Yüksek Benliğinizden Bir Mesaj Almak İçin Bu Altın Kristal Mandalalardan Birini Seçin

789-1[2]

 

1.Mandalayı Seçtiniz
Bugün uzak bir gelecekte fantastik ve devasa bir potansiyele sahip bir tohum dikilecek. Bu fikir / tohum, planlama,sabır ve biraz zaman alacak. Bu parlak fırsatın vaktinden önce ortaya çıkması için detayların size gelmesine izin verin. Güne iyi başlamak için ne güzel bir zaman. Kapınızda sayısız fırsat olduğunu bilerek uyanmak ve onları içeri almak için acele edin.

 

2. Mandalayı Seçtiniz
Pekala, bildiğiniz şeylerden vazgeçmenin zamanı geldi. Hepimizin farklı zevkleri var; kafein, sinema, tiyatro… vb. Hepimizin, ruhumuz için iyi olmadığını bildiğimiz davranışlarımız var. Bugün bu sağlıksız davranışları yönlendirmek ve ruhumuz için iyi olan olumlu şeylerle değiştirmemiz için mükemmel bir gün.

Eğer etrafta asılı kalıyorsanız ya da çok uzun süre negatif insanlara toleranslıysanız, belki de şimdi kendinizi bu durumlardan uzaklaştırmanın zamanı gelmiştir. Ruhunuzun bu tür kaoslu ortamlara ihtiyacı yok.

3.Mandalayı Seçtiniz
Senin için kıyamet günü. Hayatınızda daha fazla sorumluluk almaya başlama zamanı. Ve zaman zaman korkutucu olsa da (aşina olduğunuz bir şeyden sıyrılmak korkutucu olabilir!) hak ettiğiniz hayatı yaşamanızı engelleyemezsiniz. Peki bu ne anlama geliyor? Bu birkaç şey anlamına gelir:
1.Hayatınızda yeni bir evreye başlamak üzeresiniz.
2.Başmelek Gabriel şu anda seninle.
3.Hareketlerinizi ve eylemlerinizi yansıtmak ve sorumluluk almak için zaman ayırmak için zaman ayırırsanız, yanlış işler yapabilirsiniz.
Hayatınızın sorumluluğunu aldığınızda,negatif karmayı iyileştirir, temizler,salıverir ve hayatınızda iyi / pozitif karma yaratırsınız.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: