48 SAATTE VÜCUTTAKİ ZEHİRLERİ KİLO KİLO ATAN SİHİRLİ İKİLİ!

bu-ikiliyi-karistir-48-saatte-cigerlerinizde-biriken-zehiri-atin-728x410

Krem Tartar Portakal Suyu Kürü
Nikotinin vücuttan atılması için 48 ila 72 saat arası bir süre gerekir. Krem tartar nikotini vücuttan etkili bir şekilde atar.
Krem tartarın başka kullanım şekilleri de vardır ve bunları da sizinle paylaşacağız.
Krem Tartar Portakal Suyu Kürü Faydaları
Tansiyonu düşürür
Düşük potasyum seviyeleri yüksek tansiyon riskini arttırır. 100 gr krem tartarda 16,500 mg potasyum bulunur.
Eğer potasyum eksikliği şikayetiniz varsa, doktorunuza danıştıktan sonra bir bardak suya 1 çay kaşığı krem tartar ekleyip her gece yatmadan önce içebilirsiniz.
Artrit ağrılarını azaltır
Magnezyum, iltihaplanmalara karşı etkili bir rol oynar ve 100 gr krem tartarda 2 mg magnezyum bulunur.Artrit şikayetiniz varsa, 2 yemek kaşığı krem tartarı 3 yemek kaşığı Epsom tuzu ile karıştırıp banyo tozu hazırlayabilirsiniz. Günde iki kere en az yarım saat süreyle, küveti doldurup suya bu karışımdan ekleyip içinde oturmalısınız.
Eğer ağrı belli bir bölgedeyse, örneğin el veya ayak, malzemelerin ölçüsünü yarı yarıya azaltıp, bir leğene veya kaba su doldurup karışımı ekleyip elinizi veya ayağınızı bu suda bekleterek de kullanabilirsiniz.
Sigarayı bırakmaya yardımcı olur
Krem tartar sigaranın tadını bozar. Nikotin yüzünden düşen C vitamini seviyesini yükseltmek ve nikotini en hızlı şekilde vücuttan atmak için portakal suyuyla karıştırıp içmek en iyisidir.
Eğer sigarayı bırakmak istiyorsanız, orta büyüklükte bir bardakta portakal suyu ile yarım çay kaşığı krem tartarı karıştırın ve 1 ay boyunca her gece için.
Akneleri yok eder
Krem tartarın asidik özellikleri cildi temizler ve aknelerle savaşır. 1 çay kaşığı krem tartarı 240 ml suya veya portakal suyuna ekleyin, vücudu temizlemek ve aknelere neden olan bakterilerden kurtulmak için her gün için.
İdrar yolu enfeksiyonuna iyi gelir
Krem tartar idrarın pH seviyesini değiştirdiği için idrar yolu enfeksiyonlarını da tedavi eder. 1,5 çay kaşığı krem tartarı sıcak suya ekleyin, bir kaç damla limon suyu sıkın ve günde birkaç kere bu karışımı için.
Sigarayı bırakmak isteyen veya kronik olarak yukarıda bahsedilen sorunlardan muzdarip olan arkadaşlarınızla bu yazımızı paylaşmayı ihmal etmeyin!

Kaynak: Kadında yaşam

One Response to “48 SAATTE VÜCUTTAKİ ZEHİRLERİ KİLO KİLO ATAN SİHİRLİ İKİLİ!”

  1. emel Says:

    KREM TARTAR NEREDEN ALINIYOR?


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: