Burçlara Göre

2016-Yılı-Burç-Yorumları-1024x576[1]

 

KOÇ BURCU
♈ Sevdiği insanla arası bozukken araya giren 3. şahıslardan hoşlanmaz. Çünkü bilir insanları kader değil; insanları insanlar ayırır.
BOĞA BURCU
♉ Ağladığı zaman rahatlamaz bir Boğa ağladığı zaman değer vermiş olur içindeki şey daha çok büyür.
İKİZLER BURCU
♊ Hiçbir şey bir ikizlerin kalbini kırdığına değmez şu alemde… Çünkü Kırıldıktan sonra kolay eski haline dönmez bir İkizlerin kalbi.
YENGEÇ BURCU
♋ Bazı şeylerden vazgeçmesinin sebebini tek kelimeyle açıklar bir yengeç “Sıkıldım!” Aklı olan onu sıkmadan yıpratmadan sever.
ASLAN BURCU
♌ Bir Aslanın sesi yükselmeye başladığında sabrı tükenmiş demektir! Sustuğunda içindeki sen tükenmeye başladın demektir.
BAŞAK BURCU
♍ Seni kıskanan insanlara dikkat. Unutma seni “Sen” olduğun için çekemeyenler var. Ne yaparlarsa yapsınlar kendini kaybetme.
TERAZİ BURCU
♎ Ne konuştuğunu bilmeyen insanların laf olsun diye konuştuğu şeyler bir Terazide baş ağrısı yapar. Hatta zaman zaman sinirlerini bozar.
AKREP BURCU
♏ Mesela bir Akrebi tanımadan kendini inatçı sanan insanlar var! Her şeye inat etmez bir Akrep ama inat damarı tuttu mu; fena tutar.
YAY BURCU
♐ Seven yay insanın omzundaki Melek gibidir. İster ki sevdiğinin kılına zarar gelmesin. İster ki hiçbir şey onun canını acıtmasın.
OĞLAK BURCU
♑ Oğlak insanını üzmenin bir bedeli vardır! Ya peşin peşin Hatanı kabullenir özür dilersin veya taksit taksit Oğlaktan laf yersin.
KOVA BURCU
♒ Bazı gülüşler bir Kovanın içine işler ve taaa kalbine kadar ulaşır. İşte o gülüşün sahibi o Kova için hep özel olarak kalır.
BALIK BURCU
♓ Bir Balık özlediği zaman yüreğinin sesi başının belası olur. “Beni ona götür” der durur.. ve onu sevdiğine götürene kadarda susmaz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s