Filiz Eroğlu özellikle ilişkiler, evlilik sorunları, değersizlik bilinci, iş hayatı, para, bolluk/bereket bilinci, fobiler, takıntılar, bağımlılıklar, varlık ve negatif enerji temizliği konularında bireysel seanslar yapmaktadır. Rez. Tel. FİLİZ 05331627172

IMG_3055

Hayatınızın ne kadarını başkalarının isteklerini, beklentilerini, taleplerini karşılamak üzere yaşıyorsunuz? Peki ya sizin istekleriniz, peki ya sizin hayatınız? Bu hayata kendinizi gerçekleştirmeye geldiniz, başkalarını mutlu etmeye değil! Lütfen sorun “hayatımın gerçekten neye benzemesini isterdim?”

Eğer hayatınızı başkalarını mutlu etmeye, onların talep ve beklentilerini karşılamaya adarsanız, kendinizi hayatınızın dışında bırakırsınız ve kendinizi dahil etmediğiniz bir hayata sağlığı, mutluluğu, başarıyı, parayı, aşkı dahil edemezsiniz. Çünkü bu hayatta siz yoksunuz, kendinizi tüm bunları almaya açmanız için önce kendinizi hayatınıza almanız, dahil etmeniz gerekir.

Sizi kendinize sahip olmaktan alıkoyan diğerlerinin beklenti ve taleplerinin öznesi olmakla ilgili neyi bu kadar hayati, gerçek ve değerli kıldınız?

IMG_3062

Kaç kez diğer insanların talep sağanağında kaybolduk ve diğer insanların ihtiyaçlarının, isteklerinin ve arzularının ki burada onların problemlerini nasıl çözebiliriz, düzeltebiliriz ve o problemin içine biz de nasıl girebiliriz diye çaresizce denediğimiz yerleri ilişki olarak tanımlamayı seçtik? İlişkiyi düzeltmek ve devam ettirmek adına kendimizden vazgeçtik?

Başkasının “Şöyle biri olmalısın” fikrine uymak için kendini başka biri yapmaya çalışmanın sonucunda sen kendinden, gerçek seçimlerinden, bilinçten ve aynı zamanda varlığını ve bedenini besleyen herşeyden ayrışmaya ve kendinle olan bağlarını koparmaya başlarsın.

Bu gerçekten yaşamında deneyimlemeyi istediğin şey mi; kendini hayatından ve seni besleyen herşeyden mahrum bırakmak. O zaman bugün kendini tekrar hayatına katsaydın, dahil etseydin, bunu seçseydin hayatın neye benzerdi? Lütfen sor kendine:

Daha önce seçmeye istekli olmadığın neyi şimdi seçebilirim?

Filiz Eroğlu; Access Consciousness ileri seviye eğitimlerini tamamlamış, Access Consciousness araçlarını ve eğitmeni olduğu diğer enerji teknik ve terapilerini kullanarak, danışanlarının hayatlarında kendileri olmalarına izin vermeyen blokajları, engelleri, inançları, korkuları, bilinçaltı kodlarını tespit ederek, dönüştürmelerine ve arzu ettikleri hayata, ilişkiye, kariyere sahip olmalarına yardımcı olan bir Ruhsal Rehber ve Farkındalık Danışmanıdır. 2 yıl süresince Seda Diker’in merkezinde İlişki Koçluğu ve Terapistliği yaptıktan sonra, bireysel seanslarına İstanbul Beylikdüzü’ndeki Ofisinde devam etmektedir.

IMG_3054

Özellikle ilişkiler, evlilik sorunları, değersizlik bilinci, iş hayatı, para, bolluk/bereket bilinci, fobiler, takıntılar, bağımlılıklar, varlık ve negatif enerji temizliği konularında bireysel seanslar yapmaktadır. Ayrıca bilinçlilik yolunda Access Bars ve Beden Terapileri Uygulayıcısı olmayı seçenlere yönelik Uluslararası Sertifikalı Access Bars, Enerjetik Facelift ve Beden Terapileri Eğitimleri de vermektedir.

Randevu ve sorularınız için:
FİLİZ EROĞLU / Access Consciousness© BF, BPF, AFF, TTTEP
☎️05331627172
info@accessdunyasi.com
http://www.accessdunyasi.com
https://www.facebook.com/accessdunyasi/

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s