İki seçeneğin arasında sıkışanlara, hangi yöne gideceğini çözememeyenlere, mesajların akacağı bir sürece giriyoruz.

dp[1]

 

İki seçeneğin arasında sıkışanlara, hangi yöne gideceğini çözememeyenlere, mesajların akacağı bir sürece giriyoruz. Bir el uzanıyor. Yönünü kaybetmiş, hayat amacını yitirmiş, hayallerini yaratmaya korkutulmuş, çevresel faktörlere kapılmış insanlara yardım eli uzanıyor.
“Ne olacak” kaygısından hayatını yaşayamayan, duraksama dönemine girmiş gibi hisseden ruhlara bir enerji ve şifa yüklemesi geliyor. Kendini bulamayan, bakış açıları yüzünden kendisi gibi davranamayanların zamanı.
‘Ben buyum ve sizin istediğiniz insan değil kendim olacağım.’
Sizi kendi üstüne giyebilmek için değiştirmeye çalışanlarla, kendinizi bulmanız için dönüşümünüze katkı olmaya çalışanları fark edin. ‘Sen değişmelisin’ ile ‘dönüşümüne devam etmelisin’ arasındaki farkı ayırt edin. Çünkü size her iyi söz söyleyen dostunuz değildir.
Dertlerinizi kendi hayatına endeksleyerek küçümseyenleri değil,dertlerinizi sizin hayatınızdan bakarak, katkı olmaya çabalayanları dinleyin.
Zamansızlık içinde zaman yaratan zihinlerin, anda kalan bilişlere dönüştüğü bir süreçte çevrenizi iyi seçin. Çünkü sizi andan uzaklaştıran her şey çevrenizin mimarisi. Kimsenin sizi, sizden ve anınızdan uzaklaştırmasına izin vermeyin.
An’da kalmayı seçin. Seçimler yeni yollar açar.

Yiğit Penguen

One thought on “İki seçeneğin arasında sıkışanlara, hangi yöne gideceğini çözememeyenlere, mesajların akacağı bir sürece giriyoruz.

  1. Merhaba,
    Tam da böyle bir An’ın içindeyim dört gündür…Umarım şifalanırım…tam da iki seçenek arasında kalmıştım…Epeydir uzaktan enerji çalışmalarına katılıyorum. İlker Durmaz beyin bu konudaki katkılarından dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır… Sizlerin yol göstericiliği ile daha da arttı farkındalıklarım…tek sıkıntım şu sıra ,tam da anlattığınız gibiyim , An’da kalmaya özen gösteriyorum…hepimize bol şans, hepimize kolay gelsin ve teşekkürler sevgili Anette INSELBERG, Yiğit Penguen’in yazısı ışığımız olsun 🙂 ❤

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s