gerçekten hem kendine hem topluma hizmet etmeye çalışan, kendine güveni tam ve kendinden emin insan;kişilere laf atma,söz dokundurma gibi basit amaçlar peşinde koşmazlar..

İnsanlar öyle mutsuz ki başkalarınında mutsuz olmasını istiyor, öyle yeteneksiz görüyorlar ki kendilerini başkalarının yetenekli olmalarına dayanamıyorlar, öyle çaresizler ki bir diğerinin kendi bulundukları kuyunun dışında olmasını kabullenemiyorlar.. .

oysa bu tutum hiçbir şeyi çözmüyor, yaratılan kıskançlık duyguları içinde enerjiler yine dönüp dolaşıp kendilerine zarar veriyor…

 insanların çoğu fikirsel konuda üretemedikleri veya konuşamadıkları için kişiler üzerinden yorum yaparak kendilerinde ki boşluk ve eksiklik duygusunu tatmin etmeye çalışıyor…

gerçekten hem kendine hem topluma hizmet etmeye çalışan, kendine güveni tam ve kendinden emin insan;kişilere laf atma,söz dokundurma gibi basit amaçlar peşinde koşmazlar..

 fikirsel yorumlar yapan;fikirsel tartışmalar yapan insanlar kelimelerin arkasına saklanarak lafı dolandırmazlar.. ne söyleyeceklerse direk söylerler..

____S.J.UZUN____

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: