Siz artık yeni bir şeylere hazırlanıyor ve yeni seçimler yapıyorsunuz…

Direndiğiniz şeyleri büyütür, savaştığınız şeyleri güçlendirirsiniz. İstemediklerinizle yaptığınız mücadeleyi bugün bırakın ve barış ilan edin… Evet doğru duydunuz size borçlarınızla, kötü giden ilişkinizle, evinizdeki eskimiş eşyalarla, sürekli bozulan arabanızla, sizi anlamayan patronunuzla veya kıskanç arkadaşınızla barış ilan etmenizi söylüyorum. Sonra içinizden ona deyin ki ” Seninle barışı…yorum ve senin hayatımdaki varlığını kabul ediyorum. Bugüne kadar bana öğrettiğin her şey için çok teşekkür ederim.
Ancak artık sana ihtiyacım kalmadı ve şimdi senden tamamen özgürleşmeyi seçiyorum. Bugün seni hayatımdan sevgiyle uğurluyorum. Sonsuza dek elveda” Sonra da bu ayrılığı kutlayın.. Küçük bir pasta keserek yapılacak kutlama sembolik olarak harika olabilir Arkasından veda ettiğiniz her neyse onun yerine koyacak başka bir şeyler bulun. Evren boşluk sevmez ve siz bu boşluğu doldurmazsanız sizin yerinize mutlaka bir şeyler doldurur… Bu nedenle bilinçli olarak bu boşluğu siz doldurun.
Borçlarınızla vedalaştıysanız refahı davet edin hayatınıza. Yalnızlığınızla vedalaştıysanız aşkı davet edin. Sürekli sorun çıkartan arabanızla vedalaştıysanız yepyeni bir araba, nefret ettiğiniz işinizle vedalaştıysanız harika bir iş davet edin.. Bu daveti yaparken istediğiniz şeye odaklanın ve olumlu kelimelerle niyetler edin. Size ne kolay geliyorsa bu tekniği kullanın ancak her durumda zihninizi istediğiniz şeylere odaklamayı hatırlayın. Siz artık savaşmıyorsunuz…Siz artık yeni bir şeylere hazırlanıyor ve yeni seçimler yapıyorsunuz..
Sevgilerimle. Berna Özcan Demir

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: