Plüton etkileşimi ile öncelikle bu hafta ikili ilişkilere dikkat diyoruz. İlişkiler, evlilik, ortaklıklarla ilgili sorunlar, sıkıntılar, kayıplar söz konusu olacaktır. Ayrılıklar, boşanmalar, ilişkilerde engeller söz konusu olabilir. Bu hafta sabretmeye biraz daha ihtiyacınız olabilir.
Akabinde bu hafta yaşadığınız yeri değiştirmek, yeni ev almak, evinizde dekoratif değişiklikler yapmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Yalnız eviniz içinde olası kazalara, sigorta atmalarına, arızalara karşı hazırlı olmanızda yarar var. Ev içinde aniden minik bir durum kontrol dışı büyüyebilir, tartışmalardan uzak durmanızda yarar var. Bu hafta üç hafta sürecek olan Merkür Retrosu başlıyor. Merkür Retro olduğundan dolayı yeni işlere başlamak için hiç uygun bir dönem değil. Elinizdeki işlere odaklanmak ve elinizdeki işleri bitirmeniz de fayda var. İş konusunda kendinizi saf ve enayi yerine koydurmayın ve kendinizi kullandırmayın. İş arkadaşlarınız hayal kırıklığı yaratabilir, güveninizi sarsabilir.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs/Plüton etkileşimi ile önce sağlık diyoruz! İş yaptığımız kişilerle terso durumlar oluşabilir, işler gecikir, aksar, müşteriler ariza çıkarır. Özellikle iş ilişkilerinde ve sağlığa bu hafta ekstra dikkat ediyoruz. Sonrasında bu hafta iletişim kazalarına, hukuksal sorun yaratacak konulara karşı tedbirli ve dikkatli olmamız gerek! 

Yanlış anlamalara, arkamızdan dönen bir takım ani olaylara karşı uyanık olmamızda yarar var. Bu hafta üç hafta sürecek olan Merkür Retrosu başlıyor. Merkür Retro olmasından dolayı eski flörtler, eski sevgililer yeniden gündeme gelebilir. Özel hayatınızda bir iletişim karmaşası yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda kandırılmaya, kullanılmamaya dikkat edin! Aşk hayatınızda bir hayal kırıklığı oluşabilir. Fazla düşünmekten fazla sorgulamaktan dolayı aradığınızı bulmakta zorlanabilirsiniz. Aşk hayatınızla olmayacak dualara amin demeyin, yaş tahtaya basmayın. Kafanızı daha çok meşgul edecek, detayların biraz daha yoğun oldu hobiler edinebilirsiniz.

Eğer ki işiniz sanat, yaratıcılık, sahne ile ilgili bir iş ise yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Fakat bu alanda Merkür Retro olduğu için bu işler uzun soluklu olmayabilir. İletişim ve bilgi aksaklıkları yüzünden problemler ortaya çıkabilir. Yine bu dönem yeni işlere başlamak için de çok uygun olmayabilir, zira Merkür Retro!

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu
Venüs/Plüton etkileşimi ile finansal konularda dikkatli olmalı, yatırımlarınızı dikkatli değerlendirmelisiniz. Bu hafta riskli girişimlerde bulunmak için pek de rahat ve uygun değil açıkçası. Değerli eşyalarınıza sahip çıkmanızı önerebilirim.
Bu hafta üç hafta sürecek olan Merkür Retrosu başlıyor. Ailenizle ilgili konular için fazla mükemmeliyetçi, detaycı, titiz ve eleştirel olabilirsiniz. Ailenizle ve yaşadığınız yerle ilgili konularda her şeyin en mükemmelini istiyor olabilirsiniz. Fakat bu konularda, işlerde, bilgi ve iletişim de sorunlar meydana gelebilecektir. Ailenizle ilgili geçmişe ait hesaplar, defterler, konular yeniden açılabilir. Geçmişe dair geçmiş konulara dair bir temizlik yapmanız gerekebilir. Eğer ki evinizi dekore edecekseniz daha minimal bir tarzı daha sade bir tarzı tercih edebilirsiniz. Yalnız bu dönem evinize yeni elektronik eşyalar ve aletleri almak için de uygun değildir. Evinizin elektrik tesisatında problemler meydana gelebilir.
Ev hayatınız ve iş hayatınız arasında dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Bu dönem yeni işbirlikleri ve ortaklıklara girişmek, imza atmak için de pek uygun bir süreç değildir. Bu dönem kendinize dönmek, kendi eksikliklerinize odaklanmak, ihtiyaçlarınızı belirlemek, hatalı olan yönlerinizi tespit etmek ve bunları düzeltmek için de harika bir dönem olacaktır.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu
Venüs/Plüton etkileşimi ile ailevi sorunlar, aile ile ilgili kayıplar, ikamet edilen yerle ilgili sorunlar, yaşamdan beklentilerin düşmesi, depresyon, hedef sapması gibi durumlar oluşabilir. Bu hafta biraz sabır haftası açıkçası! Özellikle ikili ilişkiler ve özel hayatla ilgili kıskançlık durumları oluşabilir. Yalnız olanlar iş çevrenizden biri ile yakınlaşmalar söz konusu olabilir.
Bu hafta üç hafta sürecek olan Merkür Retrosu başlıyor. Yeni fikirler, düşünceler zihninizde uçuşabilir ve bunları not alın. Komşularınızı, kardeşlerinizi, yakın çevrenizdeki insanları bu dönem biraz fazla eleştirebilirsiniz. Eleştirinin dozunu ayarlamaya dikkat edin. Merkür geri harekette olduğundan dolayı iletişim karmaşası, bilgi karmaşası, bilginin yanlış kullanılması, iletişim araçlarında bozulmalar, aksaklıklar söz konusu olabilir. Eskiden yarım bıraktığınız eğitimleri tamamlamak üzere kolları sıvayabilirsiniz. Fakat bu dönem bir eğitime başlarsanız yarım kalabilir, vazgeçebilirsiniz.
Yeni fırsatlar, anlaşmalar, sözleşmeler gündemde olacaktır. Ama bana sorarsanız her türlü yazılı anlaşmanız 7 Eylül’den sonraki bir zamanı bırakmanıza fayda var. Bazılarınız kardeşlerinizle beraber ortak bir takım işlere girişebilirsiniz. Fakat yine de bu gibi işleri 7 Eylül’den sonraya bırakmakta fayda var.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu
Venüs/Plüton etkileşimi ile bu hafta özel hayatınız biraz risk noktasında! Aldatma, aldatılma gibi durumlar söz konusu olabilir. İlişkilerde gereksiz gerginliklere karşı dikkat! Cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı da dikkatli olmanızda yarar var. Prezervatif kullanmayı veya korunmayı ihmal etmeyin. Umumi tuvaletlerde daha dikkatli olun.
Bu hafta üç hafta sürecek olan Merkür Retrosu başlıyor. Bu dönem daha çok para kazanmak adına size gelen teklifler veya aklınıza gelen fikirleri birkaç defa revize olabilir. Kişisel elektronik eşyalarınız, cep telefonu gibi bilgisayar gibi laptop gibi Merkür Retrosu etkisiyle bozulabilir, bilgiler karışabilir. Bana sorarsanız bence siz bu hafta tüm bilgilerinizi ve datalarınız, bilgisayarınızı yedeklemeniz de fayda var. Parasal konularda özellikle olabildiğince akıllıca kararlar vermeye özen gösterin. Ayakları yere sağlam basmayan, gerçekçi olmayan hedeflerden zinhar uzak durun. Hayatınızda maddi konularda gerçeklerden uzaklaşmamaya özen gösterin. Paranızı kaptırmayın, bu konuda kurban psikolojisine bürünmeyin.
Bu dönem gelebilecek olan iş tekliflerini dikkatli bir şekilde değerlendirin. Zira gelen tekliflerin altları boş olabilir. Atıyorum size vadedilen para ödenmeyebilir. Bu hafta ödemelerde de aksaklıklarla gecikmeler yaşanabilir. Parasal konularda risk almak için pek de akıllıca bir hafta değil. En azından 7 Eylül’e kadar beklemeniz de fayda olduğunu düşünüyorum. Merkür Retrosu yüzünden doğru kararlar vermekte zorlanabilirsiniz. Eşyalarınız kaybolabilir, eşyaları koydunuz yerleri unutabilirsiniz. Finansal anlamda güzel fırsatlar var! Ama sizin akıllıca hareket etmeniz gerekiyor.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu
Venüs/Plüton etkileşimi ile eğer özel hayatınızda kimse yok ise bu hafta flörtler, yakınlaşmalar söz konusu olabilecektir. Özellikle arkadaşlarınız sizler için çöpçatanlık yapabilirler. Hayatınızda biri var ise yalnız durum biraz karışık, gereksiz gerginliklerden, tartışmalardan uzak durmanızda yarar var.
Bu hafta üç hafta sürecek olan Merkür Retrosu başlıyor. Kariyer konusunda adımlar atabilir, kendi işinizi kurmak isteyebilir, emeklerinizi kariyere dönüştürmek isteyebilirsiniz. Fakat Merkür’de bu alanda geri harekette olduğu için yeni tüm başlangıçlarınızı 7 Eylül’den sonraya bırakmakta fayda olduğunu düşünüyorum. İkili ilişkiler alanında özellikle gerçeklerden kaçmaya eğilimli olabilirsiniz. Kafanız karışabilir, partneriniz veya ortağınız ile ilgili doğru karar vermekte zorlanabilirsiniz. Hayatınızda olmadığınız kadar gerçekçi, akılcı olmanız gerekmektedir. Özellikle ortaklıklar ve ilişkilerle ilgili illüzyonlardan, ayakları yere sağlam basmayan koşullardan uzak durmanız gerekmektedir. Her türlü gerçekçi olmayan ortaklık tekliflerinden uzak durun. Kandırılmayın, oyuna gelmeyin.
Bu hafta yeni ortaklıklar başlatmak, anlaşmalar imzalamak için uygun bir hafta değil. Eylül’den sonra bir zamanı beklemenize fayda var. Babanızla veya annenizle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Özellikle de ikili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili konularda güven zedelenmesi, hayal kırıklığı gibi temalarla karşılaşabilirsiniz. Merkür de burcunuzda geri harekette olduğu için, hayatınızdaki elektronik aletlerde bozulmalar, iletişim aksamaları, planların son dakika iptal olması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Her zaman yedekte bir planınızın olmasında fayda var. Fiziksel olarak değişiklikler yapmak için de koşullar çok uygun olmayabilir. Hayatınızla ilgili alacağınız kararları defalarca değiştirebilir, revize edebilirsiniz. Zira Merkür burcunuzda geri harekette!
Özellikle de ailede babanızla ilgili sağlık sorunları gündeme gelebilir. Kendi kişisel sağlığınıza da daha fazla önem vereceğiniz, nasıl göründüğünüze daha fazla dikkat edeceğiniz bir süreç sizleri bekliyor olacak. Bu dönem bol bol eğitim alabilirsiniz. Bu eğitimler kişisel gelişimle ilgili eğitimler olabilir. Dijital pazarlama, reklam, halkla ilişkilerle ilgili konularda daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu
Venüs/Plüton etkileşimi ile iş ve kariyer anlamında ani gelişen durumlar söz konusu olabilir. Eğer aklınızı kullanabilirseniz bu hafta iş ile ilgili bir krizi kendi yararınıza dönüştürebilir, karlı çıkabilirsiniz.
Bu hafta üç hafta sürecek olan Merkür Retrosu başlıyor. Hayatınızda özellikle iletişim, bilgi alışverişi ile ilgili bazı sorunlar meydana gelebilir. Söylemediğiniz veya yazmadığınız şeyler söylenmiş gibi ifade edilebilir, söyledikleriniz çarpıtılabilir. Bilgi ve fikir hırsızlıklarına karşı dikkatli olmanızda fayda var. Şifre ile ilgili sorunlar oluşabilir. Bilgilerinize sizden gizli bir şekilde sızmak isteyebilirler. Yakın çevrenizle, komşularınızla ve kardeşlerinizle tartışmamaya veya kavga etmemeye özen gösterin.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu
Venüs/Plüton etkileşimi ile özellikle anlaşmalar imzalamak, fikir tartışmalarına girmek, pazarlama, reklam konuları ile ilgilenmek için pek uygun bir hafta değil. İletişim araçlarında sıkıntılar meydana gelebilir.
Bu hafta üç hafta sürecek olan Merkür Retrosu başlıyor. Eski arkadaşlar eski dostlarla bir araya gelebilirsiniz. Ama diğer taraftan sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkilerinizde bilgi ve iletişim aksaklıkları, bilginin yanlış dağılması, bilgi ile ilgili sorun ve problemler meydana gelebilir. Bu dönem çıkabilecek dedikodulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bu dönem arkadaşlarınıza borç vermek, arkadaşlarınız arasında para ilişkileri kurmak için hiç uygun bir zaman değildir. Parasal mevzular yüzünden dostlarınızla aranız açılabilir

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu
Venüs/Plüton etkileşimi ile finansal anlamda da kazançlar söz konusu olacak. Fakat beklenmedik, ani harcamalar, masraflar çıkabilir. Kredi vesaire düşünüyorsanız sıkıntılı bir şekilde olsa da amacınıza ulaşabileceksiniz.
Bu hafta üç hafta sürecek olan Merkür Retrosu başlıyor. Hayatının odak noktası daha çok iş ve kariyer üzerine kurulu olacaktır. Yapacağınız her türlü işte daha detaycı ve mükemmeliyetçi, analiz yeteneklerinizi kullanarak en iyi ve en mükemmel işi çıkarmaya çalışacaksınız. Yeni işe teklifleri ile bu süreç içerisinde karşılaşabilirsiniz. Ama 7 Eylül’den sonra değerlendirmeniz de fayda olduğunu düşünüyorum. Kariyer alanınızda geri giden Merkür yüzünden biraz kafa karışıklığı yaşayabilir, mantıklı düşünmek de zorlanabilir, kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Evinizde su tesisatı ile ilgili minik sorunlar oluşabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu
Venüs/Plüton etkileşimi ile ilişkiler açısından da gerginlikler, ortaklaşa işlerde, evlilik gibi durumlarda krizler söz konusu olabilir. Eğer hayatınızda özel anlamda biri yok ise biraz cinsellik yönü ağır basan ilişkilere yönelebilirsiniz. Bu hafta ilişkilerinizde baskıcı, takıntılı olmamaya özen gösterin.
Bu hafta üç hafta sürecek olan Merkür Retrosu başlıyor. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi organize etmekte zorlanabilirsiniz. Yanlış anlaşılmaya açık bir dönemde olacaksınız. Yurt dışı bağlantılı işlerde gecikmeler meydana gelebilir. Eğitimle ilgili konularda hatalı kararlar vermeye eğilimli olabilirsiniz. Bu aralar yaşamınızın gidişatını değiştirecek kararları tek başımıza vermeyin. Birkaç kişiden fikir almanızda fayda var. Komşularınızla, kardeşlerinizle, yakın akrabalarınızla güven sarılabilecek olaylar, hayal kırıklığı yaratabilecek durumlar söz konusu olabilir. Trafikte dikkat! Dalgınlık yüzünden sıkıntı yaşamayın. Bu hafta e-posta, mesaj ve kurye gönderilerinize dikkat edin. Yanlış paketler yanlış kişilere gitmesin.
Yurt dışı planlarınızda gecikmeler ve birtakım engellerle uğraşmanız gerekebilir. Hukuksal konularda dikkat edin. İllegal her türlü konudan uzak durun. Ciddi iletişim aksaklıklarına sebebiyet verebilir. Fikirler ve bilgiler karışabilir. Resmi evraklara da dikkat edin, kaybolmasın. Bu dönem dava açmak, hukuksal yeni bir takım başlangıçlar yapmak için pek uygun olmayabilir. Eğitimler bu dönem yarım kalabilir. Seyahate çıkacağınız zaman bavulunuza, fişlerinize, biletlerinize dikkat edin. Seyahatlerde son dakika aksilikler çıkabilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu
Venüs/Plüton etkileşimi ile birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerde krizler oluşabilir. Eğer akıllıca davranırsanız kriz ortamını kendi yararınıza dönüştürebilirsiniz.
Bu hafta üç hafta sürecek olan Merkür Retrosu başlıyor. Hesap hataları, belirsizlikler, banka işlemlerinde sorunlar, yanlış yatırımlar finansal karmaşa, finansal anlamda, ekonomik anlamda önünüzü görmek zor olabilir. Özellikle banka hesapları konusunda bu aralar hatalar, kredi kartı ekstrenizde yanlış ödemeler yansıyabilir, göz atmanızda fayda var. Faturalandırma ile ilgili konularda minik hatalar oluşabilir. Size yapılması gereken ödemeler de bazı hatalar ortaya çıkabilir.
Eğer ki kredi çekmek gibi bir düşünceniz varsa 7 Eylül’den sonraki bir tarihi beklemeniz de fayda var. Parasal konularda yanlış kararlar vermek, hatalı yatırımlar yapmak daha söz konusu olacaktır. Maddi anlamda para kaybedebilir, hayal kırıklığı yaşanabilir ya da finansal konularda güveni sarsabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Değerli eşyalarınızı ortalıkta çok fazla bırakmayın. Evinize hırsız girebilir. Bu yüzden bu aralar güvenlik önlemlerinizi arttırmanız da fayda var.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu
Venüs/Plüton etkileşimi ile eğer özel hayatınızda kimse yok ise bu hafta flörtler, yakınlaşmalar, tanışmalar söz konusu olabilecektir. Hobilerinize yönelebilir, yeni hobiler elde edebilirsiniz. Ama bu hafta riskli girişimlerden ve yatırımlardan uzak durmanızda yarar var.
Bu hafta üç hafta sürecek olan Merkür Retrosu başlıyor. 7 Eylül’e kadar yeni bir ortaklığa başlamak, yeni bir ilişkiye başlamak için koşullar çok da uygun olmayabilir. Anlaşmaları, sözleşmeleri, imza gerektiren konuları 7 Eylül’e kadar bekletmeniz de fayda var. Eğer evlilik planları yapmayı düşünüyorsanız evlilik tarihini 7 Eylül’den sonraki bir zamana bırakmanız da fayda var. Resmi işlere hemen girişmek veya başlamak yerine şu dönem sadece olası yapabileceğiniz iş ve projeleri konuşarak geçirmenizi tavsiye ediyorum.
Eğer ki yalnızsanız hayatınızda kimse yok ise size sürpriz bir ilişkide getirebilir. Ama bu ilişkinin gelgitinin çok olabileceğini, ilişkiyi oturtmak, ilişkide güven zemini sağlamak, ilişkide temel taşları oturtmanın her zamankinden daha zor olabileceğini ve daha çok çaba sarf edilmesi gerektiğini aklınızdan çıkarmamanız da fayda var. Zira Merkür geri harekette! Eski aşklar, ilişkiler yeniden hortlayabilir

 

Ortaya Karışık kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: