Her Zaman Yapabileceğiniz Aşkı Bulma Ritüeli…

Anette İnselberg aşkı bulma ritüeli

Ah şu aşkla sınavımız…

Hem bizi bulutlara çıkarır hem de yerden yere savurur…

Ne onlu ne onsuz…

Doğru zamanda, en hayırlı kişiyle, korkusuzca, aşka yürüyebilmeyi dileyenler, kalbini aşka açmak isteyenler işte sizler için ritüelim burada… Önce Allah’ın izniyle bu ritüel vesile olsun ve  kalbinizdeki aşk sizi bulsun İnşallah…

Ritüeli Ne Zaman Yapabilirim

Bu ritüeli her istediğinizde yapabilirsiniz. Ama önemli olan ritüeli yapmadan önce evinizi temizlemeli, kişisel bakımınızı yapmalı ve elma sirkesiyle duş almış olmalısınız

Ritüel Malzemeleri

Bir kase içine temiz su koyuyorsunuz

Tomurcuklu gül çayı

Pembe karton

Pembe mum (tealight gibi küçük bir mum alın) ve mum için altlık

Pembe kuvars kolye (ya da sevdiğiniz bir kolye)

Ritüelin Yapılışı

Madde 1) Gündüzden ritüel alanını fotoğraftaki gibi hazırlayıp temizliğinizi yapıyorsunuz. Akşam dokuzdan sonra ritüel alanına geliyorsunuz ve pembe kuvars kolyeyi iki elinizin arasına alıp kalp hizasına koyuyorsunuz ve hangi madde size uygunsa onu tekrarlıyorsunuz…

  1. Eski sevgilisini geri isteyenler: Sevgili Allahım, aklımdaki kişiyi biliyorsun, bu kişiyle öğrenmem gereken dersleri öğrendim, hatalarımı anladım, ikinci bir şans istiyorum, bu kişi benim için şerse lütfen hayra döndürüp ver, hayırlıysa güzellikleri büyütmemiz için ver. Benim iradem değil , senin iraden olsun. Teşekür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim.
  2. Beğendiği kişiyi isteyenler: Sevgili Allahım, aklımdaki kişiyi biliyorsun,bu kişi benim için şerse lütfen hayra döndürüp ver, hayırlıysa güzellikleri büyütmemiz için ver. Benim iradem değil , senin iraden olsun. Teşekür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim.
  3. Kalbi boş olanlar: Sevgili Allahım, kalbimi, hayatımı güzellikler içinde dolduracak, birbirimizi mutlu edeceğimiz, gelişip büyüyebileceğimiz, hayırlı kişiyi karşıma çıkar ve hayatıma sok lütfen. Benim iradem değil , senin iraden olsun. Teşekür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim.
  4. Mevcut sevgilisiyle evlenmek isteyenler:Sevgili Allahım, bu kişiyi çok seviyorum ve senin izninle evlenmek istiyorum. Bu kişi benim için şerse lütfen hayra döndürüp ver, hayırlıysa güzellikleri büyütmemiz için ver. Benim iradem değil , senin iraden olsun. Teşekür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim.

Sözleri tekrarladıktan sonra kalbinize üç kere vuruyorsunuz ve kolyeyi kaseye geri koyuyorsunuz.

Madde 2)Pembe mumu yakıyorsunuz ve sönene kadar bekliyorsunuz.

Madde 3) Ertesi gün size uyan bir zamanda sözleri tekrarlayarak kolyeyi boynunuza takıyorsunuz. 7 gün boyunca boynunuzda kalacak.

Madde 4) Kasedeki suyla, kasenin içindeki ve kartondaki gül tomurcuklarıyla gül çayı yapıyorsunuz ve yedi gün boyunca o çaydan içiyorsunuz.

Madde 5) 7 Gün boyunca sadaka veriyorsunuz

Şifa olsun,

Anette İnselberg / Her Şey Değişir

Not 1:  Allahın iradesi neyi ne zaman, nasıl istiyorsa öyle verir. Bu ritüelden sonra bir değişiklik olmuyorsa bakış açınızı ve isteğinizi değiştime zamanınız gelmiş olabileceğinizi hatırlayın.

Not 2: Pembe kartonu ve kuvarts kolyeyi daha sonra tekrar kullanabilirsiniz. Ve evet karton pembe olacak.

Not 3: Evet mum pembe olacak ve evet sönene kadar bekleyeceksiniz. Mumdan arta kalanı toprağa gömersiniz.

Anette İnselberg

Çalakalem Yazılarım... kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: