İş Başvurularının Olumlu Geçmesi İçin Ritüeller

anette inselberg defne yaprağı şans işe kabul başvuru bolluk berket

İş başvurularının olumlu geçmesi için defne yaprağı ve defne yaprağı yağıyla yapacağınız bir ritüeli sizinle paylaşmak istiyorum. Bütün hayırlı kapılar önünüzde açılsın inşallah. Unutmayın her şey Allah’tandır bunlar sadece vesiledir.
İş Başvurularının Olumlu Geçmesi Ritüeli 1
Öncelikle defne tohumu yağı alın.
iş başvurunuza gitmeden önceki üç gün ve gittikten sonraki üç gün duş almanız gerekiyor. Bu duşun gündüz saatlerinde olması ve bir kapak defne tohumu yağını kafanızdan aşağıya tüm vücudunuza gelecek şekilde dökmeniz gerekiyor. Duş alırken su yukardan aşağıya üstünüzden akarken ‘’ işe giremem, yine mi olmayacak, ben hiçbir şeyi hak etmiyorum korkularımı serbest bırakıyorum, serbest bırakıyorum, serbest bırakıyorum ve bu işe girmeyi hak ediyorum, hak ediyorum, hak ediyorum, işe girdim bile yaşasın, işe girdim bile yaşasın, işe girdim bile yaşasın’’ deyin.
İş Başvurularının Olumlu Geçmesi Ritüeli 2:
İş başvurusuna gitmeden önce metal bir kapta iki üç yaprak defne yaprağını yakın ve yaprakların dumanı çıkarken sağ elinizle başınızın üzerinden saat yönünde (sağdan sola) üç defa çevirin ve şu sözleri tekrarlayın ‘’ Bu işe girmeye niyet ettim, bu işe girmeye niyet ettim, bu işe girmeye niyet ettim ve işe girmeyi başardım, aferin bana, aferin bana,aferin bana ‘’ sonra üç adet taze defne yaprağını cüzdanınıza koyun.
Ve her cüzdanınızı açtığında ‘’aferin bana işe girdim’’ deyin.
Tütsülenmiş defne yaprağının küllerini denize serpin ya da toprağa gömün.
İş Başvurularının Olumlu Geçmesi Ritüeli 3:
İş başvurusuna gideceğiniz gün kapının önüne şeker ve defne yaprağı serpin ve evden çıkarken bunların üstüne iyice basın ve şu sözleri tekrarlayın ’’şans benim yanımda ve bu işe girdim çok şükür, çok şükür çok şükür’’ deyin.
Not: Kapının önündeki şeker ve defne yaprakları üç gün boyunca kalsın ve onları her gördüğünüzde ‘’ben şanslıyım, ben şanslıyım, ben şanslıyım’’ deyin ve arkasından toprağa gömün.
Tüm hayırlı kapılarınızın önünüzde açılmasına niyet ediyorum.
Şifa olsun,
Anette İnselberg

Çalakalem Yazılarım... kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: