Yeni Ayda Çoktan Oldu Bile Panosu Hazırla

anette inselberg çoktan oldu

Bu panoya çeşitli dergilerden kestiğiniz fotoğrafları koyabilir, dileklerinizi resim şeklinde kendiniz çizebilir, yazı yazabilirsiniz, etiketler koyabilir, boyamalar yapabilirsiniz. Yani bu sizin panonuz kalbinize göre yerleşim yapacaksınız.

Panoyu doldurmaya başlamadan önce çalışma yapacağınız odada bir kasenin içinde ada çayı tütsüsü yakın ve kaseyi panonun üzerinden soldan sağa doğru daire şeklinde üç kere gezdirin. “Dileklerimin üzerindeki tüm negatif etkileri arındırdım, arındırdım, arındırdım” deyin.

Sizi rahatlatacak bir meditasyon müziği koyun. Üç tane mavi mum yakın ve panoyu doldurmanız bitene kadar mumlar yanık kalsın. Dileklerinizi yazmak için büyük bir mavi karton alın ve kartonun üstüne “Çoktan Oldu Bile” yazın.

Gözlerinizi kapatın, burnunuzdan üç kere nefes alıp verin ve şu sözleri tekrarlayın: “Çoktan oldu bile, panoma koyduğum tüm dilekler çoktan oldu bile. Sevgili Allah’ım her an yanımda beni koruyor, gözetiyor ve dileklerimi hızlıca neşeyle, sevgiyle ve sağlıkla gerçekleştirmeme yardımcı oluyor. Çok şükür tüm dileklerim çoktan oldu bile”.

Sonra dileklerinize keserek – biçerek – boyayarak panonuzu doldurmaya başlayın. Panonuzu doldurmanız bitince onu her zaman görebileceğiniz bir yere asın. Ve her panoyu gördüğünüzde “çoktan oldu bile” deyin.

Olan dileklerinizi panodan keserek toprağa gömün.

Her yeni ayda panonuzu tekrar yapın ki enerji tazelensin.

Parolamız: “Çoktan Oldu Bile…”

Sağlıcakla,

Anette İnselberg

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: