2000 Yıllık Mucizevi Tibet Şifası: Kolesterole ve Kan Damarlarındaki Kireçli Tortulara Karşı!

728xauto1

 

 

Bu doğal Tibet ilacı, geleneksel bir Tibet manastırında kil tabletler üzerine yazılı olarak bulundu!
2 bin yıldan önce yazılmış olduğu tahmin edilen bu reçetenin, hem trigliserid, kolesterol ve kan damarlarındaki kireçli tortulara karşı hem de uzun bir ömür için kullanıldığı düşünülüyor.
Kan damarlarını başarılı bir şekilde temizlemenin yanı sıra bu eski Tibet doğal ilacı, kan damarlarının esnekliğini artırıyor (Kan damarlarının çatlamasını önleyerek, böylece sağlıklı kan akışını sağlayarak), kalp krizine ve göğüs ağrısına karşı koruyor. Ayrıca görme yetisini artırıyor ve vücudu gençleştiriyor.
Nasıl Yapılır?
300 gram sarımsak ve 1 kilogram limonun kabuğunu ince olacak şekilde öğütün.
Ardından, 1.5 litre su kaynatın ve sonra ocağın altını kısıp öğütülmüş sarımsak ve limonu ekleyip tencerenin kapağını örtün.
Bu karışımı tam 14-15 dakika kısık ateşte kaynatın (Daha uzun olmasın). Sonra ocaktan alın ve soğumaya bırakın. İşte kapalı cam kaplarda (kavanoz) saklanması gereken doğal Tibet ilacı hazır.
Bu doğal karışımın 50 ml’si (1/4 su bardağı) 25 gün boyunca her sabah aç karnına alınmalıdır. Daha sonra, 10 günlük bir mola verin ve ardından sağlık durumunuzu iyileştirmek için işlemi tekrarlayın. Daha sonra da bu doğal ilacı kullanmayı bırakın.
Not: Günlük doz ölçüsüne ve iki tedavi arasında 10 günlük bir mola yapma kuralına kesinlikle uyun. İyileşikten sonra sağlığınızda bir bozulma olmadığı sürece bu doğal şifa kullanılmamalıdır.
Genel sağlık durumlarını iyileştirmek için bu doğal ilacı kullanmak isteyen sağlıklı insanlar, ancak ve ancak yılda sadece bir ya da iki kez olmak üzere 25 günlük periyodlar halinde ve 25 günlük kullanım periyotları arasında 6 aylık bir süre olacak şekilde kullanmalılar.
Her ne kadar doğal bir şifa kaynağaı olsa da kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Bilmediğniz bir hastalığınız var ise tetikleyebilir, dikkatli olun. Sağlıcakla 🙂

Kaynak: Yemek.mynet.com

One thought on “2000 Yıllık Mucizevi Tibet Şifası: Kolesterole ve Kan Damarlarındaki Kireçli Tortulara Karşı!

  1. Merhaba, kolestrolle ilgili olarak yazıyorum.
    Kabuğu rendelenen limonun kendisini de tencereye koyacakmıyız? Eğer koyacaksak ne şekilde?
    Teşekkür ederim.

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s