Göz Renginize Göre Kişiliğiniz…

Mavi gözlüler

Durağan olmayı sevmeyen enerji dolu karar verme yeteneğine sahip pozitif eli açık kişiler. En büyük kusurları gerçeği görmekte zorlanıp hayalperest oluşları. Peki ya diğer gözler ne diyor?

 Yeşil gözlüler

Sevdiklerini kırmayan bir yapıya sahip olan yeşil gözlüler çok sinirli olmalarına karşın bastırabilmeyi başaran ve kırıcı olmamaya özen gösteren kişiler. Duygularını kontrol altına almayı başarabiliyorlar.

Ela gözlüler …

Ela gözlü insanların sezgileri son derece kuvvetli. Yumuşak başlı ve anlayışlı olan ela gözlüler gururlarına aşırı düşkünler ve gururları incindiğinde ne olursa olsun asla affetmiyorlar.

Siyah gözlüler Olaylar karşısında çabuk heyecanlanan siyah gözlü insanlar duygusal yapılarıyla bu olumsuzluğu her zaman yaşıyorlar. Hem sevgisi hem de kindarlığı çok fazla olan siyah gözlüler hassas bir kalbe sahipler.

 Kahverengi gözlüler

Her ortamda özel hayatlarına ait detayları anlatmaktan çekinmeyen kahverengi gözlüler art niyetsiz insanlar. En büyük olumsuz yanları dünyaya kapalı gözle bakmaları. Çoğu kez hayal kırıklığı yaşayabiliyorlar..
Ortaya Karışık kategorisinde yayınlandı. Leave a Comment »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: