Bitişler ve başlangıçlar ve adalet yani her şeyin yenilenmesi demek aynı zamanda. Bu süreç 2012 yılında başlamıştı. 2018 yılına kadar hat…ta taaa 2023 e kadar da devam edecek

Bugün saat 10:42 de gerçekleşecek ay tutulması ve birkaç dakika arayla dolunay hayatımızda bir çok değişikliğe neden olacak. Zaten 21 mayısa kadar marsın terazi burcunda olması bu süreci çok fazla hızlandırmakta ve ay tutulmasının da terazi- koç aksına olması, Bitişler ve başlangıçlar ve adalet yani her şeyin yenilenmesi demek aynı zamanda. Bu süreç 2012 yılında başlamıştı. 2018 yılına kadar hatta taaa 2023 e kadar da devam edecek.
Bugün Merkür- Uranüs kavuşumu var. Merkür-pluto arasında bir mücadele var. Kavuşumlar her zaman iyidir. .
Burçlar üzerindeki etkisine nelermiş bir de ona bakalım.

KOÇ
İlişkilere biraz daha dikkat edelim. Partnerimize iyi davranalım. Çünkü dengeyi korumamız gerekiyor. Her ne kadar ben deseniz de bu dönemi biraz da nazik ve dozunda geçirmek durumundasınız. Şu anda bazı şeylerde kararsız davranıyorsunuz. O zaman çevremizdeki kişilerinde görüşleriniz dinlememizde yarar var. Çalışma hayatınız da disiplin gerekiyor. İş hayatında yenilikler dönemi o nedenle çok iyi düşünün.

BOĞA
Denge ve adalet ön planda olduğundan ne kadar endişe ve gerginlik duysanız da, işbirliği ve anlaşmalardan kaçmayın. Sorunları çok iyi düşünerek ele almalısınız. Çözümsüz kaldığınız durumlarda kendimiz güvende hissetmedğimiz zamanlar olabilir. O zaman her zaman bir B planınız olsun. öğrenme isteğinizin yoğun olduğu dönemler..

İKİZLER
İlişkilerde seçici olunuz. Sanat güzellik alanında söz sahibi olacaksınız. Planlarınızı yavaş yavaş gözden geçiriniz. He konuda kararlı olunuz. Hedeflerinizi olabilirlilik üzerinde olsun. Bir takım organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Hangi işin size uygun olacağını iyi düşünmek durumundasınız. Artık ayaklarınız yere bassın.

YENGEÇ
Sabırlı olmalısınız. İç huzurumuzda denge çok önemli. Bunları sağlamak için çok uğraşıyorsunuz. Bu tutulma size dayanma gücü verecektir. Fikirlerimizi cesaretle söylediğimizde, kazanacağımız bir gün. Aman gergin olmayalım. İletişimsel problemleri kısa bir süreliğine yaşayabilirsiniz. Sakin olursanız desteğiniz çok güzel gelecektir.

ASLAN
Bir takım haksızlıklar canınızı sıkıyor olabilir. Ancak bunların altından kalkabilirsiniz. Yurt dışı ve yurt içi yolculuklarınız başlayacak biraz sabır sadece. Dilediğiniz gibi yaşam olmadığınızı düşünüyorsunuz. Bu konuda direnç etkili oluyor. Düşünün ve bırakın her şey yerli yerine oturur.

BAŞAK
Bütçenizi dengeli tutmaya çalışın. İşbirliği yaptığınız kişilere karşı dikkatli olun. Kararsızlık içinde olmayın. Borçlar ve dengesiz alışverişlerden uzak durun. İşbirliği içinde olduğunuz kişiler kişisel çıkarlar ve menfaatler uğruna kendi çıkarlarını gözetebilirler. Bütün ilişkilerinizi gözden geçirin. Ancak her şeyi gözden geçirdikten sonra başarı geliyor ve yeteneklerinizi açığa çıkarıyorsunuz.

TERAZİ
Pasif kalmayı sevmiyorsunuz. Size karışılmasından da hoşlanmıyorsunuz. Eğer sakin olursanız bu tutulma en çok size yarıyor. Önünüze çok güzel sürprizler ve fırsatlar çıkacak. İlişkide oldukça zorlanıyorsunuz. İçinde olmadığınız kararlar alındığında bu kadar bireyselliğe tahammülünüz olmuyor. O nedenle gerçekçi olmanız gerekiyor. Bu arada dışarısı tarafından sınanıyorsunuz. Bu sizi güçlendirmek için yapılıyor. Sınamalarda ya maduru oynarız işimize gelir kolaylık, ya da güçleniriz. Aslında herkesin gücü seçmesi gerekir. Kolayı seçmek hayatı kolaylaştırmadığı gibi, yaratımı ortaya koymanızı engelleyeceğinden fiziksel rahatsızlıklara ve depresyona neden olur.

AKREP
Sürekli çatışma halindesiniz. Dostlarınızın arkadaşlarınızın her zaman sizin düşündüğünüz doğrultuda olmasını istiyorsunuz. O nedenle ilişkilerimiz ve dostluklar iyi yürümüyor olabilir. Biraz daha bekleyin ve sabredin. Çalışma şartlarında da biraz zorlanıyorsunuz. Yenilik yapmak istiyor ve kendinizi engelleniyor gibi hissediyorsunuz. Sabırlı olun. Çabalayın, öğrenmeye çalışın, fırsatlar çıkacaktır karşınıza, iyi değerlendirin. Yaşam armut piş ağzıma düş değildir.

YAY
İşbirliğine ve ilişkilerinize biraz dikkat edin. Kolay olmuyorsa, temmuza ayına kadar sabredin. Çünkü fırsatlarınız işbirliğinde var. Zihniniz çok meşgul, hiç bir şey istediğiniz gibi olmuyor olabilir. Aceleci kararlar almayın. Bu zaman da aşk veya evlilik isteyebilirsiniz. Aman keskin düşünmeyin acele karar almayın. Kontrolünüz ve amacınız her zaman olsun.

OĞLAK
Sürekli ilerlemeyi, Ancak engellerin de çok fazla olduğunu düşünüyorsunuz. Rutin hayattan ne kadar kurtulmak isteseniz de, belirsizliklerden adım atamıyorsunuz. Sürekli zihinde fiziksel durumlarını düşünüyorsun. Tabii bu da bir sınav sabırlı olacağız öncelikle tabii ki mücadele var. Sonrasında güzel günler yakın.

KOVA
Yurt dışı ile ilgili işler, projeler, başka yerlere gitmeler, sürekli bunları düşünüyorsunuz. Engellenmeler var, biraz sabır göstermelisiniz. Yaratıcılığınız çok fazla, çalışmalar çok başarılı olabilir. Cesur davranırsanız amacınıza ulaşabilirsiniz. Ne yapacağınıza çok iyi karar vermeniz gerekiyor.

BALIK
Yaratıcı çalışmalarınız çok ön planda olacak sıra dışı bir insansınız. İlişki anlamında çok zorlanıyorsunuz. Yaratıcılığınız kazanca ve berekete dönüşecektir. Çok kararlı ve sabırlı olmalısınız. Yenilikler ve yetenekleriniz için bu tutulma çok önemli. Parasal anlamda zorlanıyorsunuz. Biraz sabredin mücadele edeceğiz ve bütçemizi de kontrol edeceğiz.

Kaynak: Serpil Şansal Ka -Torun

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: