Canım Arkadaşım Filiz Eroğlundan Harika Bir Sarkaçla Ruhsal Arınma Eğitimi… REZ.TEL. FİLİZ 05331627172

37812928_10156543004789938_8750623131158183936_n[1]
Günümüzde artık çok fazla negatif enerjiye maruz kalıyoruz. Hem çevreden, hem yediklerimizden, giydiklerimizden, içtiğimiz sudan, duyduğumuz okuduğumuz haberlerden, yaşadığımız evden kaynaklanan bir çok negatif enerji bizi etkisi altına alıyor. Üstelik bir de enerjilerden çok çabuk etkilenen bir empatsanız, gün içinde çok sık enerji değişimleri yaşıyorsanız, gayet sakinken birden öfke patlaması yaşıyorsanız, kalabalıklar, alışveriş merkezleri, yüksek ses sizi irite ediyor, huzursuz hissettiriyor ve bu ortamlarda tükenmiş hissediyorsanız, kimyasallara, kokulara karşı aşırı hassassanız ya da çocuğunuz, sevdikleriniz hassassa Sarkaçla Ruhsal Arınma ve Şifalanma Workshop’u tam size göre. Küçük bir sarkacın hayatınızı nasıl kolaylaştırdığına ve mucizeler yarattığına şahit olacaksınız.

Sarkaçla Ruhsal Arınma ve Şifalanma Workshop’unda neler Öğreneceksiniz:

– Sarkacınızı nasıl kullanacağınızı, ona nasıl soru sorup cevap alabiliceğinizi
– Enerji seviyenizi ölçmeyi ve dengeye getirmeyi, enerjinizi yükseltmeyi
– Sarkaçla üzerinizdeki negatif enerjilerden nasıl arınacağınızı
– Lanet, büyü, nazarın etkilerini kaldırmayı
– Evinizi, odanızı, arabanızı, arsanızı, cüzdanınızı negatif enerjilerden arındırmayı ve titreşimlerini yükseltmeyi
– Sizi etkileyen bilinçaltı olumsuz duygularınızı, korkularınızı, düşünce ve inanç kalıplarını tespit etmeyi, temizlemeyi ve olumlu inançlar yüklemeyi
– İçeceklerinizin, yemeklerinizin, ilaçlarınızın enerjilerini ölçmeyi ve size katkısı olamayan, zararlı etkilerden arındırmayı
– Çakralarınızın, organlarınızın enerji sevilerinin ölçmeyi, titreşimlerini yükseltmeyi
– Yüksek benliğinizle bağlantı kurmayı; bilinçaltınızdan ya da çevreden gelen telkinlerle değil; yüksek benliğinizin yönlendirdiği en yüksek hayrınıza seçimler yapabilmeyi ve daha fazlasını öğreniyor olacaksınız.

Unutmayın; sarkaç bir radyestezi bilimi aracıdır. Sarkaç ve radyestezi çubukları ile yüzyıllardır yeryüzünün radyasyon seviyesi ölçülmekte, su kanalları, altın madenleri bu yöntemle bulunmaktadır. Kathe Bachler adlı bir araştırmacı sarkaçla 14 ülkede 3000 apartman üzerinde ölçüm yapmış, 11.000 kişi ile görüşmüştür. Sağlık problemi yaşayan çocukların %95’inin evin zararlı bölgelerindeki yatağında uyuyan ya da masada çalışan çocuklar olduğunu saptamıştır. Bu çocukların yataklarının ya da çalışma masalarının yerleri değiştirildiğinde çocukların iyileştiği görülmüştür. Bu 1970 yılında Yeryüzünün Radyasyonunun etkileri konusunda yapılmış en geniş çaplı çalışmadır.

Psikolog, şifacı, yazar, InnerSpeak sisteminin geliştiricisi Jean Adrienne tarafından geliştirilmiş Spritüel Dowsing (Sarkaçla Ruhsal Şifa ve Arınma) sistemiyle birçok alanda hem kendiniz hem de danışanlarınız, aileniz ve arkadaşlarınız için derinlemesine şifa ve arınma fırsatı yakalayacaksınız. İstediğiniz her an sn’ler içinde enerjinizi ölçüp, arındırıp, yükseltebileceksiniz.

Öğretici: Filiz Eroğlu
Workshop Ücreti: 750 TL
Tarih: 29 Temmuz Pazar
Etkinlik Zoom üzerinden online yapılacaktır.
Daha fazla bilgi ve Kayıt için whatsupdan danışınız
05331627172

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s