BURCUNUZA GÖRE PSİŞİK YETENEĞİNİZ

gffhgfhtrrbnj[1]

 

Her birimizin halihazırda geliştirmiş olduğu ya da olmayı bekleyen kendi ruhsal yetenekleri vardır.Bu yetenekler kişisel deneyimlerimize, geçmişten gelen travmalara, önceki yaşamlara, sevdiğimiz şeylere dayanır.

Bu kriterlere dayanan farklı yeteneklere sahibiz, bazıları daha güçlü, bazıları daha zayıftır ancak bunların hepsinin bizim için yararlı olduğunu tartışamıyoruz. Aşağıda size her bir burcun sahip olduğu psişik yetenekleri göstericez.

KOÇ BURCU

Vizyoner: Bu yetenek, bazı şeyleri hissetmek ve iletişim kurmakta zorluk çeker, sadece yeteneğinize inanmalı ve görmeye ihtiyacınız vardır. Hedeflerinizi görebilirsiniz ve oraya nasıl ulaşılacağı konusunda mükemmel bir strateji yapabilirsiniz. Liderliği ele geçirmek sizin en güçlü yeteneklerinizden birisidir.

BOĞA BURCU

Detaycı: Tam anlamıyla hiçbir şey onları geçemez. En küçük detaylara odaklanabilme yetenekleri, Boğalar için en uygun yeteneklerden biridir. Herhangi gizli bir bilgiyi bulabildikleri veya çok gizemli bir davayı çözebildikleri için araştırmaları mükemmel bir hale getirebilirler. Maddi varlıklar ile ilgili takıntıları vardır ve bu tür yetenekler, onlar için değerlerini net bir şekilde açıklığa kavuşturabilmeleri açısından önemlidir.

İKİZLER BURCU

Önsezi:İkizler bu eşsiz yeteneğe sahip olanlardır. Bu yetenek onların enerjileri hissetmeleri ve bildikleri her şeyin ruhlarından geldiğini hissetmelerini sağlar. Yazmak için doğarlar, her şeyi ve herkesi tam anlamıyla zıtlaştırabilirler ve sadece enerjilerini yazmak için odaklanırlar, başkalarının yapamayacağı şeyleri görebilir ve hissedebilirler.

YENGEÇ BURCU

Duygusal Vizyon: Yengeçler tüm hislerine çok derinden bağlılar. Çevrelerindeki her şeyi hissedebilirler. Başkalarının enerjilerini iyi ya da kötü olduklarını hissedebilirler, bazen bu yetenek onları çok fazla tüketir, ama sadece daha derinden anlamak için bu yeteneğe ihtiyaç duyarlar.

ASLAN BURCU

Önsezi: Bu yetenek onların geleceği görmelerini ve yaklaşan fırsatları değerlendirmelerini sağlar. Büyük bir hayal gücüne sahiptirler ve hiçbir şey onları olumlu sonuçlardan ve koşullardan daha mutlu yapamaz. Bu yetenek yüzünden çoğu zaman kendi geleceklerini inşa ederler. Hatta bu yeteneği diğer insanlara yardım etmek, gelecekteki sahip oldukları fırsatları öngörmek için kullanıyorlar.

BAŞAK BURCU

Psişik Doktor:On iki işaretin hiçbiri Başak’tan daha psişik bir doktora sahip değildir. Duygusal acıdan geçtiğinde ya da kendilerine kötü bir şeylerin geldiğini hissettikleri zaman doğaları gereği diğer insanlara yardım etmeleri gerektiğini anlayabilirler.

TERAZİ BURCU

Telepati:Bu, diğer insanlara kafa yormalarına ve kafasında neler olup bittiğini görmelerine izin verme yeteneğidir. Bu yetenek, sosyal doğaları nedeniyle geliştirilmiştir, diğer insanlarla, çoğu insanın yaptıklarından çok farklı ve daha yüksek seviyelerde bağlantı kurabilir ve onların zihinlerini tam anlamıyla okumalarını sağlarlar.

AKREP BURCU

Rüya Kontrolü:Bu yetenek hepsinin içinde en nadir yeteneklerden biridir. Rüyalarını tam olarak kontrol edebilirler. Tamamen gizemli ve farklı bir dünya için bir adımdır.

YAY BURCU

Astral Seyahat:Yay burcu keşfetme, maceracı olma, herhangi bir şey üzerinde heyecanı tercih etme eğilimleriyle bilinir. Astral seyahat söz konusu olduğunda, onlar her zaman ona bağlılar, Yaylar sadece onları canlı hissettirmek için değil diğer fiziksel olmayan boyutlara gidip keşfetmeye çok fazla merak duyarlar.

OĞLAK BURCU

Dejavu:Bu psişik yetenek, oğlakların önceki yaşamlarına bakmalarına izin verir. Sık sık kendi görüşleri sorulduğunda bu yetenek onlara korkuları ya da başka açıklanamayan kişilik özellikleri hakkında insanlara açıklamak için izin verir.

KOVA BURCU

Vücut Dili: Kova, burçaların iletişim kısmını yönetir, bilinçaltı zihninin fiziksel bedenlerini başkalarına bir iletişim biçimi olarak kullanmasına izin verir. İletişimi yönetirler çünkü işaretleri eşzamanlılığı temsil eder ve göksel bilgiyi yeryüzüne aktarır.

BALIK BURCU

Sezgi:Sezgileri, herhangi bir zamanda herhangi bir durum hakkında net bilgi elde etmelerini sağlar. Balıkların psişik kabiliyeti nihayetinde duygulardan ziyade anında tepkilere dayanır.

Spiritueller.com

Ortaya Karışık kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: