Hayatımızdaki Bazı İnsanlarla Tanışmamızın Kozmik Nedenleri

subconscious_mind_control[1]

 

Bazı insanların neden hayatlarımıza girdiğine ve neden yollarımızı başkalarıyla paylaştığımıza dair farklı inançları vardır. Bazıları, iletişim kurduğunuz süre içinde birinin neden hayatına girdiğini tanımlayabileceğinizi düşünüyor.Her ne kadar uzun vadede elde ettiğimiz özgül etkiyi deşifre edemesek de.Diğerleri hiçbir şeyin tesadüfen gerçekleşmediğine inanır.

Ruhsal eşzamanlılık fikri, yaşamdaki her şeyinyansıtıldığı görüşünü desteklemektedir. Bir şeye gerçekten inanıyorsanız, uygun şekilde yansıyacaktır. Örneğin, dürüstçe insanlara yardım edebileceğinizi düşündüğünüzde, bunu yapmanıza yardımcı olabilecek insanlara ve yardıma ihtiyacı olan insanlara rastlarsınız.

Herkesin hayatımıza ve aldığımız kararlara özel bir etkisi vardır. Belirli bir kişiyle etkileşimde bulunmanızın bir nedeni olduğunu unutmayın. Bu nedenle, tanıştığınız kişileri hafife almayın ve aşağıdaki ipuçlarıyla
yorumlamaya çalışın.

1.Hatırlatmalar
Hepimizin sonunda gerçeklik yapmak istediğimizamaç ve hedefleri vardır. Ama bu sürekli çaba gerektirir ve bazen hayat engel olur, bu yüzden onları bir kenara koymaya eğilimliyiz. Şey, evren bu insanlara yardım yolluyor, en başta neyi başarmak istediğimizihatırlamak için.

2.Büyümeyi Teşvik Edin
Hayatta, birkaç yeniden doğuşu yaşayabiliriz, deriden düşen bir yılan gibi. Ama ne zaman eski benliğimizi geride bıraksak … … bir şey ya da bir başkası tarafından yola çıkmamız gerekiyor. Zaman zaman, bir iç aktivatör olacak, ama daha sık değil, bir dış teşvik süreci başlatacaktır.

Evren “yeter” diyor. Sizi uyandırıp, kaderinde olduğunuz geleceği şekillendirmede aktif bir katkıda bulunacak kişileri gönderiyor.

3.Yer Tutucular
Bunlar hayat değiştirmekten ziyade, geçip giden bir role sahip insanlardır. Varlıkları çok kısa olsa da, toplu taşımanın yanında oturduğunuz ya da sırada beklerken konuştuğunuz bir kişi gibi, hayatımıza hâlâ biraz yük katıyorlar.

Alarm saatleri
Yaşamda, kendinin farkında olmadan hareket ettiğin bir duruma düştüğün dönemler vardır. Kendi rutininiz ve konfor bölgenizin kurbanı, yavaş yavaş yeni fırsatlardan habersiz oluyorsunuz. Evren “Yeterlidir” diyorsa. Sizi uyandıran insanlara gönderir ve sizi geleceği şekillendirmek için aktif bir katılımcı olmanızı sağlar.

Engeller
Hayatın inişleri ve çıkışları vardır. Ne zaman darmadağın bir dönemdeyseniz, evren yolunuza giden herhangi bir engelden geçmek için motivasyonunuzu harekete geçirir. Genellikle geçici bir varlığı vardır, ama sadece sizi ayağa kaldırıp tekrar koşmaya yetecek kadar.

Partner
En yakın arkadaş, aile üyesi ya da ruh eşiniz, genellikle yaşamlarımız üzerinde kalıcı ve önemli bir etkiye sahip insanlar kategorisine girer. Bu insanlar değerli bir nadirliktir ve sadece bizi yönlendirmez, aynı zamanda yaşam yolculuğumuzda her şeye katılır ve paylaşırlar.

Ruhsal Büyüme... kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: